Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Редукторни мостове за УАЗ 469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    ?

    Като каза Техно тест ...

    Никуде не видях в нета какво може и какво не може да се тунингова ( как става номера с друг двигател, озаконяване талон прегледи и т.н. ??) или въобще насоки какво може да се пипа по сериен автомобил ?

    Идеята ми е джип с пипнато окачване + друг мощен двгател + олекотено купе, аве вижте Йори та да схванете на къде бия

    Поздрави
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #17
      Не не става с Технотест. За тази цел следва да се вземе разрешение за производство на нов автомобил което е друга тема...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #18
        Има една стара българска поговорка :
        " Докато умните се наумуват - лудите се налудуват " .....

        Коментар


        • #19


          Венци по закон черно на бяло може и така да е но из Булгаристан има достатъчно много движещи се неща които нямам си идея как биха били озаконени

          Та затова иде реч, някой неща стават и минават други пак стават

          Въпросът е как и къде и за колко ?

          Поздрави
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #20
            Еми как стават тези неща е написал малко по-горе Митко (фулда)
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #21
              Засега за спортни цели е възможно да се внася какъвто пожелаете автомобил от,която и да е страна.
              Но има едно НО. Не може са се регистрира в КАТ.

              До сега можеше и се минаваше с тюнинговани версии. С влизането на европейското законодателство за всяко изменение на аграгат или възел ще се представя типово одобрение ЕС.
              Мисля ,че с лек и незабелижим тюнинг - при регистрация в КАТ ще се минава някакък.
              С втората употреба/ с тюнинг / навярно ще е по лесно - но само за автомобили закупени с регистрация в ЕС.

              Но все още няма нормативна уредба касаеща измемение на сериен автомобил.
              Засега по мои виждания реално е трудно - законно да правиш изменения в конструкцията.

              Не знам на Технотест - докъде им стигат правата по това отношение.
              Който има опит да го сподели.
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • #22
                Като говоря за Уаз предназначен за състезания имам в предвид следното: http://www.off-road.ru/technics/ot_katok.shtml

                Разгледайте го добре и ще видите, че като инвестиция за спирачки, пружини, амортисьори и т.н. надали има и 500лв. ( без лебедките разбира се)
                Точно такъв ще се опитам да го направя и моят Уаз Дали ще успея не знам, но само да изтрезнеем след празниците и хващаме флекса...

                Коментар


                • #23
                  На мен 500 лева не биха ми стигнали доникъде... Пожелавам успех, все пак важното е да има крайна цел...!
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                    На мен 500 лева не биха ми стигнали доникъде... Пожелавам успех, все пак важното е да има крайна цел...!
                    Благодаря за пожеланието
                    Аз тези 500лв. ки казвам образно така да се каже . Разбирайте- с малко средства да си направим "чудовище"

                    ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА !

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от TurboKuчekBabait
                      Аз тези 500лв. ки казвам образно така да се каже . Разбирайте- с малко средства да си направим "чудовище"
                      E, лошото е, че с малко средства е доста вероятно да направиш "чудовище", но не в смисъла, който би ти се искало ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        И не повтаряй тази грешка :

                        Коментар


                        • #27
                          Много хитро сте ги кръстосали бре
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #28
                            Грешката е ясна даже са две грешки на едно място, а защо са завъртяли предните главини с няколко градуса назад? Дали това помага да се върти по лесно волана когато си в коловози. Някъде виждах подобно нещо пак на тия мостове, но бяха завъртяни двойно на това а може и повече. Мисля че бяха монтирани на Терано.
                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • #29


                              Здравейте,

                              Сори ако говоря глупости - но моста(не моста ами тези неща как се казват където са самите редуктори до главините...) не е ли обърнат обратно на тази снимка по-горе, тоест щангата която държи и 2те колелета да завиват симетрично е отпред а самата щанга идваща от кормилната кутия май е отзад на моста, не трябва ли тази управляващата щанга да е отпред ...

                              Поздрави
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #30
                                Грешката в случая е, че напречната щанга която държи моста да не ходи наляво надясно е вързана на обратно и не е успоредна на моста.
                                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X