Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Освен София, кои други градове имат детайлно покрите и имат възможност за търсене на улици (естествено без номера). Потърсих информация във форума, но не можах да открия.

    Коментар


    • #17
      населено място/ бр улици.

      Ahtopol 29
      Balsha 29
      Bankia 314
      Bansko 2
      Bistritsa 115
      Blagoevgrad 197
      Buhovo 53
      Burgas 458
      Busmantsi 37
      Chepintsi 59
      Dobrich 237
      Dobroslavtsi 51
      Dolni Bogrov 41
      Dolni Pasarel 47
      Gabrovo 350
      German 41
      Gorni Bogrov 38
      Iambol 258
      Iana 36
      Ivaniane 37
      Jeleznitsa 43
      Jeliava 36
      Jiten 32
      Katina 41
      Kazichene 96
      Kiten 15
      Klisura 10
      Kremikovtsi 75
      Krivina 33
      Kubratovo 27
      Kustendil 260
      Lokorsko 48
      Lozen 184
      Marchaevo 30
      Miroviane 51
      Mramor 38
      Negovan 35
      Novi Iskar 379
      Pancharevo 205
      Pavlikeni 85
      Pernik 338
      Pleven 458
      Plovdiv 1048
      Podgumer 35
      Primorsko 27
      Radova Mahala 1
      Ruse 662
      Sandanski 167
      Seslavtsi 34
      Shumen 245
      Slavovitsa 1
      Sliven 402
      Smolian 78
      Sofia 5694
      Sozopol 52
      Stara Zagora 423
      Svetovrachene 41
      Tsarevo 51
      Varna 678
      Veliko Tarnovo 408
      Vidin 159
      Vladaia 92
      Voinegovtsi 31
      Voluiak 90
      Vratsa 245

      Коментар


      • #18
        не ми работи търсенето по пресичащи се улици

        Съжалявам ако не пиша на точното място, но не намерих друго.
        Имам следния проблем - Търсенето по улица работи, но търсенето по пресичащи се улици не работи.
        Картата ми е 20060810, ползвам Ipaq rx5710 Travel Companion
        Отивам на Find, избирам Intersections, от полето City избирам SofiaBG, от полето First Street търся Todor Kableshkov \незнайно защо намира 7 такива улици\, от полето Second Street търся Kostenski vodopad, след това когато дам Search ми изкарва съобщение None Found
        От други хора във този форум и другия за PDA разбирам че при тях си работи нормално.
        Може ли някой да ми даде съвет откъде е проблема при мен
        Благодаря ви предварително

        Коментар


        • #19
          Имам въпрос как мога да се сдобий с карта на Офроуд карта специално за сега в София а после и за България.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Jakata Преглед на мнение
            Съжалявам ако не пиша на точното място, но не намерих друго.
            Имам следния проблем - Търсенето по улица работи, но търсенето по пресичащи се улици не работи.
            Картата ми е 20060810, ползвам Ipaq rx5710 Travel Companion
            Отивам на Find, избирам Intersections, от полето City избирам SofiaBG, от полето First Street търся Todor Kableshkov \незнайно защо намира 7 такива улици\, от полето Second Street търся Kostenski vodopad, след това когато дам Search ми изкарва съобщение None Found
            От други хора във този форум и другия за PDA разбирам че при тях си работи нормално.
            Може ли някой да ми даде съвет откъде е проблема при мен
            Благодаря ви предварително
            След като ти изпратих последната версия оправи ли се проблема?

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от 1552 Преглед на мнение
              Имам въпрос как мога да се сдобий с карта на Офроуд карта специално за сега в София а после и за България.
              Аз съм в София. Може да дойдеш и да си я купиш. Ако не си от София може да изпратиш пари по банка и да ти я изпратя по електрона поща.

              Обади ми се на ... и ще се разберем как.
              Последно редактирано от sabin; 03-03-08, 19:32.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                След като ти изпратих последната версия оправи ли се проблема?
                Проблем вече няма.
                Много ти благодаря за бързата реакция и съдействието.
                Горещо ще препоръчвам картата ти на всички мои познати и приятели.
                Спечели ме!

                Коментар


                • #23
                  За картата на БГ

                  Здравеите.Преди онзи ден и аз си закупих картата на БГ на Сабин,така ми азаха от Геотреид.Някаде трябва ли да си подам данните за упдеит .Другия ми вапрос е дали може да си кача картата в самия ГПС(нуви 310),което също си купих от Геотреид,преди 10-тина дена.И третия ми вапрос е,трябваше ли да имам ватре в кутията такова жълто листче с ключ,с които да си отключвам евентуално Сити Нвигатора.Само да уточня ,че ГПС-а си го купих без никакви качени карти и прочие.Не виждам такова листче в кутията си.И ощ нещо-как става упдеита на картата на Сабин. .Предварително благодаря за отговорите.Извинявам се ама сам нов в тази сфера а много искам да се науча.ВЛЕЧЕ МЕ!!!
                  [SIZE=3]= [B]Nuvi 310-[/B][I][COLOR=red]BG map[/COLOR][/I](Sabin) =[/SIZE]

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от garmina Преглед на мнение
                    Здравеите.Преди онзи ден и аз си закупих картата на БГ на Сабин,така ми азаха от Геотреид.Някаде трябва ли да си подам данните за упдеит .
                    Здравей,

                    те би трябвало да са ти записали данните и ще ми ги предадат на края на този месец.

                    Другия ми вапрос е дали може да си кача картата в самия ГПС(нуви 310),което също си купих от Геотреид,преди 10-тина дена.
                    Да. На SD картата има една директория Garmin и в нея има един фаил. Копираш го пак в директория garmin ама на GPS-а. Когато свържеш GPS-a към компютъра се виждат и картата и вградената памет като букви(дискове).

                    И третия ми вапрос е,трябваше ли да имам ватре в кутията такова жълто листче с ключ,с които да си отключвам евентуално Сити Нвигатора.Само да уточня ,че ГПС-а си го купих без никакви качени карти и прочие.Не виждам такова листче в кутията си.И ощ нещо-как става упдеита на картата на Сабин. .Предварително благодаря за отговорите.Извинявам се ама сам нов в тази сфера а много искам да се науча.ВЛЕЧЕ МЕ!!!
                    Не, такова листче има само ако към GPS-a ти върви карта на Garmin.

                    Ъпгреида на моята карта става чрез е-меил-а които си дал в Геотреид при закупуването на картата ми.

                    Коментар


                    • #25
                      Имам един може би тъп въпрос:
                      Не може ли надписите по картата да са на кирилица? Мисля си, че като карам и ме лашка АТВ-то, ако е на кирилица ще мога да разчитам по-лесно надписите.

                      Коментар


                      • #26
                        Кога ще излезе новата версия на картата и ако може, да се дадат и промените спрямо предишната версия.
                        ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

                        ( John R. Lott, Jr.)

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                          Имам един може би тъп въпрос:
                          Не може ли надписите по картата да са на кирилица? Мисля си, че като карам и ме лашка АТВ-то, ако е на кирилица ще мога да разчитам по-лесно надписите.
                          A как ще търсиш улиците?

                          Засега няма смисъл. Скоро може би да. Гармин подготвят новите приемници с Български!

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
                            Кога ще излезе новата версия на картата и ако може, да се дадат и промените спрямо предишната версия.
                            Утре. Ще пусна всичко.

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Утре. Ще пусна всичко.
                              Някакви новини около този проект? Каква е сегашната цена/абонамент и т.н. ?

                              Коментар


                              • #30
                                Какво става с новата версия на картата,кога ще излиза.Разбрах че вече има и номера на улиците в София
                                [SIZE=3]= [B]Nuvi 310-[/B][I][COLOR=red]BG map[/COLOR][/I](Sabin) =[/SIZE]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X