Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Пловдив! АТВ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходки около Пловдив! АТВ!

    Уважаеми съграждани!
    С помощта на много съфорумци за една година си спретнахме прилична джипарска организацийка.
    Вече сме около 50 джипа. Организираме си разходки, хапки и други видове забавления.
    Липсват ни Атв и Ендуро феновете /поне на мен/. Знам, че много хора се движат самостоятелно, като често се засичаме из шубраците.
    Нека всички които четем този форум, както и онези които имат познати, да се опитаме да ги организираме. Знаете, че е опасно самостоятелното каране.
    Надявам се след време, тази тема да прерасне в Разходки на Пловдивската АТВ и Ендуро група.
    Ако някой модератор прихване нещо, да го праща към тази тема. Defender_a също.
    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

  • #2
    До: Разходки около Пловдив! АТВ!

    Преди две-три години бях пуснал подобна тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=19372 Тогава нямаше особенно голям успех но дано сега да има. Причината е, че повечето хора който карат не влизат във форума.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #3
      До: Разходки около Пловдив! АТВ!

      ами то хубаво, ама като не е регистрирано АТВ-то, е малко беля работа - ние го транспортираме с бус до старта, и после - обратно в буса..

      и другото - като гледам метеото, нещо не е много за АТВ, по-скоро е за джип погодата

      Коментар


      • #4
        До: Разходки около Пловдив! АТВ!

        Идеята е добра.Наистина много хора караме самостоятелно - лично аз съм един от тях
        А района има много АТВ чат-пат оспяваме да се съберем някоя група и да покараме повече хора.Наистина проблема е че няма информация за организиране на преходи.
        Ако всеки който реши да кара драсне два реда за маршрут и час - може лека полека да се свормира група
        "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
        "LZ1WAN"

        Коментар


        • #5
          До: Разходки около Пловдив! АТВ!

          Ще водим битка за всеки член. Така беше и с джипките. Карахме си със Стоян и Митака, ама после се надушихме и лека полека, нещата си дойдоха на мястото. Трябват само двама, трима ентусиасти и около тях ще се заформи отбор.
          Колкото до платформите Вени и ние си ги возиме, ама това не е картинг. Тук наоколо можеш спокойно да ги ползваш. А времето е прекрасно за АТВ-та. Спрели да духа, няма какво да ти се опре. С джипката почваш да се замисляш кой ще те вади. С нетърпение чакам сняг.
          И кал.
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар


          • #6
            До: Разходки около Пловдив! АТВ!

            За неделя се свири сбор.
            Да кажем към 9.30 часа на бензиностанция OMW - околовръсното.
            Идея - къс маршрут, някъде наоколо, средна трудност, без преход по асфалт.
            Желаещи за разходка - моля, изкажете се.
            /Темата е и за съвместна разходка с джипки/.
            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

            Коментар


            • #7
              До: Разходки около Пловдив! АТВ!

              И аз съм на това мнение, че много хора от пловдив карат над пловдив около хижа здравец, но не влизат във форума.Аз съм от куклен и карам над куклен около хижа здравец, но в момента атв-то ми е в боксаИ до лятото няма да мога да карам.Като почна да карам ще се обаждам тук

              Коментар


              • #8
                До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                Тази неделя някой ще излизали да кара и в каква посока
                "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                "LZ1WAN"

                Коментар


                • #9
                  До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                  Първоначално публикуван от vnsh Преглед на мнение
                  Тази неделя някой ще излизали да кара и в каква посока
                  Аз ще излизам тази събота или неделя (21-22.11.2009), така 4е ако си навит за една разходчица около х.Здравец заповядай !!! тел.0887308167 или e-mail: andon_ishikliev@yahoo.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                    И аз съм навит за събота или неделя! Давайте да се преброим.
                    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                      I az
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                        Добре тогава, среща утре (неделя 22.11.09) 11:00 на бензиностанция ОМВ на кукленско шосе.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                          Дайте да се разберем 10 или 11 часа.
                          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                            Организират се два потока:

                            1. Велинград - тръгване - ЕКО на разклона за Прослав. Час на събиране 9.00. Цел - кални изпълнения с местната група. Брой джипки - неясен. Присъствието на АТВ-та - възможно. Евгени не ми отговори нищо на ЛС, така че приемам, че не приемам.

                            2. ВВQ разходка - тръгване с баш организаторите 9.00 часа от на изхода на Асеновград, бензиностанция Петрол.
                            Втора група - настига евентуално основната. Тръгване 10.00 от OMV на околовръстното. Сбор само на джипки, защото ще се пътува по асфалт до и след Асеновград.
                            АТВ-та явно ще могат да се включат от Асеновград нагоре.
                            Носят се скари и други "медикаменти". Предлагам да се събере по 5 лв. или нещо такова и от Асеновград да се закупи нужната мръвка.
                            Брой прочели - много, брой "за" - всички.
                            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разходки около Пловдив! АТВ!

                              Според проведените днес тестове, мръвката се пече перфектно на голяма надморска височина, и при околна температура +22, и яко слънце
                              готвача трябва да е добре окалян, иначе не става

                              дано и утре да е такова времето, да случите на кеф..

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X