Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българин прави околосветско пътешествие с мотор

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

    Всъщност почти никой не знае цялата история на това пътуване. Аз лично се надявах да има добър екип, финансиране и да направи едно интересно пътуване, за което след завръщането му всички да четем. Лошото е, че явно не е така. Факт обаче е, че човека продължава, за което евала, а дали така се прави или не няма значение щом посоката за сега е напред. Другото ще го обсъдим на събора.

    Коментар


    • #17
      До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

      Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
      По лошото е , че в екипа му има сериозни проблеми, а именно май "екип" в Бългаия вече няма.
      Ще бъде много жалко ако се прекъсне тази инициатива.
      Надявам се да се намери решение.

      Коментар


      • #18
        До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

        Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
        Момчета, много съм радостен да видя, че днес Коста влезе в Монголия.
        При това кара с 79 км/ч! Явно си има пътища там.
        За визите - има монголска, ама трябва да отиде до столицата за да си изкара нова за Русия. Поне това се разбира от пътеписите.

        Forry - Коста наистина е идеалист, а и наистина си няма представа за сложността и трудностите на такова пътуване, но точно заради това и ще успее да го направи. Вчера говорихме с майка му и екип наистина няма. Мацките са се разхвърчали, защото не взимат заплати, а и е нямало твърда ръка, която да ги задържи според мен. Сега приятели поддържат сайта и качват нещата там, но дали това е най-важното? Човека си прави неговото пътуване, по начина по който винаги е искал и мечтал. И е щастлив. Това е най-важното. Нали, ние всичко го правим точно поради тази причина?
        А финансите - нещата все ще се нагласят, а ако не ще му се наложи да се застои някъде по пътя, да заработи малко ... не забравяйте с какво се занимава, все ще му се отдаде сгоден случай.

        Коментар


        • #19
          До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

          Това за екипът в България ако е така наистина доста ...гадно звучи.
          Иначе да, преклон за ентусиазма на човека, който се е захванал с подобно начинание.
          И аз си мисля, че ако се наложи Коста ще спре и ще поработи някъде, ако се наложи. Коста го има това впредвид, сигурен съм.
          .

          Коментар


          • #20
            До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

            Първоначално публикуван от бат Димо Преглед на мнение
            екип наистина няма.

            Щом е така ,май е време да помислим със какво може да се помогне.

            Най ми се набива на очи липсата на информация по медиите. Софиянци , пускайте дебелите връзки по телевизиите . После като се върне ,всички ще му се нахвърлят да го канят по интервюта и шоута
            ама ще е след дъжд , качулка. Сега е момента да се понатисне малко.
            После ако трябва - пак . Пари ще даваме също . Май ще трябва да паля Хр-а до Приморско да бистрим положението. Ако Коста прекъсне
            ще си изям ушите от яд .

            Коментар


            • #21
              До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

              Медийните партньори на начинанието са меко казано внушителен брой.
              Във всеки брой на Топ Гиър излиза част от пътуването, по битиви дават репортажи....не виждам какви връзки трябва да се пускат допълнително...

              Иначе за начинанието....дано успее, но съм малко скептичен.
              Така или иначе - адмирации за желанието и устрема.
              Какво ще стане, никой не знае.
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • #22
                До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                И тъй,като аз съм си 'вечния"оптимист,смятам,че ще се оправи наистина по някакъв начин.Аз лично много му се кефя и му стискам палци за УСПЕХ,а що се отнася до помощта....казах го и онзи ден на срещата в сряда,че е време ЯВНО да помислим за някаква помощ.Не зная защо винаги се случва така в нашата "държавица"....?!?!....уж всичко тръгва както трябва и послеееее.....

                Поздравявам го и за това,че стигна дори до тук и дано всичко се уреди и да завърши.

                Колеги,предлагам да отворя(име) тема специално за помощта,която можем(всеки един от нас) да му предоставим.Моля за мнения!?


                Поздрави,
                търся си подписа....

                Коментар


                • #23
                  До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                  Не знам дали е необходима чак отделна тема... Да не се получи сякаш човекът бедства и му събираме средства като за бедно сираче, защото той не заслужава такова отношение. Всъщност той изпълнява мечтата на живота си и, както сам казва, би трябвало да е щастлив.
                  Така че темата, ако има такава, трябва да е свързана с евентуална помощ за визи, карти, някакъв съпорт или там, какъвто проблем възникне.
                  Относно парите, не може да няма банкова сметка. Който иска просто да внесе.
                  Но за да сме полезни наистина, а не да си мислим, че помагаме с нещо, което всъщност не е необходимо, ни трябва контакт с него. Иначе остава да си мислим за него всяка сряда (или по-често) и да му стискаме палци .

                  Коментар


                  • #24
                    До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                    Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                    Не знам дали е необходима чак отделна тема... Да не се получи сякаш човекът бедства и му събираме средства като за бедно сираче, защото той не заслужава такова отношение. Всъщност той изпълнява мечтата на живота си и, както сам казва, би трябвало да е щастлив.
                    Така че темата, ако има такава, трябва да е свързана с евентуална помощ за визи, карти, някакъв съпорт или там, какъвто проблем възникне.
                    Относно парите, не може да няма банкова сметка. Който иска просто да внесе.
                    Но за да сме полезни наистина, а не да си мислим, че помагаме с нещо, което всъщност не е необходимо, ни трябва контакт с него. Иначе остава да си мислим за него всяка сряда (или по-често) и да му стискаме палци .
                    Вики,

                    Повярвай...той ще бъде още по-щастлив,ако завърши това пътуване МЕЧТА за него!!!!!!!!!

                    ОК,формулирам казуса така:
                    Нека,хората,които имат връзка с него да ни информират от какво точно той има нужда!?

                    Това,че всички от екипа му са напуснали "кораба" за мен говори единствено и само липса на средства,така,че евентуална финансова помощ,мисля,че няма да му навреди.

                    Поздрави,
                    търся си подписа....

                    Коментар


                    • #25
                      До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                      Първо да кажа - вярвам, че Джовката ще направи обиколката. Той е много готин и печен и не вярвам нещо да го спре.

                      Едва ли всички са напуснали кораба - доколкото знам има някои девойки, които движат туй-онуй (не съм наясно колко задълбочено).

                      По отношение на помоща - финансовата почощ ето от утк:
                      http://fireinside.bg/support.php
                      Бях говорил с Бибата и някои други собственици на магазини, които били предложили да сложат касички за инициативата, но Коста е отказал. Мисля, че довода е, че спонсорството през сайта е заради самия сайт - за хората, на които им харесва проекта и прочетеното и т.н.

                      Все пак едва ли някой иска да бъде спасен от самия себе си, но ако успея да се свържа с Джоуви, ще му напомня да погледне в тази тема и да си каже от каква помощ има нужда. Доколкото знам на мейла от сайта трябва да има кой да отговори. В началото е имало някакви проблеми, но сега трябва да е ОК.
                      Последно редактирано от tatkobarba; 04-09-09, 13:55.
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                        Може ли да се следи на живо от камерата на мотора ?
                        [I][B]S мЭн - kOйТо иSкА, sРЭЩу мЭн - kОйТо мОжЭ !!![/B][/I]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                          Има ли някакъв сайт през който да наблюдаваме наживо какво се случва и каде се развозва ? .. нали на мотора имаше камера ?
                          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                            Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
                            Има ли някакъв сайт през който да наблюдаваме наживо какво се случва и каде се развозва ? .. нали на мотора имаше камера ?
                            В поста си, tatkobarba е сложил сайта: http://www.fireinside.bg/

                            Коментар


                            • #29
                              До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                              Айде да говорим в събота на събора с Димо и тогава да продължим обсъждането, защото той е най-запознат от нас. Ние си мислим, че бедства, а човека е щастлив.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                                Репортажи - добре .БТВ са медиен партньор или спонсор ,незнам
                                .Искам да видя човек от екипа му ,или майка му на Джови и да кажем бат Димо (нищо че не е фотогеничен ) при Росен Петров или в шоуто на Слави (нищо че са външни продукции ,не вярвам да откажат
                                подкрепа) .Тука по старите помнят как следяхме всеки ден околосветското с яхта на кап. Георгиев или атаката на Еверест на
                                нашите алпинисти. Не мисля ,че това начинание е по малко като значимост ,още повече че е първо за България. Шума около Коста тук
                                ще му даде крила ,повярвайте ми

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X