Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусии за Лисабон-Дакар 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Днес, 29 декември, в 12 ч в Пресклуб България на националния стадион "Васил Левски" се проведе официалната пресконференция по повод заминаването на Близнаците, Жоро Панов и Руснака към Португалия. Както знаете, ралито ще стартира на 6-ти, но нашите момчета тръгват тази вечер, защото първо ще минат да вземат Руснака от Малага, Испания, пък и пътят им е доста дълъг и по-добре да не бързат в последния момент. Имаше доста телевизионни камери, затова предполагам, че тази вечер ще ги видите и по новинарските емисии.
    ОТ ИМЕТО НА ЕКИПА И ОТ НАШЕ ИМЕ ИСКАМЕ ДА ИЗКАЖЕМ СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ТЕЗИ, КОИТО НАПРАВИХА ВЪЗМОЖНО ТОВА СМЕЛО НАЧИНАНИЕ - ФИРМА "КИРОВ" АД, КОИТО ФИНАНСИРАТ ПЪТУВАНЕТО И ГЕОТРЕЙД (ОФИЦИАЛЕН ВНОСИТЕЛ НА GARMIN), ЧИЙТО НАЙ-НОВ МОДЕЛ GPS ЩЕ ГИ ВОДИ И ПО МАГИСТРАЛИТЕ, И СРЕД ПЯСЪЦИТЕ. ЦЕЛИЯТ ТРАК НА МАРШРУТА Е ПОДГОТВЕН ОТ ДОБРЕ ПОЗНАТИЯ ВИ TECH-ФАКИР СЪБИН КОЛАРОВ (дано да е вкарал и обратния път, че после кой ще ни разказва )
    ЛЕК ПЪТ И УСПЕХ, МОМЧЕТА!






    КОЛАТА СЪЩО Е МНОГО ЯКА! КРАСОТА!



    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

    Коментар


    • #17
      Браво!!
      Хайде, с пожелание догодина да отидат пак, но този път за да отразяват първото Българско участие!
      Лек път ли се пожелава в такива случаи
      К. Кулев

      Коментар


      • #18
        Пропуснах да кажа, че се организира анкета за победителите в отделните класове. Позналите ще получат награди от "Киров", както и уникални сувенири и реликви от ралито, които Близнаците ще донесат, така че - GUESS WHO!
        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

        Коментар


        • #19
          Успех на момчетата и много незабравими моменти!!!
          Аз пак нещо неразбрах с тази кола ли ще преследват кервана?
          Първоначално публикуван от Sofia
          Пропуснах да кажа, че се организира анкета за победителите в отделните класове. Позналите ще получат награди от "Киров", както и уникални сувенири и реликви от ралито, които Близнаците ще донесат, така че - GUESS WHO!
          Where it is???
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #20
            Видях се с близнаците тази вечер малко преди да тръгнат. Искам да споделя с всички, че на тръгване казаха, че в най-скоро време ще се радваме на първото българско участие в това невероятно състезание. Дано продължават да ни радват!

            Коментар


            • #21
              Браво че пак ще се запишем макар и като журналисти.
              Това е любимото ми съзтезание просто ми действа като наркотик.
              Нямам търпение и българин да участва най - накрая ама дано го доживея този момент.

              Коментар


              • #22
                още миналата година ви казвах че българско участие е само въпрос на време
                даже след време предполагам ще има и по няколко участници от тук

                ..до къде ще стигнат обаче..вече е друг въпрос-според мен за това рали си трябват опит и няколко участия с "опознавателен" характер за да се постигне някякъв успех ..който като начало ще е дори да се стигне до финала
                това си е сериозно изпитание и таз годишният и миналогодишният тур който предприеха близнаците е много добро "въведение"
                ..само с юруш няма да стане
                тези разузнавания са си събиране на опит който там като гледам е по важен и от супермодерно оборудване
                ..друга добра идея според мен ще е и участие в някои от другите -по евтини къси и лесни пустинни надпревари като тези в тунизия оптик2000-или в мароко или в дубай..а защо не и бая1000 /близнаците бяха споменавали че има вероятност и възможност да се иде там/ .. след което вече ще е много по лесно
                иначе без подготовка ще стане все едно да идеш от 1 ви клас направо на държавен изпит в софийски университет

                ..сега с нетърпение очаквам да видя репортажите им от там и въобще как ще изглеждат нещата погледнати през тяхната гледна точка
                ..а искам да им пожелая и успешно завръщане ..защото както знаем всяка година за съжаление от там се връщат по малко хора отколкото са отишли ..така че късмет и успех и на тримата

                Коментар


                • #23
                  И аз пожелавам успех на екипа на близнаците. Вярвам, че ще научат много ценни неща и ще придобият опит.
                  Те са умни момчета, особено адаша Жоро.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #24
                    Успех
                    B+

                    Коментар


                    • #25
                      Знае ли някой къде може да се прочете списъка на участниците(или заявки) за Дакар 2007?
                      Игнат Донев 0899952444

                      Коментар


                      • #26
                        На официалният сайт на ралито.

                        Коментар


                        • #27
                          [quote="Калин Кулев"]
                          Да си призная, не им вярвам особено и дори мисля (поне лично за себе си),че да се стигне до финала наистина е изключително тежко, но не и невъзможно. Дори бих приел педизвикателството Ама няма кой да ми хвърли ръкавицата
                          Много сме обсъждали с тях какво трябва за да стигне някой от нас до финала. Наистина проблема за нас е най вече парите, защото без тях не може и да пробваме. Парите обаче трябва да са стотици хиляди евро, защото без асистенция шанс да стигнеш до финала нямаш, освен ако можеш да изкараш цялото състезание без да спиш и с кутия части! Другото нещо което повечето хора не осъзнават е че ако финишираш късно стартираш късно, т.е. времето ти за преодоляване на трасето намалява със всеки изминат ден. Нещата не опират само да злоба инат и издържливост а и до умения. Ако нямаш нужните умения да си сред първите няма как да завършиш, защото в един момент ще стане така че времето за финал и старт почети ще се изравнят, или ще те дисквалифицират(не помня как точно беше). Всички сме свикнали да мислим че дори и да не сме достатъчно бързи ако запазим машината ще финишираме и ще завършим състезанието - да ама не и на дакар

                          Това е което горе долу си спомням от разговорите, снимките и филмите които гледах след завръщането на близнаците миналата година. Според мен да завършиш дакар ще са необходими ужасно много пари, защото ще са необходими много тренировки из пустинята(нещо което никой не смята) подготвен екип асистенция (2 джипа/4 човека), няколко мотора за донори, състезател в отлична форма и няколко стотин хиляди евро за тренировки, подготовка и участие. За да се случи всичко това трябва да си огромен късметлия

                          Коментар


                          • #28
                            Възможно е и да си напълно прав. Но не съм останал с впечатление че всички участници там (при двуколесните) са тръгнали с много стотин хиляди евро напред. Постоянно дори в репортажите на Евроспорт дават разни весели ентусиасти които са тръгнали разчитайки почти само на свои сили. Е разбира се, ще кажеш, те се откарват още след 2-3 етапа. Не всички обаче. Миналата година даваха един фен от Швеция, който отишъл на ход до Португалия за старта ( разбира се не мисля, че това е защото е нямал пари за друг начин ). Пича стигна до Дакар и там обясняваше на журналистите, че това за другите участници е края, но той смята да се прибере обратно на ход до Швеция . Комичния му коментар беше, че така ще може като се прибере да пусне обява за продажба на мотора си в която да пише "само на едно състезание"
                            К. Кулев

                            Коментар


                            • #29
                              Определено са на правилния път. Като започнем със гумите. Точно като мойте.

                              Сега сериозно, успешно изкарване и дано наистина скоро време да видим българско участие.
                              Аз викам Йордан да се пробва със звяра.
                              Хаиде наздраве, аз със нетурпение очаквам да видя репортажи по телевизията тука.
                              CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                              http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                              http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                              Коментар


                              • #30
                                По телевизия Евроспорт ще има репортажи още от днес

                                2 януари-ДНЕС:
                                00.00-Дакар челъндж
                                02.15-Дакар челъндж

                                4 януари-ЧЕТВЪРТЪК:
                                23.30-Дакар челъндж
                                00.30-Дакар челъндж

                                5 януари-ПЕТЪК:
                                9.30-Дакар челъндж
                                10.45-Дакар челъндж
                                23.00-Рали Дакар-обзор на деня
                                02.00-Рали Дакар-обзор на деня

                                Гледайте внимателно може и наще хора да ги дадат някъде По друга медия ще има ли репортажи всекидневно?
                                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X