Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #77
      От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/




      Или Бетата е малка или този е ебати човека.Е за такива хора са големите кубатури 4т мотори,мотора изглежда като колело под състезателя.
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #78
        От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        Сервантес казва ,че карат с Мика Аола на лимита и че рискуват и двамата прекалено много. Чакат се да направи единия грешка, за да може другия в удобен момент да се възползва от нея. Ахола играе на сигурно и затова се задоволява с второто място. И двамата са с елките в ръце и пресмятат къде и как може да се развият нещата по-добре за тях.
        Последно редактирано от viki terzieva; 02-09-10, 14:27.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • #79
          От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

          Чичко Фър, не съм виновен аз, а тъпите хамериканци. 3 дни ми одобряват видеото.
          Както и да е, благодаря за отзивите, те дават допълнителна сила на батериите на фотоапарата ми.

          Ето и вторият ми опит в кинематографията, остава само още един, който е най-дълъг и интересен.
          Може да го гледате и на цял екран, всички клипове са Full HD.

          Коментар


          • #80
            От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

            Добре, че следя дупнишката тема - иначе щях да пропусна репортажа на Чинела, а това е недопустимо

            Коментар


            • #81
              От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

              Ванка, вече се изчерпах на комплименти по твоите кратки фото разкази. Какво да кажа, освен че не фотоапарата прави снимките, и че задкормилното устройство и тук е най-важно...
              Мите, специално заради Чинела винаги съм съжалявала, че форумът няма опция да се абонираш за всички мнения на отделен човек, а само за теми... Иначе това щеше да ми е първия абонамент

              Коментар


              • #82
                От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

                Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                Ванка, вече се изчерпах на комплименти по твоите кратки фото разкази. Какво да кажа, освен че не фотоапарата прави снимките, и че задкормилното устройство и тук е най-важно...
                Мите, специално заради Чинела винаги съм съжалявала, че форумът няма опция да се абонираш за всички мнения на отделен човек, а само за теми... Иначе това щеше да ми е първия абонамент
                Първо го правя за спорта/ендурото и второ за ВАС
                всички които харесвате да ме четете. БЛАГОДАРЯ ВИ.


                Ето и последното видео, братята американци понеже ме знаят
                като много активен ъплоудър в Юпорн.. и тук ме пресяват по 3 дни
                преди да ми активират клипчетата.. и тук е Full HD


                Това е, другите клипчета с двете мацки вече са качени където трябва.
                Очакваме следващият кръг в Турция и ако всичко е ОК, пак ще има снимки.

                Коментар


                • #83
                  От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

                  http://www.enduro-abc.com/index.php?...&object_id=137

                  Най-добрите моменти от състезанието от сайта на WEC
                  Последно редактирано от viki terzieva; 07-09-10, 17:28.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

                    Сега видях в програмата на Евроспорт 2, че в 18:00 до 18:30 ще има предаване за кръга от Гърция и естествено аз ще съм зает и няма да мога да го гледам

                    Коментар


                    • #85
                      От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

                      Някой станаха шампиони в Турция

                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #86
                        От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

                        Те май много взеха да стават шампионите с този цвят. Някой ще има да се чудят, как го постигат с тези мотори.
                        BMW F800GS

                        Коментар


                        • #87
                          От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

                          Интервю с Мика Ахола, който отново стана шампион в Е2

                          http://www.mxlarge.com/interview/427...nduro-champion
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #88
                            От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

                            Пичове, не знам интервютата, но си изтеглете филмчетата за състезанието във Франция, което бе последният кръг.
                            Такова каране и трасе не сте виждали - невероятен екшън .. Такова шоу и на Ерцберг не може да се види.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 10-10-10, 07:44.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

                              Къде ги има тези филмчета
                              Yamaha WR 200

                              Коментар


                              • #90
                                От: Новини от WEC/световен ендуро шампионат/

                                Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                                Къде ги има тези филмчета
                                Аз пробвах тук:
                                http://www.youtube.com/results?searc...ance+2010&aq=f

                                Не е истина...

                                Особено това "показно" няма за 8 мин и половина мацето смени 2 муса, прошка няма: http://www.youtube.com/watch?v=VS4yc_mZgbI
                                Последно редактирано от miki64; 07-10-10, 11:16.
                                Mitsubishi L200 DobbleCab

                                KTM XC 450 RW 2009
                                KTM 350 SX 2011

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X