Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Volga - El camino

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: volga - El camino

    Първоначално публикуван от ArSey Преглед на мнение
    Дотук тоя вариант на коша е най-добър.
    Направи една с дългия кош,но без да сваляш тавана. Мисля,че ще е най-сполучливо.
    Според мене е нереално да се тръгне да се променя междуосието, да се удължава самата кола.Това ще донесе доста последици, пък и е достатъчно сложно за изпълнение за да откаже човек.Пикапа на снимките не изглежда лошо, ама много лоурайдърски е за мене .

    Коментар


    • #47
      До: volga - El camino

      ДОБЪР ВАРИАНТ
      [SIZE=5][SIZE=2][/SIZE]

      [/SIZE]

      Коментар


      • #48
        До: volga - El camino

        "Дългата база" наистина изглежда по-добре , но нямам никаква представа доколко е реализируема.

        Може би така е още-повече Ел Камино:
        Прикачени файлове
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #49
          До: volga - El camino

          Късата база според мен ще е най-добрия вариант за подобен проект. Има красиви линии и все пак си остава Волга, на което все пак трябва да се придържа създателя! За джанти вече може да се преценя отделно.

          Коментар


          • #50
            До: volga - El camino

            не мога да разбера--идеята е да прилича на камино или не...
            ако е да прилича на камино -според мен без удължаване на междуосието няма да мине...в противен случаи ако се цели по дизайнерски "пиниз"-поне издължаване на задницата,смяна на броните и задните фарове на волгата...и тавана трябва да се смъкне......

            Коментар


            • #51
              До: volga - El camino

              Не е проблем удължаването - нали се правят супер-лимузини с огромни бази. Процедурата си има особенности и те не са кой знае колко сложни.
              Не мисля,че някой иска да гони Каминото, просто (според мен!) Волгата във тоя й вариант на пикап повече радва окото. ИМХО
              При тая нова дължина тавана няма нужда от смъкване, защото при тоя габарит покрива визуално изглежда по-нисък.
              Последно редактирано от ArSey; 29-10-09, 22:14.
              диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

              Коментар


              • #52
                До: volga - El camino

                Първоначално публикуван от ArSey Преглед на мнение
                Не е проблем удължаването - нали се правят супер-лимузини с огромни бази. Процедурата си има особенности и те не са кой знае колко сложни.
                Не мисля,че някой иска да гони Каминото, просто (според мен!) Волгата във тоя й вариант на пикап повече радва окото. ИМХО
                При тая нова дължина тавана няма нужда от смъкване, защото при тоя габарит покрива визуално изглежда по-нисък.
                Те се правят, ама по филмите.Такава процедура е ще излезе доста скъпо, трябва да се удължава шаси, купе, кардан, което не е много лесно и евтино.Волгата като размери не е никак малка.За сравнение - Ел камино от 1980 е дълго 5,12 метра, а ГАЗ 24 е 4,74 метра.30 сантимерта не са малко, но самата волга ако не и се пипат предните и задните "части", да стават по масивни, си е много добре балансирана и не и е нужно никакво удължаване.Ще взема да сменя колелата на оная височка волга дето съм нарисувал и ще е направя по-ниска и ще видиш че си е много добре и стандартната дължина.

                Добавям една преработка-единствено гумите са сменени и разбира се арките на калниците.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от T-1000; 30-10-09, 00:49.

                Коментар


                • #53
                  До: volga - El camino

                  Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                  И аз си поиграх на Фотошопа малко:



                  или малко по-дълга:


                  Това ще е визията , мерси много колега . Колата е станала супер

                  Коментар


                  • #54
                    До: Volga - El camino

                    Съгласен съм с избора на lost_boy .

                    T-1000, много се плашите от работата по преработването! Не е толкова сложно,колкото изглежда... Не е като да чоплиш семки, ама сигурно то затова всички хора са различни.
                    диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

                    Коментар


                    • #55
                      До: Volga - El camino

                      ArSey, мисля, че това може да ти помогне. И според мен ще е най-добре да се придържаш към някой оригинален модел, а не фотошопски. Със сигурност и да се придържаш към ГАЗ-24 пикап ще е много по-добре, от колкото към El Camino или разните photoshop-ски модификации тук. Ще се получи истинска кола, а не самоделка с не много ясен успех.
                      Поздрави.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #56
                        До: Volga - El camino

                        Удължената се е получила най-добре, аз съм за такъв проект, хем ще е интересен за работа, хем резултата ще си заслужава. Айде мятайте се, че сезона на сериозните проекти започна...
                        VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                        SXS-Restorations 0886513079
                        Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                        Коментар


                        • #57
                          До: Volga - El camino

                          Наблюдавам с интерес темата от самото начало и мисля, че подобен проект е съвсем реален. Като се отреже покрива, купето така или иначе ще иска усилване и от тази гледна точка удължаването на базата в разумни граници няма да е кой знае какво затруднение. както каза и колегата по-горе - не е точно, като да чоплиш семки, но...
                          Свалянето на покрива ще е по-голяма разправия - не толкова заради промяна на ъгъла на колонките, колкото покрай стъклата, и предното и страничните и не знам дали си струва заигравката.

                          Евентуално удължаване на кардана може да стане и с междинен кардан с "висящ" лагер.
                          Не знам каква ще е разправията с Технотест?
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #58
                            До: Volga - El camino

                            Много се кефя на такива ентусиасти!А,и Волга най-трудно ще направиш да изглежда красива!Убеден съм,че с мерак,майсторлък,време,и...пари всичко(почти)е възможно!
                            В случая обаче дали не трябва да се помисли,ако се промени много външният вид няма ли да има проблем при регистрацията-ако не греша едно от изискванията е да се познава возилото каква марка е...?
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Volga - El camino

                              Стъклата може да се изработят , ( до АРЗ-то между Овча купел и разклона за Суходол ) .

                              С документацията в КАТ още нищо не сме проверили .

                              Сега съм във фаза събиране на пари , понеже Волга лесно ще се купи и нареже ,но си има и други разходи по нея .

                              Коментар


                              • #60
                                До: Volga - El camino

                                Първоначално публикуван от lost_boy Преглед на мнение
                                Стъклата може да се изработят , ( до АРЗ-то между Овча купел и разклона за Суходол ) .

                                С документацията в КАТ още нищо не сме проверили .

                                Сега съм във фаза събиране на пари , понеже Волга лесно ще се купи и нареже ,но си има и други разходи по нея .
                                От няколко години технотест отказват да регистрират автомобили с променена конструкция, каквото е със заварено положение остава, останалите ... супата
                                Регистрирай си Волгата и после преправяй каквеото се наложи.
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X