Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

    Някой може ли да даде информация за ендуро Шумен. Ще се състои ли и къде по-точно.
    Последно редактирано от Краси Грудев; 16-10-09, 20:10. Причина: правописни грешки

  • #2
    Това е темата в която можете да задавате своите въпроси, и правите своите коментари за състезанието.

    Първоначално публикуван от marinkfx Преглед на мнение
    някой можели да даде информация за ендуро Шумен. Ще се састои ли и каде по-точно
    Ще се състои. В Шумен На същите места както миналата година.
    Последно редактирано от Калин Кулев; 16-10-09, 10:09.
    К. Кулев

    Коментар


    • #3
      До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

      Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
      Това е темата в която можете да задавате своите въпроси, и правите своите коментари за състезанието.



      Ще се състои. В Шумен На същите места както миналата година.
      Въпроса е, АТВ-та ще участват ли, че бая приказки се чуха!
      Последно редактирано от kocha; 16-10-09, 22:13.
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • #4
        До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

        Ами трасе ще им направим, купи, награди ще им приготвим... ако искат да участват.
        Какви приказки и кой ги разправя? В Шумен преди месец ме питаха "Чухме че нямало да правиш състезание тази година?". Къде ги чувате тия неща?
        К. Кулев

        Коментар


        • #5
          До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

          Остава по-малко и от месец до състезанието.Нямя ли да се даде някякво подробно инфо.за местата за настанявяне,трасето и тн?

          Коментар


          • #6
            До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

            Има цял месец до състезанието!
            Ще се даде всичко на време!
            За сега:
            Център на състезанието и настаняването, както всяка година е в хотел Шумен. Запазени са достатъчно места, договорени са преференциални цени!
            Ако някой иска още по-ниски цени, има алтернатива- малко хотелче отдалечено само на около 1 км, намиращо се в парк Кьошковете.

            Трасето за Мотоциклети Експерт ще бъде около 40км. Три обиколки- една опознавателнаи две състезателни.
            Днес пробвах по-екстремните места (след снощния дъжд). Минах отвсякъде (не съвсем безпроблемно), но бях със FIM гуми за твърдо износени на 50%.
            За другите трасета подробности- скоро.
            К. Кулев

            Коментар


            • #7
              До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

              Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
              Ами трасе ще им направим, купи, награди ще им приготвим... ако искат да участват.
              Какви приказки и кой ги разправя? В Шумен преди месец ме питаха "Чухме че нямало да правиш състезание тази година?". Къде ги чувате тия неща?
              Браво Браво няма как да не дойдем още тази седмица задвижваме нещата,очаквайте силна група(джуниари)от Габрово естественно ще има и Фрийстайлари изпьлнители знаете с какви изпьлнители разполагаме в нашият РИСК-ГАБРОВО.ПоздравиЗнам,че по традиция затвореното трасе е много силно ако е вьзможно и за децата да подготвите по ЕНДУРО ТРАСЕ та да закрият сезона както трябва
              [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                А каде може да вида какво представлява пистата в Шумен

                Коментар


                • #9
                  До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                  На снимки от миналата година можеш да добиеш добра представа.
                  Тук е миналогодишната тема:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=43673
                  К. Кулев

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                    Първоначално публикуван от tedko86 Преглед на мнение
                    А каде може да вида какво представлява пистата в Шумен
                    На място най добре
                    [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                      Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                      Има цял месец до състезанието!
                      Ще се даде всичко на време!
                      За сега:
                      Център на състезанието и настаняването, както всяка година е в хотел Шумен. Запазени са достатъчно места, договорени са преференциални цени!
                      ...
                      В х-л Ш-н миналата година нямаше парно, бяха го спрели за неплатени сметки, по стаите имаше духалки, но бушоните не издържаха и беше не само студено, но и тъмно и обещаха тока да го оправят, ама друг път. Сега гледахме по някоя телевизия, че освен парното е спряно и електричеството на хотела. Доколкото бях разбрала хотела е затворен. Дано да са си платили сметките.
                      Добре, че поне цените са преференциални.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                        Първоначално публикуван от KIKI55 Преглед на мнение
                        В х-л Ш-н миналата година нямаше парно, бяха го спрели за неплатени сметки, по стаите имаше духалки, но бушоните не издържаха и беше не само студено, но и тъмно и обещаха тока да го оправят, ама друг път. Сега гледахме по някоя телевизия, че освен парното е спряно и електричеството на хотела. Доколкото бях разбрала хотела е затворен. Дано да са си платили сметките.
                        Добре, че поне цените са преференциални.
                        Моля?!?!?
                        E, аз не съм чувал хотела да е бил затворен когато и да било. За недоволни съм чел само в джипарските форуми- бил гаден хотел... Не зная, защото не съм спал в него (живея на 500м), но ще проверя!
                        При всички положения центъра на състезанието ще е там. Хотела до преди 5-6 години беше център на най-голямото рали "Златни" и е единственото и най-подходящо място за подобни прояви. Използваме огромните му паркинг, зали, механа, та дори и фоайето. Всяка година договаряме по-ниски цени за участниците в състезанието...
                        За тези, които не харесват условията в хотел Шумен ще дам алтернатива, макар че те сигурно могат и сами да се оправят- очевидно са по-добре запознати с хотелите в града и техните условия...

                        Хотел Замъка- намира се на "горната" улица срещу хотел Шумен, на 500м. http://www.zamakbg.eu/

                        Парк-хотел Кьошковете- намира се на 1 км. от центътра на състезанието в парк Кьошковете. http://www.kyoshkove.com/
                        К. Кулев

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                          Първоначално публикуван от KIKI55 Преглед на мнение
                          В х-л Ш-н миналата година нямаше парно, бяха го спрели за неплатени сметки, по стаите имаше духалки, но бушоните не издържаха и беше не само студено, но и тъмно и обещаха тока да го оправят, ама друг път. Сега гледахме по някоя телевизия, че освен парното е спряно и електричеството на хотела. Доколкото бях разбрала хотела е затворен. Дано да са си платили сметките.
                          Добре, че поне цените са преференциални.
                          абе хора човека организира състезание,а вие какви глупости си обсъждате в тая тема

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                            Сега за първи път ще се пускам на по-голямо състезание. Имам офроуд навигация на Garmin GPS 60. Тя не е с карта, защото на този модел не се слагат - могат само да и се въвеждат точки и пътища. Става ли такава за състезанието или да търся някаква друга?

                            Имаш ли представа кога ще излезе програмата - записване, брифинги и т.н.? Може и да е излязла, ама да не съм я видял

                            Мерси предварително!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                              Първоначално публикуван от Atanas Atanasov Преглед на мнение
                              Сега за първи път ще се пускам на по-голямо състезание. Имам офроуд навигация на Garmin GPS 60. Тя не е с карта, защото на този модел не се слагат - могат само да и се въвеждат точки и пътища. Става ли такава за състезанието или да търся някаква друга?

                              Имаш ли представа кога ще излезе програмата - записване, брифинги и т.н.? Може и да е излязла, ама да не съм я видял

                              Мерси предварително!
                              Става без проблем.Единствено това че е SURF II е някакъв минус, но съдиите вече са печени и взимат предвид своеволията на този чипсет.
                              offroad фен
                              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X