Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да се е дървил на трамваи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой да се е дървил на трамваи?

    Не съм сигурен дали е редно тази тема да е тук и съжалявам ако не е. Просто ми стана интересно кой би направил такова нещо- наистина, JEEP са здрави, ама чак толкова.... http://www.dnevnik.bg/mms_novini/200...lusuk/?ref=rss
    JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

    Манол Денев

  • #2
    До: Някой да се е дървил на трамваи?

    моята жена, с лада самара - аналогичен случай, а пред трамвая повечето коли са равни.

    Коментар


    • #3
      До: Някой да се е дървил на трамваи?

      Тоя джип не е истински, а е някакво китайско менте. Некъ'в трамвай да му се опре...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #4
        До: Някой да се е дървил на трамваи?

        В първи момент прочетох ...същото...В трамвай...и хлъцнах
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • #5
          До: Някой да се е дървил на трамваи?

          Аз съм пробвал с аварийният, който дърпа тролеите в Плевен. Нямах успех едвам одрасках бронята му

          Коментар


          • #6
            До: Някой да се е дървил на трамваи?

            Да, даа и аз бях веднъж на точното място в точното време

            "Мерцедес се опълчи на трамвай в столицата, но загуби битката "

            тук
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • #7
              До: Някой да се е дървил на трамваи?

              Оставам с впечатление, че всичко което струва повече отколкото цена на старо желязо е мутренска кола. Бахти коментариите..... Да не говорим за тези, коите карат джипки. Ние сме мутренски форум, братлета....
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #8
                До: Някой да се е дървил на трамваи?

                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                Оставам с впечатление, че всичко което струва повече отколкото цена на старо желязо е мутренска кола. Бахти коментариите.....
                Това е вярно. За съжаление.
                Но текстовете се пишат от специалисти, които знаят как да продават снимките ... на онези които нямат, примерно кола
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • #9
                  До: Някой да се е дървил на трамваи?

                  Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                  Оставам с впечатление, че всичко което струва повече отколкото цена на старо желязо е мутренска кола. Бахти коментариите..... Да не говорим за тези, коите карат джипки. Ние сме мутренски форум, братлета....
                  Ами аз от това останах най- тъжен. Просто не можах да повярвам какво са писали хората.
                  JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                  Манол Денев

                  Коментар


                  • #10
                    До: Някой да се е дървил на трамваи?

                    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                    Оставам с впечатление, че всичко което струва повече отколкото цена на старо желязо е мутренска кола. Бахти коментариите..... Да не говорим за тези, коите карат джипки. Ние сме мутренски форум, братлета....
                    Интересно ми е ако снимат някоя натопорчена Уаз-ка какъв ще е коментара. За нас е ясно, че цената на такова возило може да е по-солена от на нов ML (примерно), но какво ли ще му дойде в междоушието на писача?
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Някой да се е дървил на трамваи?

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Интересно ми е ако снимат някоя натопорчена Уаз-ка какъв ще е коментара. За нас е ясно, че цената на такова возило може да е по-солена от на нов ML (примерно), но какво ли ще му дойде в междоушието на писача?
                      Всички с джипове са селяндури. Та това е МПС за придвижване по къра.
                      Извинете. Някои (или дедите им) са слезли от гората (още на 09.09.1944г.)...

                      Това примерно... Прочети коментите, общо взето там има всичко....
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X