Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Миро, ако ще се "ръчкате" с АТВ-та, трябва да си намериш истинско
    Дънди има пъклен план, в момента изкупува всички налични количества лепило по книжарниците, за да няма за теб и да ти се разпадне моркова
    Аз пък съм замислил да направя казан за варене на туткал! А знаете какво е това и от какво се прави?

    И все пак кое е истинско? Онова, което квичеше кат' пребито псе ли?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      И все пак кое е истинско? Онова, което квичеше кат' пребито псе ли?
      Мисля, че се чете добре...даже и от въздуха, но ако трябва ще пусна снимка и от хеликоптера

      Коментар


      • #18
        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Мисля, че се чете добре...даже и от въздуха, но ако трябва ще пусна снимка и от хеликоптера

        А да сещам се, много хубаво си караше човека, ама все се озърташе да не е изгубил някоя част, даже си беше донесъл и кормило и си държеше там и краката, че да не се откърти нещо.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

          Аз се надявам да има сняг, та да докарам шейната, тя вече е от "правилната" марка. Ако не, ще се мъчим с морковчето, то поне в калта го може. Незнам само за Десо МХ-а, какви забавления да намерим, щото музикалните инструменти не свирели в лошо време. Дънди ако ще кара Регенерирана машина, ще взема и ратрака (от същата марка) да си помага.
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #20
            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

            Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
            Аз се надявам да има сняг, та да докарам шейната, тя вече е от "правилната" марка. Ако не, ще се мъчим с морковчето, то поне в калта го може. Незнам само за Десо МХ-а, какви забавления да намерим, щото музикалните инструменти не свирели в лошо време. Дънди ако ще кара Регенерирана машина, ще взема и ратрака (от същата марка) да си помага.

            Още не съм наясно с какво ще бъда ,но ако искаш може да тичам пред теб.
            За времеизмервачката нещата вече са ясни.Дава ти по бързи транспондери ,връща ти парите за депозита и т.н.
            Аз дали да не се преместя да живея в Ловеч.
            Ако искаш мога да дойда с ПАТРУЛА ,слагаме моркова в багажника и газ към кръчмата.
            Ако ще карам с Регенерираната машина вземи колан да те вържа.
            WWW.FBRALLYRAID.COM

            Коментар


            • #21
              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

              Намерих кадри от сродното на нашето състезание "BAVARIA Challenge"
              Фабиани ходи тази година, но не беше очарован нещо...
              Аз обаче си направих няколко извода
              Първо, че нивото и бройката на нашите състезатели са няколко класи отгоре и второ, че ми хареса "стартовата решетка"
              На снежния Чалъндж ще експериментираме старт на пилотите от центъра на селото до машините им на полигона...
              Не е много, около 500 метра трябва да пробягат

              П.П.
              Тия с оранжевите лагерни колички таман ще запалят за втория ден

              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 20-10-09, 12:05.

              Коментар


              • #22
                До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                На вниманието на състезателите и организаторите: времеизмервачката има рожден ден на 12 декември, така че не я въвличайте във времеизмерване на каквито и да било гонки, тръки, дуели с пясъчни часовници, приказни кули и огнедишащи дракони. Хвърляйте си рицарските ръковици колкото си искате. Аз само ще ви гледам сеира и ще приемам подаръци (скъпи, лъскави, от сърце, с любов, в пликове, големи и малки)!

                Коментар


                • #23
                  До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                  Поне формата е уникален, моят стил! Живи и здрави за другата година няколко човека сме се зарекли да караме доста навън включително и на това състезание! Надявам се да се оправи положението особено финансовото!

                  Първоначално публикуван от Teodora Veleva Преглед на мнение
                  На вниманието на състезателите и организаторите: времеизмервачката има рожден ден на 12 декември, така че не я въвличайте във времеизмерване на каквито и да било гонки, тръки, дуели с пясъчни часовници, приказни кули и огнедишащи дракони. Хвърляйте си рицарските ръковици колкото си искате. Аз само ще ви гледам сеира и ще приемам подаръци (скъпи, лъскави, от сърце, с любов, в пликове, големи и малки)!
                  Нали знаеш че си добричка и готина, та неразваляй мнението ни за теб! Това с големите букви е задължително и няма да се разминеш без него!

                  Коментар


                  • #24
                    До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    Поне формата е уникален, моят стил! Живи и здрави за другата година няколко човека сме се зарекли да караме доста навън включително и на това състезание! Надявам се да се оправи положението особено финансовото
                    В този случай ще Ви уредя истински АТВ-та от Зундера, че иначе ще си останете само с бягането...

                    Коментар


                    • #25
                      До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Намерих кадри от сродното на нашето състезание "BAVARIA Challenge"
                      Фабиани ходи тази година, но не беше очарован нещо...
                      Аз обаче си направих няколко извода
                      Първо, че нивото и бройката на нашите състезатели са няколко класи отгоре и второ, че ми хареса "стартовата решетка"
                      На снежния Чалъндж ще експериментираме старт на пилотите от центъра на селото до машините им на полигона...
                      Не е много, около 500 метра трябва да пробягат

                      П.П.
                      Тия с оранжевите лагерни колички таман ще запалят за втория ден

                      .....
                      Изгледах клипа и то даже няколко пъти. Участниците се разхождаха /возеха/ бавно и безгрижно също като мен. Само не можах да разбера какво им беше баварското? Не видях нито баварски наденички, нито баварска бира.

                      П. П. И от чия къща в селото ще се дава старта/къде ще пукне първата пушка/?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #26
                        До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                        Ето ги и четворките...според мен бягаха повече от другите, но пък са много бавни...и пак Ренегадна машина е най-отпред

                        Коментар


                        • #27
                          До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                          Тоше, то пистата им изглежда като асфалтирана сравнение с тази в Дълбок Дол, та даже за малко минават и през къщи за лека дрямка, ти представяш ли си с тези ауспуси и генерации с които караме да минем през хола на "мама", няма да остане един здрав прозорец. Не ми хареса това бягане на старта........ луда работа (робокоп да бяга) и това, че пистата изглежда прекалено еднообразна.........
                          0887 246718

                          Коментар


                          • #28
                            До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                            Лично аз не се бях сещал, че може и да се мнава през сграда и ми се видя интересно. Г-н Христов, в началото на Орешак над Хидрострой има няколко изоставени (никога не използвани) точно такива сгради. Едва ли ще Ви се занимава да правите нова писта, но там май няма да имате проблемите с Дълбок дол. Зад тях има голяма поляна и интересни долчини и баири.

                            Коментар


                            • #29
                              До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              П. П. И от чия къща в селото ще се дава старта/къде ще пукне първата пушка/?
                              Днес в "Комисия АТВ" гласувахме единидушно старта на Генчев Страрши да е от кетъринга, но с халба в ръка, а Генчев J. може и от къщата на Кунка

                              Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                              Тоше, то пистата им изглежда като асфалтирана сравнение с тази в Дълбок Дол, та даже за малко минават и през къщи за лека дрямка, ти представяш ли си с тези ауспуси и генерации с които караме да минем през хола на "мама", няма да остане един здрав прозорец. Не ми хареса това бягане на старта........ луда работа (робокоп да бяга) и това, че пистата изглежда прекалено еднообразна.........
                              Преди да анонсирам нашето състезание (преди 18 месеца горе-долу) и още го мислех, бях изгледал 12 часа филмчета за GNCC, Бавария Чалъндж и кво ли не...
                              Радвам се, че успях да направя нашия Чалъндж уникален по същността си и много по-добър като трасе и формат на сродните такива състезания по света !
                              Мисълта, която ме дерзаеше тогава беше, дали ще успея да привлека чужди състезатели ?!?
                              Знаех, че повечето класни състезатели вдигат нивото на състезанието и популяризирането му !
                              До момента се справяме, а за в бъдеще ще вдигаме летвата още...

                              Коментар


                              • #30
                                До: "SNOW ATV Challenge" 12-13 ДЕКЕМВРИ

                                Аз викам щото тука сме си по яки балканци старта да бъде даден от падока ама да бутаме АТВ-тата до старта. Във Враца опита на оргазнизаторите за това беше с променлив успех , ама щото бутането не беше част от състезанието..... Искам за моя камион 2 циганета plz .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X