Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Индия 2010-подготовка и организация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Индия 2010-подготовка и организация

    Браво Любо. Страхотен пътепис. Ще ми бъде полезен тъй като плануваме април 2010 година да пътуваме към Индия. А така или иначе преминаваме през Иран.

  • #2
    До: Иран – страната на усмихнатите хора

    Първоначално публикуван от Pepar1 Преглед на мнение
    Браво Любо. Страхотен пътепис. Ще ми бъде полезен тъй като плануваме април 2010 година да пътуваме към Индия. А така или иначе преминаваме през Иран.
    С какво смяташ да пътуваш към Индия? До къде? Запланувал съм в началото на юни да тръгна.
    http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

    Коментар


    • #3
      До: Иран – страната на усмихнатите хора

      Засега се подготвяме два кемпера с единият съм аз а другият колега от Варна. Още сме в процес на логистика.Но основните неща вече са ни ясни.Вероятно ще се включи и един колега с мотор но още не е ясно за него.Избрахме март и април за да избягаме от жегите а и снеговете след зимата.
      Юни няма ли да е голяма жега все пак се слиза под 20 паралел?

      Коментар


      • #4
        До: Иран – страната на усмихнатите хора

        Казваш,че ще пътуваш с кемпер? Нали няма да е този от аватара ти?

        Коментар


        • #5
          До: Иран – страната на усмихнатите хора

          Бих желал да е с него но такива може би ще има в индия

          Коментар


          • #6
            До: Иран – страната на усмихнатите хора

            Първоначално публикуван от Pepar1 Преглед на мнение
            Вероятно ще се включи и един колега с мотор но още не е ясно за него.
            Юни няма ли да е голяма жега все пак се слиза под 20 паралел?
            Мотора ли ще кара с темпото на кемпера, или обратно? Двете превозни средства са несъвместими!
            Да, жегите ще бъдат големи, но аз не тръгвам за да ми е лесно!
            http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

            Коментар


            • #7
              До: Индия 2010-подготовка и организация

              Петьо,каквато и да е информация,съдействие за ирански визи и въобще с каквото смяташ,че мога,или можем да ти бъдем полезни-моля заповядай,на твое разположение съм.

              Поздрави,
              търся си подписа....

              Коментар


              • #8
                Благодаря Мони.
                Решили сме да пропътуваме през малко инфарктни зони като Пакистан но това не може да ни спре поне засега. Все още сме в логистика и тепърва ни предстоят ходене за визи и имунизации. Маршрута който сме набелязали е следният:Догубаязит-Табриз Иран, Захедан- Нок Кунди Пакистан, Лахор-Делхи Индия след което обиколка на Индия и обратно по маршрута.Засега по сметките който правим ще ни отнеме два месеца и 20 хил км.От предишното пътуване до Сирия и Йордания имаме опит със смяна на масла гуми и филтри. Поне си мислим че сме подготвени и за пустинята. Но както се казва другите неща са ни "тъмна индия".Ще се радвам ако някой даде каквато и да е информащия ще бъдем много благодарни.

                Първоначално публикуван от Любо Африката Преглед на мнение
                Мотора ли ще кара с темпото на кемпера, или обратно? Двете превозни средства са несъвместими!
                Да, жегите ще бъдат големи, но аз не тръгвам за да ми е лесно!
                Любо прав си за темпото! Ето един колега когото снимах а АЗ бях два завоя преди него
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от giorgio; 31-10-09, 15:38.

                Коментар


                • #9
                  До: Индия 2010-подготовка и организация

                  Здравейте. Преди малко се прибрахме от дългият път до Индия. Да си поемем малко въздух и ще пусна пътепис.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X