Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от garmina Преглед на мнение
    Какво става с новата версия на картата,кога ще излиза.Разбрах че вече има и номера на улиците в София
    От къде разбра? Дай някакъв линк да видя и аз за какво иде реч..

    Коментар


    • #32
      Каво се случва с новата версия на картата.Нали беше готова преди 2 седмици доколкото разбрах.
      [SIZE=3]= [B]Nuvi 310-[/B][I][COLOR=red]BG map[/COLOR][/I](Sabin) =[/SIZE]

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от garmina Преглед на мнение
        Каво се случва с новата версия на картата.Нали беше готова преди 2 седмици доколкото разбрах.
        И аз ще помоля за по-подробна информация при първа възможност

        Коментар


        • #34
          Картата е готова, бора се с дистрибуцията в момента.

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Картата е готова, бора се с дистрибуцията в момента.
            Вече се забелязва.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #36
              аз имам въпрос
              карата ще работи ли на стар модел на Гармин като eMap
              LR RR Classic VM2.5

              Коментар


              • #37
                Съмнявам се, но може да опитаме ако искаш. Прати ми на лично съобщение Unit ID на GPS-а и ще ти изпратя тестова карта отключена за него, която ще работи 1 седмица.

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Картата е готова, бора се с дистрибуцията в момента.
                  Прочетох в ръководството,за некви дискове и некви 25-цифрени кодове.Аз нямам диск нито код и нали каза че ъпдеита ще става по мейла.Как ще стане и кога???
                  [SIZE=3]= [B]Nuvi 310-[/B][I][COLOR=red]BG map[/COLOR][/I](Sabin) =[/SIZE]

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от snagles Преглед на мнение
                    Каква е сегашната цена/абонамент и т.н. ?
                    Ами сегашната цена може да се види в тази тема, малко по-нагоре

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...23&postcount=3
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #40
                      Първоначално публикуван от garmina Преглед на мнение
                      Прочетох в ръководството,за некви дискове и некви 25-цифрени кодове.Аз нямам диск нито код и нали каза че ъпдеита ще става по мейла.Как ще стане и кога???
                      Това за дисковете е за клиенти, които са си я купили картата на диск(вече така се продава). Ако ви трябват спешно пишете ми лично съобщение и ще ви ги изпратим. Извинявам се че е малко объркващо, но постоянно въвеждаме нови системи и едвам смогваме с обясненията, а и специалистите как обясняваме

                      Коментар


                      • #41
                        Кода който си ми пратил при закупуването на картата, остава ли същия и за следващите ъпдейти.
                        ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

                        ( John R. Lott, Jr.)

                        Коментар


                        • #42
                          За начало този код ще е валиден поне за още 1-2 ъпгрейда, може и повече, но не е сигурно. След това при получаването на новата версия ще получавате и нов код, който ще трябва да го въведете в МапСорс за да отключите новата версия. След една година ако не подновите абонамента ще спрете да получавате новите версии и кодове.

                          Повече няма да се налага да ми изпращате каквито и да било данни, след първоначалната регистрация.

                          Коментар


                          • #43
                            А след като си донапиша програмата за разпространение на обновените версии всичко това ще става за няколко минути а не за една седмица.

                            Коментар


                            • #44
                              Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Направи ми впечатление, че доста информация е вкарана в гр. Пловдив: училища, кафенета, ресторанти и т.н. Но имената на улиците не са цяли. Това умишлено ли е.

                              Коментар


                              • #45
                                Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                определено не! Това не трябва да е така - нещо съм объркал и сам ги намалил то няколко символа. Това се е случило във всички градове които влизат в парчето на южната част на централна България. Ще го оправя във следващата версия, която се очаква в началото на следващият месец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X