Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Едва ли. Сигурно става дума за 4.40. Иначе кога да очакваме новата версия на картата?

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от stbozhanov Преглед на мнение
      Едва ли. Сигурно става дума за 4.40. Иначе кога да очакваме новата версия на картата?
      Ахааа, няма да кажа кога, защото после ще има "кога ще излезе, нали трябваше да излезе едикога си"

      Идеята беше преди 2 дена, ама има още много работа, т.е. сега идеята е края на месеца, но ще видим.

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Супер. Ще я чакаме търпеливо с нетърпение
        Warp. Timewarp.
        Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
        LZ1VAS

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Аз съм първа кипра!
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            И аз и аз ) ама и Варна като хората да я направите да не идвам да се разправяме

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              а новата версия с Гарминският компилатор ли ще е правена и ако не ще има ли такава версия?

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                По-нагоре в тази тема е обсъдено точно това.
                Warp. Timewarp.
                Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
                LZ1VAS

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Ахааа, няма да кажа кога, защото после ще има "кога ще излезе, нали трябваше да излезе едикога си"

                  Идеята беше преди 2 дена, ама има още много работа, т.е. сега идеята е края на месеца, но ще видим.
                  Да бе, щеше във Варна да идваш да оправиш улиците.. вече почваме да го приемаме лично...

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Имам следния проблем.
                    1. Идвам от посока центъра и се движа по царигрдско шосе. Крайната точка е да кажем в бизнес парка. Нувито ми предлага да мина надясно от цариградско по булевард Александър Малинов. Аз обаче си продължавам направо. Следва постоянно - преизчисляване. Това продължи докато не стигнах до горубляне, което си е няколко километра.
                    2. Забелязах, че ако се отклониш от маршрута преизчисляването става не ведна след като нувито види, че си на друга улица а минимум 100 метра след това. Това го прави всеки път.
                    Между другото гарминската карта преизчислява веднага след като се отклоня.
                    Може проблема да е при мен.

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от Ivan Todorov Преглед на мнение
                      Да бе, щеше във Варна да идваш да оправиш улиците.. вече почваме да го приемаме лично...
                      Защо бе, аз бях там цяла седмица, сега обработвам данните.

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Първоначално публикуван от panajotveliki Преглед на мнение
                        Имам следния проблем.
                        1. Идвам от посока центъра и се движа по царигрдско шосе. Крайната точка е да кажем в бизнес парка. Нувито ми предлага да мина надясно от цариградско по булевард Александър Малинов. Аз обаче си продължавам направо. Следва постоянно - преизчисляване. Това продължи докато не стигнах до горубляне, което си е няколко километра.
                        2. Забелязах, че ако се отклониш от маршрута преизчисляването става не ведна след като нувито види, че си на друга улица а минимум 100 метра след това. Това го прави всеки път.
                        Между другото гарминската карта преизчислява веднага след като се отклоня.
                        Може проблема да е при мен.
                        Не, проблема си е в картата. Когато е с оригиналният компилатор тези проблеми не съществуват. Все още се боря да разбера защо така става

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Не, проблема си е в картата. Когато е с оригиналният компилатор тези проблеми не съществуват. Все още се боря да разбера защо така става
                          Здравейте,

                          Ами какво се случва, ако използваме Garmin City Navigator Europe NT 2008 и BG OFFRoad Map 4.40 активирани едновременно? Тогава преизчисляването се свежда до минимум, а в същото време мога да използвам търсенето по блокове, което ме урежда идеално защото се движа предимно из София. Има ли някаква подробност, която пропускам, тъй като притежавам европейската карта едва от вчера?

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Ако намира блоковете ще стане. При търсене на адрес или град обаче, мисля че търси CN а не моята карта. Тези неща са си специфични за всеки отделен ГПС или по скоро фърмуер на ГПС-а.

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Имам един въпрос към г-н sabin,на който той сигурно ще може да отговори,тъй като от коментарите,които чета разбирам,4е той е най компетентният...Възможно ли е да се отреже от NT2008 частта,която обхваща България и да се сложи Вашата карта на нейно място като информация,така 4е когато примерно излизам от България да не ми се налага да сменям двете карти в настройките на GPS-a...а ако ми кажете и как ще бъда мн благодарен

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                "Аз също си правя рутиращи кари за моя Garmin 60CSx ... "
                                Колега с какво ги правиш? Купил ли си cgpsmapper или има някакъв "чалъм" ? Пробвах преди време, ама не стана ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X