Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко седмици в Тибет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Няколко седмици в Тибет

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    И аз отново благодаря. Страхотен разказ, и още по-хубави и въздействащи снимки.

    За следващия Далай Лама - май го търсят след като почине поредния. Търсят някой, роден точно по времето, по което е починал последния, един вид по тоя начин смятат че предходния се е преродил в следващия.

    ...това, ако не съм попаднал на подвеждаща информация де.

    Та, мисълта ми беше че надали сте снимали някой следващ Далай, стига информацията да ми е вярна. Текущия до колкото знам си е в добро здраве.
    Това,определено не го знаех,за което и аз благодаря!

    Шегувахме се с жена ми,та тези хлапета бяха толкова забавни...


    Поздрави,
    търся си подписа....

    Коментар


    • До: Няколко седмици в Тибет

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Аз също !
      чета темата от самото начало но все пак изчаках края. Наистина най-уникалната за мен тема в момента (може би се наситих на темите от любимото ми ендуро ) но наистина спечелихте един нов поклонник на тези пътешевствия. За едно нещо постоянно съжалявах докато гледах снимките и четях мненията, и то беше по отношение на уникалните дървета които се е налагало да карате шегувам се разбира се, но все пак това е голяма част от тръпката.
      Пожелавам на всички които са се запалили по този вид спорт да сбъднат мечтите си и дано един ден станем и ние нормална държава, за да може повече хора да си го позволят.
      Браво и поклон !!!
      Краси,добре дошъл в "отбора",въпреки че ендурото си е друга не по-малко силна тръпка и аз много си я обичам тази тръпка.

      За дърветата...еми и аз се ядосвах много,но това е до там с това,въпреки,че като се прибрах открих и други,но трябваше първо да отида в Тибет за да разбера,че и на КТМ може,малко късно,но винаги може още.

      Поздрави,
      търся си подписа....

      Коментар


      • До: Няколко седмици в Тибет

        Първоначално публикуван от Филип Георгиев Преглед на мнение
        Още веднъж- Благодаря за споделеното преживяване!
        Ти си ми любимия Мод-пътешественик С последните снимки на китайските рокери с накичени мотори, много ме зарадва
        Поздрави!
        Фелипе,аз много се радвам,че си тук и много ще се радвам един ден да чета и твойте пътеписи тук.

        А за рокерите си в грешка,те са тибетци,но ако ти харесват моторите ти, само кажи......

        Поздрави,
        търся си подписа....

        Коментар


        • До: Няколко седмици в Тибет

          Мони, за пътеписа и преживяванията е ясно , че са страхотни - няма нужда да го казвам( а снимките - още повече) - толкова пъти го казаха хората. Имам само едно питане : Дай малко повече подробности за техническата страна на нещата- колко км. направихте стия- ЧУДЕСА НА КИТАЙСКИЯ ТЕХНИЧЕСКИ ГЕНИЙ,, как е работата с бензина там(от към цени и качество) , изобщо има ли някакво подобие на технически работилници(за сервизи е ясно , че няма) и такива неща? Изобщо - напиши малко практическа информация, че току виж някой решил да тръгне да гони Джовката, ама по друг маршрут- БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО И СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ ПОСТА МИ СТАНА ТОЛКОВА ДЪЛАГ!!!!

          Коментар


          • До: Няколко седмици в Тибет

            Много готино беше !!!
            А за бензина наистина е така. Роман Громов и той го пише това при пътешествието си в Китай. Че наливали в някаква кофа бензина и след това го сипвали на мотора до бензиностанцията. Смятали, че така е по-безопасно да се зареждат мотори.
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • До: Няколко седмици в Тибет

              Интересно ми е , защо ли са с толкова мръсни дрехи повечето тибетци?Навярно поради суровия климат и липсата на достатъчно топла вода.Може би мръсните дрехи се компенсират с духовна чистота.
              Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

              Коментар


              • До: Няколко седмици в Тибет

                Аз пък нарочно не влизах в темата да чета, докато Мони не я завърши.
                Само леко надничах да видя до къде е стигнал. И като видях края, седнах и изчетох и изгледах всичко на един дъх. Добре че седнах, за да не падна!
                Мони, ГОЛЯМА разходка сте направили! БЛАГОДАРЯ за това че ни заведа и нас там да разгледаме! Сега сигурно като погледнеш към Рила, ти прилича на купа сено.
                За снимките, нЕмам думи...
                Още веднъж Благодаря!

                Коментар


                • До: Няколко седмици в Тибет

                  Мони, благодаря. Уникален пътепис.
                  Тъгувам (леко), че приключи с писането и утре като отворя няма да видя продължение.
                  Изчетох го няколко пъти и всеки път намирах дребни неща, които съм пропуснал предния.

                  Поздравления !!!
                  LZ1DWW

                  Коментар


                  • До: Няколко седмици в Тибет

                    Ееее Мони,направо ме срази,, завиждам ви благородно!!!
                    Уникални снимки,зареди ме с голяма доза енергия на фона на шапката на света!!Уникална снимка е в манастира???Ш'а марсувате ааа
                    А за бензина в чаиниците?? Ами нали са в Чаина
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: Няколко седмици в Тибет

                      Благодарности за положения труд и да споделиш цялото това богатство ! Дай боже всеки му..

                      Коментар


                      • До: Няколко седмици в Тибет

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        .......... Сигурен съм че с този пътепис ще повлияеш на много хора......... положително
                        Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                        Малко кофти, че го завърши... "дозичката" вечер ми беше много приятна.

                        Сигурен съм, обаче, че след някоя и друга година ще започнат да се появяват пътеписи със заглавия, започващи с "По следите на Мони..."
                        .
                        Мони, Монииииииииииии ще ми съсипеш семейния живот с тия снимки и пътеписи.
                        Сега ми кажи от къде да немеря сили да обяснявам на жената и другарчетата че трябва да идем там Отделно че МПС-та може да се намерят под наем ама каяци как ? ...
                        ...абе сигурно има

                        Коментар


                        • До: Няколко седмици в Тибет

                          Мони, каквото и да кажа ,няма да е на място и няма да е достатъчно!
                          Показа ,за пореден път ,как човек може да следва мечтите си.... Не спирай!
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • До: Няколко седмици в Тибет

                            Това, което харесвам във всички пътеписи е, че ме карат да мечтая.
                            А този така ме размечта, че не мога да спра
                            Ходя по улиците и виждам Еверест, поглеждам към Витоша, а в главата ми едни планини, едни снегове, едни реки ... и мотори
                            Благодаря ти.
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • До: Няколко седмици в Тибет

                              Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
                              Това, което харесвам във всички пътеписи е, че ме карат да мечтая.
                              А този така ме размечта, че не мога да спра
                              Ходя по улиците и виждам Еверест, поглеждам към Витоша, а в главата ми едни планини, едни снегове, едни реки ... и мотори
                              Благодаря ти.
                              Абе и аз така, чудя се дали мечтая или сънувам вече
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • До: Няколко седмици в Тибет

                                При вас поне планината е по .... широчка ,
                                а тази тук ?

                                ______2
                                Е = MZ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X