Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jaguar X-Type 2.0D 131hp. Въпрос ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jaguar X-Type 2.0D 131hp. Въпрос ???

    Колеги, напоследък този модел ми грабна вниманието си с ниската цена, не лошото качество и една информация за него, че е ФОРД МОНДЕО, облечен като ЯГУАР ??? Относно дизеловия двигател, се уверих, че е същия, но интересно дали другите части по окачване и прочия не се разминават. Ако е така, то наистина заслужава ли си за 14000 лв.? Т.е. наистина ли тази кола ще бъде надеждна и с що годе нисък разход за подръжка за един ЯГУАР ?
    Предварително се извинявам, че задавам този въпрос тук, но тъй като по другите форуми няма никакав резултат, се обръщам към вас с молба да не ми се сърдите за това !
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 06-10-09, 20:05.

  • #2
    До: Jaguar X-Type 2.0D 131hp. Въпрос ???

    Има разлики с Мондео. Окачването е приинципно като на Мондео 1997г. Частите обаче не стават. Не ти трябва такава кола. Никак не оправдава цената на придобиване, подръжка и успешна последваща продажба.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: Jaguar X-Type 2.0D 131hp. Въпрос ???

      Благодаря, но интересно, защо навсякаде чета , че техниката е от Мондео 2, двигател, шаси и прочия и, че дори във всеки сервиз на форд могат да ми намерят части, а пък в крайна сметка частите на мондео да не стават за него ? Каква е разликата им тогава ? СЪщо в кутиите на ТЮФ няма почти никакви оплаквания за модела от 2004-та . Почти никаде не срещнах отрицателни мнения или описания за големи проблеми при този модел. Интересно тогава защо да не е оправдана една такава покупка ?

      Коментар


      • #4
        До: Jaguar X-Type 2.0D 131hp. Въпрос ???

        И аз замалко да си купя такова ама ме уплашиха именно с това, че е "маскирано Мондео"... затова не "държели цена"
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X