Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Голям Беглик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Голям Беглик

    Мнение на Todor6104
    В момента горе се монтират 25 бр. дървени тоалетни със септични ями. Нямам представа кой е разрешил това, знам само че в плана за управление пише че трябва да се монтират непопивни тоалетни. Работата по бунгалата на Чатъма вече кипи. Как се строи парк на територията на защитена местност?
    Това е нещо ново, ако може и това да се снима, аз се ангажирам да попитам в някое министерство кое как е.


    Току що разбирам че "господата" от Байкария са качили горе багер и здраво работят!
    Снимки ще има със сигурност!

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Голям Беглик

      Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
      Току що разбирам че "господата" от Байкария са качили горе багер и здраво работят!
      Снимки ще има със сигурност!
      Снимай, ама повечко, че нещо предприемаческия дух май се е събудил. Но наистина нека преместим дискусията после заедно с новите снимки тук - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=76860&page=6, в другата тема за установяване на замърсяването, тук е мястото на дискусия за почистване. ЗА или ПРОТИВ Байкария също има има отделна тема - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=61130&page=23, коментарите за тях нека са си на място.
      Последно редактирано от zzlatev; 30-04-10, 20:53.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Голям Беглик

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Но имам и един друг въпрос, ако дойдат 30 души от Байкария или друго подобно сдружение да чистят, значи ли това, че някой ще се обиди и няма да чисти с тях? Природата и нейната чистота ли е по-важна, или някакви виртуални дрязги?
        Дразгите съвсем не са виртуални. Шумовото замърсяване вреди на природата не по малко от всяка друга мърсутия. За да бъде природата чиста, трябва не само да се чисти но и да се пази чисто. Според мен трябва да се създаде атмосфера на непримиримост със цапащите.

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Голям Беглик

          Първоначално публикуван от Todor6104 Преглед на мнение
          Дразгите съвсем не са виртуални. Шумовото замърсяване вреди на природата не по малко от всяка друга мърсутия. За да бъде природата чиста, трябва не само да се чисти но и да се пази чисто. Според мен трябва да се създаде атмосфера на непримиримост със цапащите.

          Така е!Ето как търсеха защита от звуковата война ей тия животинки,...не че и нормалните хора не го правеха де!
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Голям Беглик

            Подробности за замърсяването на язовир Голям Беглик от Байкария ще напиша в:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=76860&page=6
            Твърдо съм убеден, че присъствието на Байкария в района на язовира руши и урбанизира природата. Участието в каквитро и да е мероприятия съвместно с тая организация би било недопустимо.

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Голям Беглик

              ето как са рисковите места,в интерес на истината съм ги виждал и много по зле!
              Прикачени файлове

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X