Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за пазара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

    Пловдив малко след служебния вход на медицинския институт идвайки от центъра .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #47
      До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

      31/10.5/Р15 дали имат?
      как се казва фирмата, че така по обеснението не се сещам..

      Коментар


      • #48
        До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

        Преди години карах с техни гуми зимни 14цола на стария ситроен две зими нямах никъкви грижи минавах навсякъде и на третата с тях го продадох за цената са си повече от добри . Малка са по тежки но това е нормално за руска гума. Преди магазина им беше на гара север в София сега са някъде преди Казичане на околовръстното. Внимавайте на сайта им има троянец .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #49
          До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

          Много ми се вижда като цена 155 лева за Rosava
          Аз когато ги взех моите 235/75/15 Бяха по 106 лева с монтажа.

          Коментар


          • #50
            До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

            Това не е росава, а Federal . Вярно че темата не е за тях , но това е другия евтин вариант .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • #51
              До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

              ЧНГ
              Едно мнение и от мен за украинските гуми ,не съм карал с такива но мои преподавател от хти миналата година ходи до завода в украина и каза че техниката с която работят е страшно модерна и най важното е че всяка една произведена от тях гума се подлага на изпитание и при най малките отклонения се бракува,тъй че съм склонен да ги пробвам
              Кия Спортидж 2000тди
              Всеки шут отзад-е крачка на пред

              Коментар


              • #52
                До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                Първоначално публикуван от siliko Преглед на мнение
                ЧНГ
                Едно мнение и от мен за украинските гуми ,не съм карал с такива но мои преподавател от хти миналата година ходи до завода в украина и каза че техниката с която работят е страшно модерна и най важното е че всяка една произведена от тях гума се подлага на изпитание и при най малките отклонения се бракува,тъй че съм склонен да ги пробвам
                А дали бракуваните не идват точно при нас а?
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • #53
                  До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                  Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                  А дали бракуваните не идват точно при нас а?
                  Спред мен при положение че и на сайта на украинската фирма и на партньора им от българска страна има информация че фирма ......... (не споменавам името на фирмата умишлено) е официялен представител за България, Сърбия, Македония, Черна гора, Косово, Гърция, Босна и Херциговина, Хърватска, Словения, Албания.
                  За Целия Балкански регион не мога да си представя че фирма която сега излиза по агресивно (с много ниски цени) на пазара че си позволи да предлага боклуци.

                  Аз пак казвам след около 6 000 км съм доволен и то много !!!
                  Склонен съм да дам джипката обута с тези гуми на някой, който е изпробвал повече марки всесезонни гуми да пробва и да си каже мнението.

                  Сега все пак това е всесезонна гума т.е. Нито лятна Нито Зимна


                  А за издържливостта нещо интересно от сайта на ROSAVA

                  "гарантийный срок службы шины - 5 лет с даты изготовления."

                  Само споделям опит за цената на една "Супер гума" Аз си обух джипа и карам спокойно !!!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                    Здравейте колеги,
                    някой може ли да сподели впечатления за всесезонните гуми на росава
                    (205/70/15 ми е размера).
                    Как се държат на сух асвалт, на мокър?
                    При топло време как е с тях?
                    Здрави ли са и бордовете (при опиране в бордюр да не стават балони)?
                    Въобще всякаква информация би била полезна.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                      Първоначално публикуван от Quest Преглед на мнение
                      Здравейте колеги,
                      някой може ли да сподели впечатления за всесезонните гуми на росава
                      (205/70/15 ми е размера).
                      Как се държат на сух асвалт, на мокър?
                      При топло време как е с тях?
                      Здрави ли са и бордовете (при опиране в бордюр да не стават балони)?
                      Въобще всякаква информация би била полезна.
                      На сух асвалт - 8 от 10
                      На мокър - пак 8
                      На топло време - до сега не са се разсвирили, не знам при 40 градуса как ще е.
                      Бордовете са здрави
                      Единствено на мокра трева се поизмъчват малко.
                      За зимна гума става с компромиси.
                      14 000 км - до сега оценката ми е 8 от 10 като има и 1,2 точки, които давам заради цената, която беше 106 лева за гума. Сега май цената е вече друга, което

                      Размера е 235/75/15 модела е БЦ 21 - Универсална се води

                      Коментар


                      • #56
                        До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                        БЦ-55
                        235/75/15
                        Е, преживях зимата, а като се вземат предвид 106-те лв/брой с монтажа, смятам, че не съм се пре**ал много.
                        На сняг се справиха успешно - още повече, че жена ми ми взимаше джипа да ходи на работа с него, щото с колата всеки се опитвал да я убие, особено в снеговете .
                        Е, когато се лигавя и давам ненужна газ в завой с включен само заден мост, естествено "намества" задницата в снега, но пак повтарям - когато се разлигавя.

                        На мокро аз по принцип си карам внимателно и гледам да не стигам дотам, че да разчитам на гумите да ми бършат акото, тъй че за мене са си добри.
                        Относно здравината на бордовете - всеки ден се лашкам на един бордюр - просто там си имам "мое" място за паркиране - досега (от декември 2009) не се забелязват някакви признаци на деформация...

                        Теглото им не беше много по-различно от някакви Firestone със същия размер, които намерих в склада и ги подрусвах недоверчиво.

                        Относно баланса - на снимката се вижда. Най-голямата тежест май беше към 150-180 гр., но за съжаление не помня точно...

                        Абе гуми като гуми. Има много, много по-хубави от тях, естествено, но пред алтернативата да сложа регенерат с 60-70 лв. по-скъп не се колебах кой знае колко.

                        За цената си, според мене, са абсолютно приемлив компромис.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за

                          Гумите ги изпробвах на 5 и 8 декември в Германия на непочистени магистрали. 3 см сняг и киша средна скорост 100 км. Никакъв яд

                          Коментар


                          • #58
                            От: До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за

                            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                            А дали бракуваните не идват точно при нас а?
                            Мда, точния въпрос на точното място... За съжаление в случая определящото е цената, а не качеството...
                            Последно редактирано от mimi77; 10-12-10, 20:03.

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за

                              Да бе всесезонни някой да е виждал зимни джапанки.
                              Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                                Вече 1 година никъкви ядове точно с този размер гуми.
                                Кия Спортидж 2000тди
                                Всеки шут отзад-е крачка на пред

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X