Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

    Няма проблеми с костите, просто както не съм карал две седмици така ми идва да му изкарам буталото от мръсна газ на онова дето ме рита като див кон, че направо ще ми текне кръв от носа.

    Коментар


    • #17
      До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

      Наистина кофти година една камара инциденти някои и трагични, дано отук нататък инцидентите да бъдат забавни и безболезнени защото са част от играта и искренно се надявам каръка да е бил до тука.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #18
        До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

        Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
        Съгласен съм с написаното от Г-н Христов! Напоследък тези вина,ракии,прасета и разни други излязоха на преден план!.Като млад състезател започвам да се замислям,кое в нашия спорт е по важното,самия спорт или тези едИнита и пиЕнита!Иска ми се да помислим за едно събиране,за малките и малко по големите.Това събиране да бъде,нещо като спортен лагер сбор.Ако съм се отклонил от темата,моля да ме извините!

        Всъщност, "Г-н Христов" има предвид точно обратното на това, което ти предлагаш, ама ... всеки с желанията, възможностите и проблемите си

        Коментар


        • #19
          До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
          Тази година няма да мога да карам повече.
          Утре заминавам в Плевен да ми правят операция
          и 2 месеца и половини няма да карам.
          И всичко това защото АТВто ми прекъсна на излитането на скока.
          Желая ти бързо възстановяване!
          Счупването така като гледам е доста лошо, но в Плевен са най-добрите ортопеди доколкото знам. Ще се оправиш, излишно е и аз да ти казвам, че доста време болката ще ти напомня за травмираното място...при мен вече мина повече от година от счуването на крака (а то беше горе-долу същото, костите бяха счупени на две) ...ами още си куцам и ме боли...този месец ми предстои поредната снимка и живот и здраве Март месец операция за вадене на железариите!
          Наистина тази година имаше много инциденти в атв спорта...за съжаление това е лошата част от този спорт...колкото повече се развива, толкова по-голям ще е риска от травми...а тази година нивото и броя на участници бе доста по-голям от миналата. Да се надяваме, това наистина да е последният инцидент за годината!
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 22-10-09, 11:26.

          Коментар


          • #20
            До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

            Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
            Тази година няма да мога да карам повече.
            Утре заминавам в Плевен да ми правят операция
            и 2 месеца и половини няма да карам.
            И всичко това защото АТВто ми прекъсна на излитането на скока.
            Бързо възтановяване на теб и на всички останали... Понякога има и такива моменти, но както казват "това са рисковете на професията" Успех!

            Коментар


            • #21
              До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

              Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
              Съгласен съм с написаното от Г-н Христов! Напоследък тези вина,ракии,прасета и разни други излязоха на преден план!.Като млад състезател започвам да се замислям,кое в нашия спорт е по-важното,самия спорт или тези едИнита и пиЕнита!Иска ми се да помислим за едно събиране,за малките и малко по големите.Това събиране да бъде,нещо като спортен лагер сбор.Ако съм се отклонил от темата,моля да ме извините!
              Вярно, че е спам, но съвсем сериозно те предупреждавам да не бойкотираш моя клуб!

              П. П. И все пак кои са карали, има ли снимки от днешния ден?
              Последно редактирано от s_s1; 24-10-09, 22:13. Причина: П. П.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

                карахме 5 човека нямаше интрига и предполагам отстрани не е било много интересно, карачите бяхме: Васко Томов, Краси Колев, Адриян Ноев (не съм сигурен как се казваше), Антон Киров (Одесос) и Аз!
                Снимки ще кача по-късно

                Коментар


                • #23
                  До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Вярно, че е спам, но съвсем сериозно те предупреждавам да не бойкотираш моя клуб!

                  П. П. И все пак кои са карали, има ли снимки от днешния ден?
                  Караха петима човека,Васко Томов,Антон Одесос,Стефчо Иванов,Краси Колев и Анди.Бяхме там като зрители,не съм карал и снимки нямам. Няма никога вече да бойкотирам твоя клуб!
                  sigpic

                  Коментар


                  • #24
                    До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

                    Те сигурно са се разбрали да се пуснат за кеф,да се позабавляват като за края на шампионата...
                    [B]Honda 450R
                    Kawasaki 450R -продава се!
                    Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                    Коментар


                    • #25
                      До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

                      Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                      Караха петима човека,Васко Томов,Антон Одесос,Стефчо Иванов,Краси Колев и Анди.
                      Аз разбах само, че Can-Am-а на Антон е отнесъл в събота Колев и той спешно е ходил вечерта до Бузлуджа за подсилване с разни хранителни и питейни добавки,
                      а в неделя е слагал нитро уредба на Хондата
                      Нямало е нито един участник с "музикално" АТВ (уплашиха се от Can-Am-ите здраво )
                      Иначе Васко Томов от "Crazy Fox" е спечелил кръга и е тазгодишния Шампион в "МХ АТV Шампионат"
                      Честито на Васко и всички участници в Шампионата, за следващата година се очертава доста интересна борба, с доста нови участници

                      Коментар


                      • #26
                        До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

                        ето малко снимки: http://electrodh.snimka.bg/motorcycl...2.15618919.big

                        Коментар


                        • #27
                          До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

                          Браво на всички, особено на Васил Томов който там си и спечели 1-вата национална титла.
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 26-10-09, 17:34.

                          Коментар


                          • #28
                            До: VI кръг "МХ АТВ" 24-25.10.2009 Севлиево

                            Честито на Шампиона,Васил Томов от "Crazy Fox"! Поздравявам и всички колеги,които тази година караха не лекия Шампионат"MX ATV"!
                            Последно редактирано от brake; 26-10-09, 21:47.
                            sigpic

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X