Страница 74 от 74 ПървиПърви ... 24 64 70 71 72 73 74
Резултати 1,461 до 1,463 от 1463

Тема: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Публикации
    100
    Точки (при гласуване)
    5

По подразбиране От: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Здравейте.Харесах си от вашия магазин Garmin DriveSmart™ 55 MT-S EU + OFRM CITY Lifetime. Въпросът ми е дали този модел има меню и гласови команди на български език,защото в представянето на модела не е споменато.И още нещо.Понеже имам закупени лицензи лайфтайм - топо и сити за три приемника,а в момента поради дефекти на двата използвам само единия,възможно ли е да прехвърля поне топо лиценза към евентуално новия приемник? Благодаря предварително!

Място
    София
    Публикации
    30
    Точки (при гласуване)
    11

Здравейте,

Изпратих ви лично съобщение

Поздрави,

Цитат Мнение на vlahkab Преглед на публикациите
    Здравейте.Харесах си от вашия магазин Garmin DriveSmart™ 55 MT-S EU + OFRM CITY Lifetime. Въпросът ми е дали този модел има меню и гласови команди на български език,защото в представянето на модела не е споменато.И още нещо.Понеже имам закупени лицензи лайфтайм - топо и сити за три приемника,а в момента поради дефекти на двата използвам само единия,възможно ли е да прехвърля поне топо лиценза към евентуално новия приемник? Благодаря предварително!

Място
    Троян
    Публикации
    850
    Точки (при гласуване)
    12

Може да е дискутирано назад, ама 74 страници... Гласовете за навигиране са функция на картата или на устройството? Би било готино да има шеговити такива. Примерно вместо "преизчисляване" да казва "Е нали ти казах да завиеш? Сега ще обикаляш като гламав". При зачестяване - "Добре де - защо си ме пуснал мен, като не ме слушаш изобщо", "Наляво ти казах бе човек. Сега пак трябва да мисля". Одеве един показа екранна снимка на джипиес навигацията в самолет на 11 хил метра височина. В такива случаи случаи може да казва "Ооо, я си …"

Страница 74 от 74 ПървиПърви ... 24 64 70 71 72 73 74

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •  
"); } else { document.write(""); } } // ]]>