Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газките на Зверино

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Газките на Зверино

    Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
    Толкова ГАЗ-ки на едно място не бях виждал, даже съм си харесъл една-тази която прилича на автобус .Ако може повече снимки и от какъв материал е направена задната част?
    Ето още снимки на въпросната Газка,само ,че от по далече.Горната част е направена от неръждавейка а от долу черна ламарина и квадратни профили.Направена е бая мераклийски,даже е направил вратите да се заключват по много прост начин,на една от снимките на Стоян се вижда!Направо си става за кемпер,а и за автобус!
    Прикачени файлове
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

    Коментар


    • #17
      До: Газките на Зверино

      Леле толкова газки на едно място и аз не бях виждал... Супер

      Коментар


      • #18
        До: Газките на Зверино

        Браво!Страхотно!!!Това е радост за окото,независимо от състоянието на някои от тях.Дано им излезне късмета.
        088пет16пет3пет7

        Коментар


        • #19
          До: Газките на Зверино

          И мойта е с такъв двигател " Перкинс " . Наистина е много тежък та и аз съм сложил пружини.

          Коментар


          • #20
            До: Газките на Зверино

            Бреееййй... Нямам думи. Сериозно ли е това,че ГАЗките са 100 бр.
            Тва място е само за мене
            Дали не се продава някоя къщичка там.
            Ама май е бая далеч от Варна

            Коментар


            • #21
              До: Газките на Зверино

              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
              Зари продава тази Газка на снимката където е до купето с тракторните гуми.
              явно пак не сам в час
              :D

              Коментар


              • #22
                До: Газките на Зверино

                И мене ме шашнахте Браво!
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #23
                  До: Газките на Зверино

                  Ми то селото трябва да се прекръсти явно...Зверино - Газкино. Ето къде била столицата на джипките ни. Да вземем да направим една среща там. Предколедна да речем.
                  Последно редактирано от Иван/Ivan; 03-11-09, 22:29. Причина: Корекция на текста
                  0886 854 174

                  Коментар


                  • #24
                    До: Газките на Зверино

                    Идвам и аз, но някои трябва да вземе усмирителна риза за да може да ме изведете от там.
                    LZ1NBN

                    Коментар


                    • #25
                      До: Газките на Зверино



                      Пиша 'щото е забранено само емотикони
                      SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                      0878299791

                      Коментар


                      • #26
                        До: Газките на Зверино

                        браво за снимковия материал много интересни Газки
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • #27
                          До: Газките на Зверино

                          Този Перкинс не е баш от нашенските.Изпускателните тръби са му наобратно.И некои други неща''' да не е от английските Перкинси от тези дето въртяха гърнетата на бетоновозите Йелчове едно време?Иначе гледката на толкова текезесарки ме вдъхнови
                          К мирной жизни не пригоден.
                          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                          Коментар


                          • #28
                            До: Газките на Зверино

                            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                            Този Перкинс не е баш от нашенските.Изпускателните тръби са му наобратно.И некои други неща''' да не е от английските Перкинси от тези дето въртяха гърнетата на бетоновозите Йелчове едно време?Иначе гледката на толкова текезесарки ме вдъхнови
                            Да този двигател е Английски Перкинс-така ни обясни неговият собственик,разказваше ни с охота за ГАЗката и караваната ,която и нея сам е сътворил и изглеждаше фабрично,но ние естествено бяхме се вторачили в 69-ката !
                            П.П.На едни от снимките на въпросната ГАЗка се вижда част от караваната.
                            Последно редактирано от Светозар Стеев; 10-11-09, 20:11. Причина: Добавяне
                            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Газките на Зверино

                              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                              Това са само част от ГАЗките на Зверино. Зари каза че всичките са около 100
                              Абе около сто ама с УАЗовете,НО ГАЗките са може би 65 а останалото всички разновидности на УАЗовете,има няма трийсетина!69 ката при нас се е доказала отдавна и затова сме болшинство с корави машини, служили и по ОНОВА време ,служат достойно и сега!
                              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Газките на Зверино



                                В моето село газките и уазките са повече от 100 и това при по-малко от 500 души население.
                                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X