Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda XL 1000V Varadero - 2000г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Honda XL 1000V Varadero - 2000г.

    Благодаря.

    Не че съм вярващ, но в библията се казва нещо от сорта: "Ако искаш да нахраниш човек, дай му риба. Ако искаш той никога да не остане гладен, научи го да лови риба!"

    Та от тука идва и въпроса ми, защо не успях да я постна тази снимка като хората, къде сбърках?

    П.С.
    Малко не е по темата, за това приемам акъл и на лични.
    Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
    Honda Varadero XL1000 SD03 2011

    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


    • От: До: Honda XL 1000V Varadero - 2000г.

      VARADERO 2006 3 куфара с багаж аз 110кг и жената 5.6 - 6 скорост 120-130 max

      Коментар


      • От: До: Honda XL 1000V Varadero - 2000г.

        Здравейте, колеги.
        Живо се интересувам от модела 2007-2011 (SD02/SD03).
        Въпроса ми е свързан с данните на одомтъра:
        Може ли да се манипулира (да се връща назад от търговци и собственици) или цифрата, която първоначално се показва при подаване на контакт е достатъчно достоверна? Визирам пост #190 и 195.
        Интересувам ме за да съм в час за реалните километри при оглед. От друга страна в България това е мисия невъзможна, ама аз да си питам.
        Благодаря предварително.
        Поздрави.

        Коментар


        • От: До: Honda XL 1000V Varadero - 2000г.

          Здравейте колеги. Отскоро съм горд собственик на Варадеро СД01, 2000 година. Много съм доволен от машината, паснахме си отлично. В неделя му направих тест за разход на гориво при почти идеални условия. Равен път, без вятър, 12 градуса, скорост 70-80 в час, обороти 2500-3000, приведен зад слюдата. Даде разход 5 на 100 точно. След това истинска разходка Пазарджик-Бачково и обратно, нормално каране без изцепки, където колкото позволява пътят, на места до 120-130 км/ч. Този път даде разход 5.8 на 100, което мисля е добре за карбураторният вариант.
          И да попитам, някой дали има висока слюда за продаване, защото съм 196 висок и много ме вее вятъра. Ще се опитам да кача някои снимки на моята машинка. ��

          Коментар


          • ...да се похваля и аз.
            Прикачени файлове
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

            Коментар


          • Здравейте,колеги.Колко литра масло и каква марка използвате при смяната на Варадеро,99 година?
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X