Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BUDAPEST-BAMAKO 2010 .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BUDAPEST-BAMAKO 2010 .

    http://www.youtube.com/watch?v=lpBkJ...ayer_embedded#

    http://www.youtube.com/watch?v=PAnblIHl0jE

    Това състезание доказва година след година че се превреща в едно уникално преживяване за всеки с средна възможност (финансова или техническа)който иска да направи едно незабравимо неповторимо преживяване, тази година бройката на желаещите да са част от тази история са над 600 коли и моторни средства ако не се лъжа ,Участват всякакви хора с далеч не-толкова подготвени коли , дори има доста леки автомобили и обикновени други превозни средства , тръпката е нещо уником, за самото присъствие м/у толкова хора от различни държави и континенти по самото себe си ти дава шанса да мислиш в бъдещтето за невероятните моменти изживяни в това състезание, аз лично се готвя да си тръгвам тази година там , може и да не стигна много далеч, не ми е идеята да се сестезавам до край, та за това искам да попитам има ли желаещи от други по-опитни колеги дето имат желание да участват тази година и дали би могло да ни разкажат по вече за подробностите дето са харектерни за това рали ?финансовите такси ,разходите,други неща
    Уважаемият колега Тодор Христов бе споменал преди време че имат намерене с близнаците и други колеги да участват , дали тази година ще са там, и дали би могло да ни дадът повече инф. на което предварително съм им благодарен.
    Поздрави.

  • #2
    До: BUDAPEST-BAMAKO 2010 .

    Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
    http://www.youtube.com/watch?v=lpBkJ...ayer_embedded#

    http://www.youtube.com/watch?v=PAnblIHl0jE

    Това състезание доказва година след година че се превреща в едно уникално преживяване за всеки с средна възможност (финансова или техническа)който иска да направи едно незабравимо неповторимо преживяване, тази година бройката на желаещите да са част от тази история са над 600 коли и моторни средства ако не се лъжа ,Участват всякакви хора с далеч не-толкова подготвени коли , дори има доста леки автомобили и обикновени други превозни средства , тръпката е нещо уником, за самото присъствие м/у толкова хора от различни държави и континенти по самото себe си ти дава шанса да мислиш в бъдещтето за невероятните моменти изживяни в това състезание, аз лично се готвя да си тръгвам тази година там , може и да не стигна много далеч, не ми е идеята да се сестезавам до край, та за това искам да попитам има ли желаещи от други по-опитни колеги дето имат желание да участват тази година и дали би могло да ни разкажат по вече за подробностите дето са харектерни за това рали ?финансовите такси ,разходите,други неща
    Уважаемият колега Тодор Христов бе споменал преди време че имат намерене с близнаците и други колеги да участват , дали тази година ще са там, и дали би могло да ни дадът повече инф. на което предварително съм им благодарен.
    Поздрави.
    Отказаха ни големите преходи по асфалт в Европа, а и проблемно се оказа връщането от Бамако...
    Според Близнаците не си струва харченето на пари и за същите ще участваме в сериозо състезание в Африка !
    По груби изчисления заедно с асистенция (джип+2 човека), такса, кораби, горива и т.н. за да участвам с АТВ-то трябват около 12-15 хиляди евро
    Ако всичко ни е наред, с Петър Ценков може би ще караме Grand ERG което ще ни излезе около 10 000 евро за двамата с обща асистенция
    А и все пак ние не разглеждаме Бамако като разходка и адвенчър, а като състезание, което искаме да завършим и подобаващо разбира се
    За обикновенна разходка със сигурност ще е по-евтино, но не чак толкова...

    Коментар


    • #3
      До: BUDAPEST-BAMAKO 2010 .

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      А и все пак ние не разглеждаме Бамако като разходка и адвенчър, а като състезание, което искаме да завършим и подобаващо разбира се
      За обикновенна разходка със сигурност ще е по-евтино, но не чак толкова...
      Така е колега, ама тук е мечтата на всичките аматиори на света, както казах идеята ми е да стигна до крайната точка в Испания а от там с кораб до Атина или Солун , може и да не стигна до там даже ако джипа ми отказа но искам да усещм тръпката поне един път в живвота ми ако може така да се каже, само би ли ми казал колко е таксата и някои полезни съвети дето може да ми помогне, но с сигурност искам да тръгна с други колеги сам няма да тръгвам , дано да се намери някои желаещи, а последно има ли краен срок за заявка ?

      Коментар


      • #4
        До: BUDAPEST-BAMAKO 2010 .

        В сайта им има пълна информация колко струва в зависимост от срока за зписване
        В момента е 1600 евро за състезателната категория и 400 евро за "Адвенчър"

        Коментар


        • #5
          От: BUDAPEST-BAMAKO 2010 .

          Българи с първо участие в ралито "Будапеща - Бамако"

          https://www.bgonair.bg/direktno/2018...apeshta-bamako
          Ducati è nel mio cuore.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X