Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за приготвяне на качамак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Помощ за приготвяне на качамак

    Колега,един съвет не се занимаваи със тия рецепти и прочие .......!Вземи си един пакет захранка шаран с ягода на филстар и си решаваш проблема със рецептите!За гьол захранката трябва да е много рехава за да получеш бързо хранително петно на дъното!Вярно и дребосъка ще се събере на тая заранка ама на кука 1 или 0.1 номер малко ще муе трудно да се бодне!забождаи гегите на прожинката ,първо 1 стерио след него чаревички и това е!а ако искаш мамалига да се научиш как се прави звъни и ще ти обесня с продробности!

    Коментар


    • #32
      До: Помощ за приготвяне на качамак

      Гледам колеги че тая тема не е чепкана скоро.Моята рецепта е изпробвана в продължение на 10 години и работи успешно. Но аз ползвам едро смляно царевично брашно на фуражомелка.
      Слагаш водата да заври и почваш да прибавяш по малко от брашното и да бъркаш аз нямам тачни мерки за орентир ми служи усилието с което бъркам когато стане много труно и започне да бъка спираш и го махаш от огъня.
      От всички аромати и есенции най добре ми е взимоало на чесън.Ако искаш да е по корав и тредно да пада го оставяш в отворен съд ако искаш да е по мек просто затваряш съда и нямаш никакви проблеми.
      Ако не харесваш чесновия аромат в магазините предлагат всякакви есенции
      НАСЛУКА И МНОГО ГОООООЛЕМИ РИБИ
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • #33
        От: Помощ за приготвяне на качамак

        Хайде и аз да се направя на археолог.

        От известно време предпочитана стръв на едрата бяла мряна стана пилешкия дроб. В момента се чудя как да си направя захранка и тесто за пружина на тази основа. Дайте някакви идеи и предложения, ако някой е правил такова нещо моля да сподели.
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • #34
          От: Помощ за приготвяне на качамак

          Варя на кучето пилешки дроб. Първата вода / две три мин след като кипне/ я сменям. С нея качамак, или някаква по неутрална магазинска захранка.

          ПП Дробът немит.

          Коментар


          • #35
            От: Помощ за приготвяне на качамак

            Това е добро начало, за каква риба ходиш с тази захранка?
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • #36
              От: Помощ за приготвяне на качамак

              Гледам в магазина има някакви Румънски вакумирани,но няма отзиви за тях.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #37
                От: Помощ за приготвяне на качамак

                Нали за бяла мряна питаше? А иначе,на определени водоеми и пролетният шаран тачи такива бъркочи. Но там ползвам купешка ситна захранка.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X