Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за пазара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
    Имаш ли представа каква е цената на 235/75/15 .
    Да колега,взимах на един приятел точно този размер за една Витара,но тези са General-Graber AT. И цената е 150-160лв.
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #32
      До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

      ОК мерси.
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • #33
        До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
        Имаш ли представа каква е цената на 235/75/15 .
        BFG AT в тоя размер 210 - 220 лв. За Грабера цената е такава, каквато е казал колегата, но говорим за "ония" цени де.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

        Коментар


        • #34
          До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

          Първоначално публикуван от Beco Преглед на мнение
          Е за какво да те прощаваме. Гумите между другото си имат всички марки и означения. Нещо което не съм видял до сега в по-големите вносители. И при цена 70 кинта за 205/70/15 може всеки сезон да съм с нова.
          Ааа, не.... да нема обидени. Земам си думите назад , на ръчна количка бих ги сложил. Ма ти не ме гледай мене, аз съм глезльо, пък и за тази цена зимам доста по други гуми, ма това е друга бира.
          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

          Коментар


          • #35
            До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
            Имаш ли представа каква е цената на 235/75/15 .
            Аз съм с Росава ВС-21 на този размер и цената е 106 лв. с монтаж и баланс !
            Както казах и преди от гумите съм доволен за тази цена !
            Не искам да правя реклама на фирмата, изказвам мнение.
            Не всеки може да си позволи да си купи гуми по 400 лева едната.
            Аз просто сега купих и джипката и реших да пробвам как са гумите.
            за тежък офроуд със сигурност няма да са най-добрите. Това е всесезинна гума на прилична цена. Има си каучук в гумата, не са шумни.

            Коментар


            • #36
              До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
              Колега,гумите са по-скъпи аз ги взимам с мнооооо-го голяма отстъпка,ако питаш ти,ще ти кажат поне с петдесет лева горница на бр.А гумите са произведени тази година и нямат никакви проблеми.
              E това вече е съвсем друго . Ма и с 50 кинта горница пак ми се вижда тънкана Под 200 лева за такава гума е доста добра цена, и в същото време съмнителна

              Коментар


              • #37
                До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                Първоначално публикуван от batbobo Преглед на мнение
                Аз съм с Росава ВС-21 на този размер и цената е 106 лв. с монтаж и баланс !
                Както казах и преди от гумите съм доволен за тази цена !
                Не искам да правя реклама на фирмата, изказвам мнение.
                Не всеки може да си позволи да си купи гуми по 400 лева едната.
                Аз просто сега купих и джипката и реших да пробвам как са гумите.
                за тежък офроуд със сигурност няма да са най-добрите. Това е всесезинна гума на прилична цена. Има си каучук в гумата, не са шумни.
                Имаш ли наблюдения ка се държът при висока скорост до 150-160 и мек ли е много каучука, дали ще се износят бързо ?
                Чудя се дали Грабер , ВС-21 или направо да събирам пари за БФГ АТ .
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • #38
                  До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                  Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  Имаш ли наблюдения ка се държът при висока скорост до 150-160 и мек ли е много каучука, дали ще се износят бързо ?
                  Чудя се дали Грабер , ВС-21 или направо да събирам пари за БФГ АТ .
                  Не мога да ти напиша Лично Съобщение!
                  Телефона ми е 0889 332223 Колата всеки ден в София, вечер в Банкя.
                  Ако искаш обади се разберем да дойдеш да видиш гумите как седят, да се повозиш, и сам да си прецениш дали да ходиш да си взимаш такива гуми !
                  Аз прецених, че за зимата предпочитам да съм с чисто нови гуми !
                  Ако трябва ще си ги сменя с по-хубави при по-добри времена.
                  Дават им скоростен индекс 180 км/ч.
                  Аз лично с джипката такива скорости не развивам. На 120 се държат добре.
                  Гумата според мен е повече зимна - онзи ден се качих до Алеко по леда само на задно (не беше чистено и не беше опесачавано).
                  Предполагам че ще се износва по-бързо от БФГ!
                  Дават я всесезонна гума - т.е. Нито зимна, Нито лятна.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                    Нищо де тя тази тема е за руските гуми пиши спокойно . Проблема е че съм с в Пловдив и скоро нямам път към София . По това което казваш явно имаш някакви резерви към тези гуми и е нормално, имаш ли някаква представа дали са много по-тежки от нормални летни .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • #40
                      До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                      Така резерви нямам,
                      Много съм доволен от гумите за тази цена !
                      На мокра трева, лек наклон и задно си буксува с 4х4 няма проблеми.
                      Кал - разни локви по плана планина - запълват се каналите, но си драпа пак само на задно.
                      Сняг - кишата от онзи ден (спира и драпа прилично разни наклончета около Банкя)
                      Лед - Ужас - но не знам гума която да държи на лед !
                      Не съм свикнал още с поведението на колата, 4ръннер 99 г. 3,0ТД
                      Все пак е почти 2 тона автомобил.
                      Чакам големите снегове да пробвам гумите и да кажа за зимата дали стават или не.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                        Още малко инфо http://www.gtstires.com/GTSTiresofNA.pdf
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • #42
                          До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                          Впечатление от гумите на сняг и лед !!!
                          Гумите според мен са чудесни за цената им!!!
                          Онзи ден изкачих с тях един чудесен наклон в Банкя където децата се пързаляха с шейни. Бяха го полирали чудесно малките калпазани .
                          Имаше и следи от коли но не знам дали не са се опитвали да слизат.
                          Нямам много наблюдения върху други марки, но това ми е и първа зима с джип. Преди това съм карал лек автомобил със задвижване на 4-те колела и общото ми впечатление е че автомобила беше по стабилен !!!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                            Май не само джиповите гуми им стават. Един приятел си обу колата с 4 нови Росава. Пипах ги гледах ги. Не са тежки, балансираха се идеално, меки са и имат всички данни за свястна гума. Той каза, че сега първите снегове са се представили отлично. Остава да разберем, дали след 2-3 години при правилна експлоатация материала им ще си запази качествата. Но като цяло един + и за автомобилните им гуми.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                              Аз се спрях на тези 235/75/15 странно е че са по-тесни от предишните 215 , но това за мен не е недостатък . Диаметъра си отговаря на 235/75/15 цената е 155лв за брой .
                              Прикачени файлове
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • #45
                                До: Oт вчера съм с нови украински гуми 205/70/15 всесезонни цената е уникална за паза

                                Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                                Аз се спрях на тези 235/75/15 странно е че са по-тесни от предишните 215 , но това за мен не е недостатък . Диаметъра си отговаря на 235/75/15 цената е 155лв за брой .
                                Откъде?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X