Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самодиагностика за фронтера А как?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самодиагностика за фронтера А как?

    някой нещо да каже дчзата на 4ти цилиндър вчера я гледах-не работи. ама не ми я дава като грешка, а дава тия гоорните четири. шантава работа.

    Коментар


    • От: Самодиагностика за фронтера А как?

      Ако електрическата и верига е здрава, няма да даде грешка. Може да не работи по друга причина. Тези двигатели имат шантава електроника. При откачен стъпков мотор, също няма да ти покаже грешка, както и при откачен кислороден сензор.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Самодиагностика за фронтера А как?

        а дали стават бензинови дюзи от вектра 2,0-115коня. същите ли са.

        Коментар


        • От: Самодиагностика за фронтера А как?

          Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
          днес правих диагностика и ми излезнаха следните грешки-31,71,73,81.
          интерсно е че навсякъде дава слаб волтаж. на какво може да се дължи това? откачах буксата на дебитомера, докато работеше колата нна газ- може ли тогава да записва слаб волтаж. забелязах, че когато светна фаровете или пусна чистачки, уреда за волтажа на таблото пада много, когато дам мигач, стрелката на уреда почва да играе нагоре-надоло. на какво може да се дължи това. масите са добре, пуснах и още една допълнителна от купето към мотора,ама няма ефект.
          Премери първо напрежението на акумулатора. Ако там напрежението е нормално, намери темата ми с описанието на преправянето на ел. инсталацията. Не си спомням коя беше, че отдавна го правих.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X