Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно траялка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно траялка

    някой от собствениците/посетители на мотокъщи, вносители и т.н. да знае кой в бг и къде продава /има налична/ траял мотоциклет ?? че от два дни се ровя из всички обяви, но не намирам такива ... виж в немското мобиле е пълно, но друго е око да види, ръка да пипне
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

  • #2
    До: въпрос относно траялка

    Beta - в Еди мотоцентър http://www.edimotocenter.com/

    Gas gas - при тия дето внасят gas gas - http://derbi-bg.com/

    В Бултрако не знам да има монтеси, така че - тва е ако търсиш чисто нови.

    За втора ръка - тия от Клисура имаха по едно време.

    Коментар


    • #3
      До: въпрос относно траялка

      ах да, да поясня - вносителите на новите ги знам и аз .... отпадат те

      в района на 3-5-7 годишен мотор се търси - по възможност конкретна информация - като ще да е клисура, някакъв телефон и кой да търсим ....
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #4
        До: въпрос относно траялка

        Контакти на хората от Клисура нямам, sorry.

        На тебе каква ти е целта?
        Ако очакваш да се зарибиш от първо качване - силно се съмнявам, даже напротив. Аз на мойта като се качих първия път имах чувството, че през живота си мотор не съм карал никакъв - доста различно е усещането.
        От тогава, обаче статистиката сочи, че правя средно 4:1 карания траялка:ендуро.

        Коментар


        • #5
          До: въпрос относно траялка

          целта ми е да имам в гаража триал, който да не се обецзени като нов още с купуването с 3-4 хиляди лева ...

          ... като не се разберем, си е напълно негов проблем - ще стои без да се кара или ще върви като подарък нататък по веригата ....

          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос относно траялка???

            а някой пробвал ли е дали действа схемата изпращане от продавача до еконт лондон - еконт до българия ???

            че до бг, траялка никой няма да прати, а в рамките на UK някои са съгласни за пратят

            - а и в английският ибей доста се продават на разумни цени според мен /поне по сайтовете за продажби са по-разумни от немските/

            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос относно траялка???

              статистиката сочи, че правя средно 4:1 карания траялка:ендуро.
              ..и ти ли..
              аз ако не е малкия да ми дава зор да ходим на трасето..може би ендурото ми ще хване паяжини

              иначе в момента има една гас гас тхт280 за под 3000 мисля е 99 та или 2000 та година ако те интересува цъкни ми

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос относно траялка???

                поръчал съм монтеса - кота 315 от английско. Както се казва взимам засега само картинка, какво ще дойде и дали ще дойде, ще докладвам после със снимков материал. Продавачът уж е сериозен, еконт дано си вършат работата
                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос относно траялка???

                  Колега пристигна ли ти траялката да споделиш как стоят нещата с доставката на фирма Еконт,че и аз съм замислил същотото като тебе.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос относно траялка???

                    Ще се радвам ако споделиш и цената на транспорта, покупката с копувача и т.н.Всъшност предполагам, че тази траялка няма възможност за регистрация и документите ще се оправят една идея по-лесно.

                    Чакаме и снимки.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос относно траялка???

                      вече станаха две поръчани траялки, добави се и една бетичка с възможност за регистрация, монтесата е без регистрация. Схемата действа малко бавно с доставката и още не съм получил нищо. Офиса на еконт е в лондон и в още няколко града, така, че и ако продавача е от там, става бързо. Но в моят случай продавачите са все на края на острова. Еконт извършва и вземане на поръчки от адрес в Англия, НО това не важи за мотоциклети, трябва им платформа за транспортиране, а те нямат. Затова изрично се пазарите с продавача дали има възможност за транспорт до офис Еконт. Малко е тегава работата, но се надявам да дойдат до коледа
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос относно траялка???

                        И в Аутотрайдра всичките са на майната си от Лондон, дай малко повече инфо по подробно ако ти се занимава, цени за куриери, начин на плащане и всичките малки подробности които могат да ти скъсат нервите в последствие защото и аз мисля да правя нещо подобно или да изчакам малко като ми се отвори път натам да си се оправям на место, питам те за да си преценя вариант.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос относно траялка???

                          Бетата ще пристига Януари със сигурност, тя е от частно лице.
                          Монтесата я чакам до Коледа, когато дойде - ще тегля чертата и ще опиша по-подробно със снимки и платени суми.
                          Последно редактирано от Chinela; 18-12-09, 18:00.
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос относно траялка???

                            Коледата мина без подаръци, и си мислех, че нова година - нов късмет, амъъъъъъ

                            ееейййй имало значи дядо мраз май

                            въпреки, че доставката поради Еконт ми струва доста повече отколкото би трябвало да бъде, но това ще бъде в друг пост, засега доволен го разопаковах, ритнах манивелата и той взе дори че и запали врътнах му два кръга за впечатление иииии ..... ако тръгвам на трета става, иначе рипа като козел под мене ама ша си играем с него

                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос относно траялка???

                              Завидях ти.
                              Сподели разходите, може и на лични.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X