Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко Въпроса за Изпарител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Няколко Въпроса за Изпарител

    Здравейте отново, колата работи много добре и върви прекрасно, само че харче 25л/100км
    Дайте, някой джокер моля!

    Коментар


    • #32
      До: Няколко Въпроса за Изпарител

      Първо си забъркай сапунена вода и провери за мехурчета където не им е работа.

      Коментар


      • #33
        До: Няколко Въпроса за Изпарител

        По-добре мини на газ-анализатор.Ще ти спести много време и средства.

        Коментар


        • #34
          До: Няколко Въпроса за Изпарител

          ами загуба на херметизация - няма.
          Но бях развил прекалено бронзовото болче, последвах съвета и го завих до край, после регулирах ниските обороти само от пластмасовото, завих и малко дозатора, и колата се скопи ,но става за каране. Сега следва тест.........
          Надявам се, че скоро ще ви пиша за резултата, в който се надявам да добър!

          Коментар


          • #35
            До: Няколко Въпроса за Изпарител

            Първоначално публикуван от ihristov Преглед на мнение
            По-добре мини на газ-анализатор.Ще ти спести много време и средства.
            Това където правят прегледи ли?
            Или по-добре в сервиз, където знаят и какво значат данните!?!

            Коментар


            • #36
              До: Няколко Въпроса за Изпарител

              По-добре в автосервиз,колата не трябва де е скопена,точния баланс вървеж-разход,се постига с прецизна настройка.Има много тънкости,хубаво е да погледне специалист.

              Коментар


              • #37
                До: Няколко Въпроса за Изпарител

                За да се намери точната настройка, обикновено или се търсят минимуми/максимуми на разни обороти, или се преслушват газовете, излизащи от ауспуха с газ-анализатор. Това го правят в работилниците за АГУ.

                Коментар


                • #38
                  До: Няколко Въпроса за Изпарител

                  страхотна тема..., стана ми ясно защо ми е мудна бараката..., направих настойките от втория пост, и осетих голяма разлика, забелязах че регулатора за чувствителността беше завит почти до край ..

                  възможно ли е от отова да е била мудна и да ми гори 20/100км

                  след реголажа по посочените стъпки, реголатора за чувствителността е в почти средно полужение, оборотите се нормализираха идеално, осетих пъргавината в ниските обороти...

                  а когато отворих пропката за конденза... извадих количество черна гадост от там... почистих го..., но незнам дали е достатачно.. или и аз трябва да разглобявам и с пароструйка.... от там и смяна на комплект...

                  ако може съвет..........

                  ще видя сега какми гори и ще пиша
                  лошите неща .. ме правят по добър човек...

                  Коментар


                  • #39
                    До: Няколко Въпроса за Изпарител

                    Там не се мие, щом е изтекло - добре. Хубаво е да се източва на горещ двигател.

                    Коментар


                    • #40
                      От: До: Няколко Въпроса за Изпарител

                      Инструкциите в пост 2 отнасят ли се и за двигател "многоточков инжекцион" тойота корола 1,3 ; 98г
                      Двиг
                      4EFE
                      Вчу увеличава ли притока на газ при развиване,или е обратно? Благодаря
                      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X