Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Волво FH12

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Волво FH12

    Здравей те колеги,нека обменим опит и знания за ремонт и експлоатация на Волво FH12 една прекрасна и съвършенна машина

  • #2
    До: Волво FH12

    Това е камион който не се нуждае много от ремонтно казвай какво те интересува или знаеш за тази прекрасна машина,имам такива в гаража сиЗа мен това е корав и глупавоустойчив към шофьори камион.Не си купувай VOLVO то ще те надживее

    Коментар


    • #3
      До: Волво FH12

      По принцип доста знам,но и доста има да уча,та имам едно питане относно крана на моторната спирачка на Смотор,дали се ремонтира това чудо,че доста смених и цената е доста солена не започна ли да ги ремонтира някой.Занимавам се само с такива камиони и мога да бъда в полза на колеги с каквото мога,тамън ще науча и нещо което не знам.Човек се учи докато е жив.

      Коментар


      • #4
        От: Волво FH12

        Привет група. Имам Волво FH12 1998г. Преди няколко дни се загубиха скоростите на бързия блок и включва само до 3-та. Дайте идея дали е нещо по инсталацията(Ел. инсталация) или е свързано с въздуха?

        Коментар


        • #5
          От: Волво FH12

          Здравейте, колеги. Имам камион Волво FH12 1998г. От доста време го карам и досега съм нямал проблеми, но сега както си вървеше и загуби скоростите след 3. Какъв може да е проблема. По принцип в същия момент ми изгоряха и запалките. Възможно ли е да имат нещо общо двете неща?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X