Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PAJERO-PININFARINA

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от kinex
    Ама и ние едно посрещане му направихме.

    Коментар


    • #17
      има различни "пинини",този е с 4еърбега,климатик,ABS,SRS,ролбари и кутия super select 4ІІWDRIVE не е стандартния ,единствено е малко нисък,а на въпроса за спиране от производство-има го от 1999 до 12.2005год./mobile.de/АААААА ОПРЕДЕЛЕНО НЕ ,ЕЙ ЗА ТОВА ГОВОРЕХ БРАВО Няма нищо за посрещанетоо!!!
      JEEP PATRIOT, 2.0CRD , 2008
      JEEP CHEROKEE XJ ,SPORT 4.0L 2000
      JEEP COMMANDER, 4.7L , 2009
      JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4.7L H.O , 2005 OVERLAND 0878102108 -Иван

      Коментар


      • #18
        Като каза Пинифарина се сетих за един познат които си купи чисто ново ФиатКупе и ме убеждаваше че е Ферари
        Трябва да се присъединиш към Бургаската група. И да не забравиш здрави въжета. Задължителни са за всички.
        Я кажи за трансмисията. Тва трябва да е СелектТрак2 или пак съм в грешка.

        Коментар


        • #19
          Re: PAJERO-PININFARINA

          Първоначално публикуван от PAJERO-PININFARINA
          От известно време имаме PAJERO PININFARINA 2000г.1.8GDI 130ps.Многократно сме го водили на разходка минава отвсякъде като влак има 4режима на работа на 4x4 +блокажи.Незнам защо нямате добро мнение за паджерото но както виждам защото чета форума отдавна никой няма такава машина.
          Колега, както казват хората: "Голям залък лапни, голяма дума не казвай"! Джип, който да "минава отвсякъде", просто няма. Всеки един може да бъде закопан за отрицателно време. Да се направи това с "Паджеро", особено нетунинговано, изобщо не е трудно.
          Прав си, че някои хора са изказвали негативни мнения най-вече поради независимото предно окачване (чети "малък ход на окачването") и не особено големия клиренс (един от най-сериозните проблеми).
          За Пинин освен това се споменават - липса на шаси, бавните са недостатъчно бавни, предното окачване не позволява слагане на гуми по-големи от щатните.

          Явно обаче не си чел добре форума. Защото колеги с Паджеро се намират - сивото "Паджеро" на Кики вече ти го показаха (най-редовно изпълнява ролята на спасителна служба); късо Паджеро имат Иван Маринов и колегата Novice, дори си имаме и колега с Паджеро в ника -Паджеровод. На всичкото отгоре има и 2 Галопера, които са си Паджеро І.
          Вероятно има и други, за които аз не знам.

          Хубаво е да се кефиш на джипката си, ама не се захласвай чак толкова да се биеш в гърдите с голямата си проходимост. Че изтрезняването може да дойде много бързо и може да е неприятно ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            Re: PAJERO-PININFARINA

            Първоначално публикуван от PAJERO-PININFARINA
            Ходили сме на разходка с GRAND CHEROKEE QUADRADRIVE 2003 там където минаваше едвам-едвам PININA минаваше без никакви ядове какво мислите по въпроса?
            Ами от разходка до разходка разлика голяма
            sigpic УАЗ-452

            Коментар


            • #21
              Баси как нападнахте човека за нищо!!!......решил да се похвали - ми добре......ама що му се карате,като се окопа ще види откаде минава прословутия PININ
              Имах такъв 3 години и вярно е зверче( къса база,ръчни скорости,SuperSelectDrive4......и т.н) но е много малък ГРАДСКИ 4Х4 за жена
              IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

              Коментар


              • #22
                Re: PAJERO-PININFARINA

                Първоначално публикуван от PAJERO-PININFARINA
                От известно време имаме PAJERO PININFARINA 2000г.1.8GDI 130ps.Многократно сме го водили на разходка минава отвсякъде като влак има 4режима на работа на 4x4 +блокажи.Незнам защо нямате добро мнение за паджерото но както виждам защото чета форума отдавна никой няма такава машина.Ходили сме на разходка с GRAND CHEROKEE QUADRADRIVE 2003 там където минаваше едвам-едвам PININA минаваше без никакви ядове какво мислите по въпроса?И също нещо повече за големият му брат PAJERO 2000-6 МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!!!!
                Евалата,Готин .Добре дошъл във форума.Имаш интересна(нестандатрна )и малко популярна тук джипка,която бих искал да огледам .И аз съм с нещо непопулярно и знам как ме посрещнаха тука,в началото,ама сега... Не се връзвай на закачките(безобидни са )Тука сме си едно гооооляяяяямо семейство със всичките му радости и дрязги...но съм сигурен,че много ще научиш и няма да съжаляваш,че си един от нас...
                Много безаварийна кал ти пожелавам
                Успех
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #23
                  паджеро пинин е много интересна количка, то не е от класа на паджерото а по - скоро от класа на саморая. разликата е в технологията. пинин има междуосев диф, хубав мощен /за масата на колата/ двигател, независимо предно окачване /вози добре/ и доста симпатично оборудване.

                  за проходимост немога да кажа, защото не съм карал такова никога /както и повечето от хората които изказаха вече мнение/ но съдейки по голямото му братче вероятно е доста впечатляващо.

                  иначе всяка кола може да затъне, може и да се счупи, всичко зависи от пилота. ако човека си кара добре може да засрами някой УАЗкаджия.

                  зада не съм съвсем голословен ето ви един линк с такова паджеро, което се състезава в италянския шампионат в клас Т1 http://www.rteam.it/html/auto/5-Pininlarini1.htm
                  drive alive

                  Коментар


                  • #24
                    В Н И М А Н И Е pinin е за разходки .
                    1.сложете агресивни гуми отворете арките на калниците за да не опират гумите.
                    2.моля заварете межд. диф. за да не се раздава напред-назад.
                    3.и се надяваите манджата от карета,полуоски и носачи да не е тая спагетена вкусотия с която СЕРДЖО (пининфарина)посрещна и зариби МИТСУБИШИ.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #25
                      значи тия в италянския шампионат са смотани и не разбират от коли
                      drive alive

                      Коментар


                      • #26
                        с лада подготвена за 15000евро можеш да преминеш всеки български траял от независимо кое да е състезание.
                        това превозно средство е произведено за градски фешън и рекламно лице е надя ауерман.
                        какво не правим за жените. даже и офроуд.
                        италианците правят КОЛИ ,а мъжете ги карат.
                        състезават се състезателите
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #27
                          абе незнам, хората казват че е добро.

                          колега, ако е възможно бих искал да ме повозиш някой път на тази машинка, защото ми е много интересна. аз принципно съм фен на мицубиши
                          drive alive

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от go go go
                            аз принципно съм фен на мицубиши
                            Де го сега Димата да ти обясни, че Паджеро за офроуд не става
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              аааа това за мицубиши ще трябва да го бяснява на онези от дакар, там те май са спечелили някоя друга титла
                              drive alive

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от go go go
                                аааа това за мицубиши ще трябва да го бяснява на онези от дакар, там те май са спечелили някоя друга титла
                                А и ми е много интересно кой реши, че Паджерото за оффроуд не става :x
                                Витарата и Самурая да ама MITSUBISHI не
                                Смешно е
                                sigpic УАЗ-452

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X