Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли допълнителен резервоар G 300GD?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: До: Има ли допълнителен резервоар G 300GD?

    За да не отварям нова тема, нещо пак свързано с допълнителния резервоар на Г-то (460),.... просто протече това резервоарче и май няма да ми е необходимо повече. Мисля да го махна съвсем , но дайте идеи с какво да запуша гърлото на основния резервоар, като сваля гуменото съединение?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tank.jpg
Прегледи:1
Размер:66.1 КБ
ID:5287640
    I want out !!!

    Коментар


    • #32
      От: Има ли допълнителен резервоар G 300GD?

      Парче от маркуча, две скоби и тапа от пластмаса някаква на другия край на маркуча.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #33
        От: Има ли допълнителен резервоар G 300GD?

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        Парче от маркуча, две скоби и тапа от пластмаса някаква на другия край на маркуча.
        И на мен нещо такова ми се върти в главата, ама трябва да изнамеря няк'ва гумена или пластмасова история за тапа...
        I want out !!!

        Коментар


        • #34
          От: Има ли допълнителен резервоар G 300GD?

          Колега от къде мога да си закупя от този кантал,че мисля да преправям една бусова сонда.
          Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

          Коментар


          • #35
            От: Има ли допълнителен резервоар G 300GD?

            Аз имам 2 повредени. Само кантала е скъсан. Ако намериш, вземи повече. Ще си го платя.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #36
              От: Има ли допълнителен резервоар G 300GD?

              Мисля, че кантала го поръчах от Шумен, ама телефона незнам дали ще го намеря. Питай чичко Гугъл, той трябва да знае. Аз ще проверя дали не ми остана и ще пиша. Вальо, а на теб едната сонда да не би да ти е излишна?...,ако е така живо ме интересува, щото мойта е супер зле.
              I want out !!!

              Коментар


              • #37
                От: Има ли допълнителен резервоар G 300GD?

                За момента нито една не работи. Едната ми е за метален резервоар. Мога да ти я дам за части. Другата е за пластмасов и мисля да я съживявам за мен. И двете са без кантал.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #38
                  От: Има ли допълнителен резервоар G 300GD?

                  Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                  За момента нито една не работи. Едната ми е за метален резервоар. Мога да ти я дам за части. Другата е за пластмасов и мисля да я съживявам за мен. И двете са без кантал.
                  На тая за металния резервоар какво й е? Ако е само кантала няма проблем.
                  I want out !!!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X