Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

    Едно голямо БРАВО на оргонизаторите и всички съпричастни с провеждането на това състезание и двата дни трасетата бяха много добри и много ми харесаха естествените екстрими.Като за първо състезание мисля,че протече повече от добре да не говорим пък за наградния фонд нямам думи.Доволни и недоволни винаги ще има дано организаторите продължат и занапред с това начинаниеПоздрави

    Коментар


    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

      Страхотно състезание и двата дена евала на организаторите и на спонсорите абе на абсолютно всички които бяха част от това зрелище Отново Браво и за снимковия материял
      п.с Ще може ли някои ако не ми представлява трудност да качи снимка ка първенеца и джипа . Благодаря !
      [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
      [/SIZE][/FONT]

      Коментар


      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

        Първоначално публикуван от xtaz4oo Преглед на мнение
        Страхотно състезание и двата дена евала на организаторите и на спонсорите абе на абсолютно всички които бяха част от това зрелище Отново Браво и за снимковия материял
        п.с Ще може ли някои ако не ми представлява трудност да качи снимка ка първенеца и джипа . Благодаря !
        Победителят! Честито, Колега!!!!

        Коментар


        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.


          Поздрави на победителя, който разби хегемонията на "тракторките"!
          Поздрави на всички участници и организаторите!
          Поздрави на най-всеотдайният навигатор Антон Пенчев!

          Коментар


          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

            Браво на Светльо Eti за победата, гордеем се с теб колега. БРАВО.
            Браво и на Маркан и Со...за състезанието, абе изобщо ЕВАЛА на нашИо..

            Коментар


            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

              Ако някой ще прави клипче от състезанието може да опита на ТАЗИ музика. все пак възпяват SUZUKI SAMURAI.
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Браво на Светльо Eti за победата, гордеем се с теб колега. БРАВО.
                Браво и на Маркан и Со...за състезанието, абе изобщо ЕВАЛА на нашИо..
                Поздравления за Eti и победата!
                Поздравления за Маркан и всички около него за организацията и съзтезанието! Надявам се, че ще стане традиция!..

                Коментар


                • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                  Първоначално публикуван от Виктор Мечкаров Преглед на мнение
                  Колега, не искам да ставам адвдокат на Явор, но определено ми се струва, че само търсиш интригата и заяждането. Първият ден дупките си бяха абсурдно безмислени, докато вторият ден прпятствията бяха много добре направини за технично преминаване. Дупка с подпочвена вода, насипатна допълнително с мека пръст не ми приличат на нещо което може да бъде майсторски продоляно, но за сметка на това е идеалното място да си строшиш колата. Относно Явор, горе долу съм го видял какво може, докато теб те виждам само да пишеш жлъчни постове към този или онзи. Състезанието живот и здраве, има шанс да стане традиция, и дай боже да виждаме между участниците и хора , към които ти така злословиш и ненавиждаш, по неизвестни на мен причини.
                  Съгласен съм, че дупките в този си вид бяха непреодолими, но доколкото знам преди да завали са тествани и при това не от един джип. Ако в началото беше някой по лек джип с големи гуми можеше и да има шанс . Не разбрах и някой от участниците да се е счупил в калта. Не смятам, че ако бяха участвали съзтезатели от нац. шампионат щяха да си строшат машините или да имат проблем с преминаването на трасето.
                  За мен състезанието беше много добро, а за първо направо отлично.
                  Евала на спонсора, че не се подаде на мненията, че трасето е много трудно. Факт е, че на 2-ро и 4-рто място са витари който дори нямаха и лебедки. Поздравления за победителите и участниците и спецални за Жоро Суходолски който показа истинския дух на офроада
                  SUZUKI SAMURAI
                  http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                  Коментар


                  • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                    Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
                    ... Не смятам, че ако бяха участвали съзтезатели от нац. шампионат щяха да си строшат машините или да имат проблем с преминаването на трасето....
                    А какво стана с тях, мисля че имаше от тях дали заявка за участие, а никъде не ги видях в репортажа до момента ?
                    Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                    Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                    Коментар


                    • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                      Ще може ли да качите актуалното класиране от втория ден от състезанието,че това което е качено не е актуално то е от състезанието в с.Лазарово

                      Коментар


                      • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                        Първоначално публикуван от stasi Преглед на мнение
                        Ще може ли да качите актуалното класиране от втория ден от състезанието,че това което е качено не е актуално то е от състезанието в с.Лазарово
                        А бе не е от Лазарово. След малко ще го има без да се отваря фаил.
                        Последно редактирано от markan; 02-11-09, 09:24.

                        Коментар


                        • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                          Евала на организаторите за трасето за 2- рия ден.Казвам за втория,защото 1-вия ни нямаше.Много технично и добре разпределени изкуствени и естествени препятствия.Макар и да не завършихме съм доволен.Поздрави!
                          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                          Коментар


                          • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                            Колега генералното класиране и от първият ден е О.К но погледнете от втория ден там има разминаване

                            Коментар


                            • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                              Здравейте и поздрави на всички и от главния съдия.
                              Като цяло съм доволен от състезанието, а като за първо е отлично.
                              Имаше някои неуредици от "кухнята", но те останаха скрити за публиката и състезателите. Състезанието предложи доста разнообразни по характер препятствия, които тестваха способностите на екипажите да мислят и карат, така също и възможностите на машините. Аз лично съм много доволен и с радост виждам, че траяла в България върви напред. Виждам и усъвършенстване на машините в тази посока, поради което на следващото Лазарово вече ще има два класа. Виждам голям напредък в техниката на каране и победителят Светльо го доказа. Доста от участниците започнаха да мислят(не само да натискат) и да изграждат правилни стратегии.
                              Относно препятствията: единственото препятствие непреминато самостоятелно от нито един джип е първата голяма кална дупка от първия ден. За мен тя също беше излишна, още повече че имаше подобно препятствие накрая на трасето. Всички останали препятствия са преминати от един или повече джипа, което означава, че са ОК.

                              п.п. Убедих се в превъзходството на тракторната шарка за кален терен.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • До: Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009.

                                Извинавам се за станалата грешка!
                                Главното и това от първият ден са така,но това от втория ден е в друга таблица.В тази която пуснах вторият ден е от Лазарово защото използвахме тяхната таблица заради формулита за пресмятане и в бързината сме забравили да го истрием.
                                До няколко минути генералното класиране ще бъде НАПИСАНО тук.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X