Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

    Групата с джиповете се оказа много интересна, освен "хард" джипарите от Троян,
    своя дебют щеше да направи колегата Ники известен във форума като incomis !
    Той се включи с лъскав паркетник Range Rover Sport 2.7, като на мен лично сърце ми се сви, като знаех откъде ще минаваме



    Колегата обаче се справяше изключително добре, а там където не успяваше, Валтер и групата от Троян помагаха.





    Трасето беше от състезанията "Троян Трофи 2008 и 2009" и си имаше от всичко. сняг, кал, стръмни спускания и изкачвания и много локви с коловози






    В групата се включи и Сашо Цветков, върл фен на спорта, участник в "Ком-Емине 2005" с много опит и отлично подготвена машина
    Само веднъж се затрудни и то защото подцени калта под снега...




    Ето с товас изкачване спечели уважението на старите кучета, добре овладя "автобуса" между дърветата и се изкачи до горе







    А Миро от Троян не пропусна да направи шоу по време на разходката и "разцепи" реката наляво и надясно...
    и даже излезе само с един миришещ съединител

    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-12-09, 11:45.

    Коментар


    • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

      Благодарности на цялата група за търпението ... и най-вече на Тодор за съветите и на Валтер за асистенцията .
      Range Rover Sport 2.7

      Коментар


      • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

        Разходката беше чудесна,благодарение на организаторските спосбности на ,,лицето'' Т.Христов !
        Не липсваше нищо от екстрите, дори сняг достави в последния момент !
        Колегата с Ровъра се държа много мъжки дори в етапа ,, да си счупя колата насила".
        Не липсваха и падания в стил ШАМПИОН НА НЯКОЛКО ДЪРЖАВИ, но нямаше как да се снима сам, за това няма снимки!

        Коментар


        • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

          Първоначално публикуван от valter vachkov 1 Преглед на мнение
          Не липсваха и падания в стил ШАМПИОН НА НЯКОЛКО ДЪРЖАВИ, но нямаше как да се снима сам, за това няма снимки!
          Това не беше падане, а разчистване на трасето от камъни...
          Изместих го два метра и поне след това се виждаше от джиповете

          Коментар


          • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

            Софрата вечерта след карането се получи, въпреки, че беше малко студено.
            Две печки работеха цял ден, но топлина се чувстваше около тях и след 200 грама ракия



            Почти всички бяха на линия, като имаше посточнно движение към софрата, хотела и обратно
            Групата от Казанлък се представи отлично с "блееща единица" и хляб на корем от Филчев ( и ракията му е супер)



            Групата от Троян се представи с добре транжирани ( в джипа по време на разходката) пържоли и ребра...страшен вкус



            Слабов и Карабекиров се ориентираха правилно до топлото (разбирай в буквалния и преносен смисъл , но ракията им беше още по-гореща



            Генчев също беше на линия с "блеещата единица", Тромбата срази всички с мезета и вино и изобщо нищо не липсваше на софрата.
            Храната се оказа в повече и на следващия ден Организационния Комитет и кетъринг "Валентино" взеха решение всичко, което не остана неизконсумирано да се предаде на дома за сираци в Дълбок Дол
            В урната за подпомагане на семейството на Илко Киряков бяха събрани 154 лева, които днес бяха преведени по сметката на съпругата.
            Получи се добър купон, бяха разяснени доста неща за следващата година и мисля, че такива събирания трябва да има по-често !
            Пожелавам на всички весело изкарване на Коледните и Новогодишни празници и най-вече БЕЗАВАРИЙНА 2010 година
            Да сме живи и здрави за следващото закриване на сезон 2010-та

            Коментар


            • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Това не беше падане, а разчистване на трасето от камъни...
              Изместих го два метра и поне след това се виждаше от джиповете
              Г-н Христов, трябваше поне камъка да снимате. Доста голям беше и си заслужаваше една снимка
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-12-09, 14:43.

              Коментар


              • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                Малко снимки и клипове от една локва, която повечето отказаха да пробват!!!





                4х4 бяха без особенни проблеми!



                Калин!



                Един от Казанлъшката школа, Доката!



                След като се прибрахме в Дълбок Дол, врътнахме малко по полигона. Имаше доста веселба за снимане, но нямах възможност да извадя апарата, бях покрит плътно с два пръста кал!

                Доката изглеждаше така!



                Имаше и други подобноизглеждащи!



                Вечерта бяхме гости на Мая!



                Която старателно смиташе, стъкларията дето изпускахме чат-пат на земята!



                Песни, танци, ядене и пиене!





                Автомонтьор на темпаните, в изпълнение на песента 'автомонтьор'



                Толкова от мен!
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                  Дали не се предвижда и откриване на сезон 2010 ?
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-12-09, 19:51.
                  Цветан Петров
                  "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                  0888865583

                  Коментар


                  • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                    Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                    Дали не се предвижда и откриване на сезон 2010 ?
                    Не не се предвижда, защото тогава закриват ловния сезон
                    Първият кръг ще бъде в края на февруари във Варна и там ще се "откриваме"

                    Коментар


                    • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                      Искам първо да благодаря но всички присъствали колеги за пожеланията и споделянето на СЛАДКАТА МАЦКА. На другия ден ко отидох в банкетната зала , от тортата беше останало само обецата от пъпчето . Дано ви е харесала , аз не можех да понеса мисълта че трябва да си споделя МАЦКАТА с толкова много мъже и тръгнах по раничко . Ето и няколко снимки от нас.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:New_DSC03175.jpg
Прегледи:1
Размер:37.9 КБ
ID:5142193 Тук помолих Христов да отвори свеща, но след няколко неуспешни опита и оправдание че вече бил на доста питиета, наложи се да се справя сам.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:New_DSC03160.jpg
Прегледи:1
Размер:28.1 КБ
ID:5142194 Новият ни член в Разградската група със стария ми ПОЛАРИС не пропусна да тества щателно пистата на Дълбок дол.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:New_DSC03121.jpg
Прегледи:1
Размер:41.9 КБ
ID:5142195 Тюркеджиев набираше инерция още от Петък вечер

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:New_DSC01597.jpg
Прегледи:1
Размер:50.7 КБ
ID:5142196 Малииии , за малко щяхме да забравим ПОЛАРИСА на мивката, когато отидохме да го прибираме беше се превърнал в ледено блокче.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:New_DSC01595.jpg
Прегледи:1
Размер:59.0 КБ
ID:5142197 Ей тука вече чаканията и търпението на Тюркеджиеви да лепнат тортата бяха свършили. С какво задоволство само ми връчиха бикините от сладкото маце . А за ЦИЦКА не ми остана ред , те изчезнаха на момента .
                      Последно редактирано от komarowski; 15-12-09, 20:47.
                      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Не не се предвижда, защото тогава закриват ловния сезон
                        Първият кръг ще бъде в края на февруари във Варна и там ще се "откриваме"
                        Ловният сезон се закрива на 9-10 януари. Та ка , че ние с ЖИПКИТЕ можем да бъдем повече. Ако сме .........!
                        Цветан Петров
                        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                        0888865583

                        Коментар


                        • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                          Здравейте аз се интересувам от конкурс за оф-роуд ATV 4x4 подготвени. "Ще покаже къде да гледам. Аз е предимно от от Русия. АЗ съм съществуващ към България би искала да участва в сериозни състезания

                          Коментар


                          • До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=397

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X