Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ-тата около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: атв-та около Варна

    Да не пропусните снимките и видеото, че и други да станем съпричастни
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • #32
      До: атв-та около Варна

      Първоначално публикуван от ники крейзи фокс Преглед на мнение
      Тази седмица чакаме група от Търново и мислим в събота да караме на север.Тръгваме от магазина към 10 часа.Който иска да заповяда.
      Ами, ще гледаме да дойдем тогава

      Коментар


      • #33
        До: атв-та около Варна

        2 въпроса имам за тази разходка:

        - връщането пак до магазина ли ще е?
        - ще има ли групи за хора, които карат и по-бавно, за да знам дали да каня такива?

        Коментар


        • #34
          До: атв-та около Варна

          Първоначално публикуван от Atanas Atanasov Преглед на мнение
          2 въпроса имам за тази разходка:

          - връщането пак до магазина ли ще е?
          - ще има ли групи за хора, които карат и по-бавно, за да знам дали да каня такива?
          Връщането ще е до магазина към 17часа и ще има и по-бавна група която ще води Тюркеджиев старши
          crazyfox.bg@gmail.com

          Коментар


          • #35
            До: атв-та около Варна

            Внимание моля,отнася се най-много за тези,които ще бъдат в моята група! Ще се кара на север,това означава,че ще трябва да се облечем сериозно,вземате си суха храна за три дни.Тези,които ме познават по добре знаят,че аз се оправям "безупречно" в гората без компас! Така,че изобщо не се знае дали ще се приберем до 17 00ч.
            . Довечера умната,да не се изтощим предварително,че да се успим и да изпуснем старта в 10 00ч.в събота!
            Поздрав към всички,които ще дойдат! Не забравяйте,че в гората е играта!
            Тюркеджиев старши
            Последно редактирано от brake; 04-12-09, 08:00.
            sigpic

            Коментар


            • #36
              До: атв-та около Варна

              С позволение на настаршите.Утре 5/12/2008 да "ударя" едно рамо на експедицията.

              п.п:мисля че всички любители на "кални бани" ще останат доволни от "санаториум Варна".
              Няма невъзможни неща!Или техниката е слаба,или парите са малко...

              Коментар


              • #37
                До: атв-та около Варна

                Тази седмица няма да имам възможност да карам за което адски много съжалявам Живко измислете нещо за другата седмица и аз ще участвам Поздрави и утре приятно каране!

                Коментар


                • #38
                  До: атв-та около Варна

                  Първоначално публикуван от xboy Преглед на мнение
                  С позволение на настаршите.Утре 5/12/2008 да "ударя" едно рамо на експедицията.

                  п.п:мисля че всички любители на "кални бани" ще останат доволни от "санаториум Варна".
                  Хайде приятно каране и да се стягате и за Неделя (06.12)
                  ATV Shineray АТВ

                  Коментар


                  • #39
                    До: атв-та около Варна

                    Още малко време докато изкарам атв-то от бокса...за хубаво седи там, ама ме сърбят ръцете вече...след това ще се кара яката.
                    Дано днешното каране е пълноценно и забавно и се надявам да видим снимки.
                    Поздрави!

                    Коментар


                    • #40
                      До: атв-та около Варна

                      През този уикенд Crazy Fox Motors Team,закрихме сезона подобаващо.Имаше яко каране и през двата дена.Събрахме се много АТВта-Аз и баща ми,Цанко Лудия,Ники Гочев,Кало,Гого Гочев,Живко,Антон Одесоса,Еди,Мариян Терзийски,Милен Иво и още много други от силната Варненска Група.Благодарим на всички,които ни разведоха из Варненските местности и направиха този уикенд незабравим!Браво и на новия ни член Еди с ренегад,който се бори мъжки и се представи достойно за едно от първите си карания Ето и малко снимки.




















                      Снимки с купите естествено














                      За съжаление снимки от карането нямам ,но има в тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=77825

                      Поздрави от CRAZY FOX MOTORS TEAM
                      Последно редактирано от brake; 06-12-09, 20:09.
                      sigpic

                      Коментар


                      • #41
                        До: атв-та около Варна

                        Тази седмица май много студено ще ни дойде, а?

                        Коментар


                        • #42
                          До: атв-та около Варна

                          Ари ари не ще се кристализираме малко ама ще караме Утре ще се кара ли?
                          Последно редактирано от man1a; 11-12-09, 15:22.

                          Коментар


                          • #43
                            До: атв-та около Варна

                            много зависи от времето утре - по прогноза е сняг, вятър и студ в такова време не ми се кара особено. миналата седмица беше хладно, но без вятър, а с вятър не си го представям изобщо.

                            може би съм пас тази седмица

                            Коментар


                            • #44
                              До: атв-та около Варна

                              Хей момчета аз могали да участавам с моита машина някой ден
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #45
                                До: атв-та около Варна

                                Естествено че може само да се оправи времето и да се вдигне духа на колегите,че масово във Варна се карат спортни атв-та и снега им е проблемен.Ако има карания ние ще пишем тук в темата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X