Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ли би станало,ако вържа .....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Какво ли би станало,ако вържа .....

    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
    Питате? Казваме ви! Пак си знаете вашето! Ми защо питате?
    Сега вече аз питам! Кога ще ми покажете в реални условия как работи тази идея? Дискусията тук няма смисъл да я водим по този начин. Аз лично съм виждал как не работи тази простотия и затова пиша, вие на базата на какъв опит се опитвате да ми внушите че работи?
    Щото говорим за различни неща. Това е да те извади ако нямаш друга опция. Лебедката е да се ползва регулярно. Джак, например, като нямаш може да се ползва дълга трупа. Не че е по-удобно или по-лесно. Изобщо неволята ражда секви идеи.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      До: Какво ли би станало,ако вържа .....

      Майтапите се.Ама аз преди години из един див район на сръбската граница забоксувах с ГАЗ 53.Сложих въжето „стоманено“ между двете джанти на задно ляво затегнах го през клупата и другия край вързах за некви джанки.И с леко газ въжето се нави на задно лево между джантите и ме издърпа от локвата
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #33
        До: Какво ли би станало,ако вържа .....

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Що не вземеш да направиш един експеримент. Набавяш си необходимите суровини и материали, излизаш, закопаваш колата и почваш ...

        А през това време пловдивската група обръща пържолите на BBQ-то и документира на фото и видео.
        Немаме толкова пържоли.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #34
          До: Какво ли би станало,ако вържа .....

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Що не вземеш да направиш един експеримент. Набавяш си необходимите суровини и материали, излизаш, закопаваш колата и почваш ...

          А през това време пловдивската група обръща пържолите на BBQ-то и документира на фото и видео.
          Ами ще направя,к'во да правя,макар че мислех тук да има по-опитни ,които да дадат доводи защо 'не'(най-вече) или 'да'.А то к'во -пържоли им дай.Ми да ви е сладко.
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • #35
            До: Какво ли би станало,ако вържа .....

            Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
            Ами ще направя,к'во да правя,макар че мислех тук да има по-опитни ,които да дадат доводи защо 'не'(най-вече) или 'да'.А то к'во -пържоли им дай.Ми да ви е сладко.
            Защо "не" вече се казаха някои аргументи. Ако искаш - и още може да се добавят.

            Примерно това, дето Ленд Ровъра го има монтирано на стоманената джанта, ...



            трябва да си го съчиниш като достатъчно здрава конструкция и да му измислиш как да го закрепиш надеждно, за да не се откърти, като го напъне въжето.
            А върху алуминиева джанта? А върху алуминиева джанта с минусово ЕТ?

            Ама и да може лесно да се монтира и демонтира, че няма да искаш да караш с по един топуз на 2 колела.

            В дадени ситуации вероятно ще свърши работа. В други - няма да помогне.
            Пред очите ми (и то, предполагам, във фабричен вариант) не можа.

            При положение, че има други варианти с доста по-голям процент успеваемост, лично аз не виждам смисъл да слагам този в сметките.

            А иначе в пържолите лошо няма. И джипарите са хора ...


            Няма лошо ако и ти се запънеш и направиш успешен експеримент, с който да докажеш, че скептиците не сме прави.
            Така направиха например колегите nisanterano и iiiopo преди време, когато възникна спор за теглене назад, с предна лебедка. Просто взеха и направиха документирани експерименти, с които ни показаха, че не сме прави.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #36
              До: Какво ли би станало,ако вържа .....

              Не съм ползвал такова нещо, но мисля, че ще ви е интересно да видите това, ако не сте го гледали.
              http://www.youtube.com/watch?v=JY4cKc4FKSM
              Михаил Филипов 0887895169
              As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
              Lockem in low and over the hills we go!!!

              Коментар


              • #37
                До: Какво ли би станало,ако вържа .....

                Чакай малко. Лебедката си бачка. ама..... Като имаш затъкнат дънер в моста, се къса въжето. Като ти дръпнат колелетата с удар, се криви щангата. Няма нищо чудно. Като си сложил калпави болтове на бронята, те се късат. С две думи. Лебедката си бачка, обаче си е мъка. От друга страна е МНОГО по-добре от нищо.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #38
                  До: Какво ли би станало,ако вържа .....

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  Ти извадки колкото искаш ми вади на тях не вярвам. Полевия опит друго показва, трябва да имаш дърво за което да се вържеш точно срещу гумата иначе не става, ако стане пък почва да криви кормилни щанги, а и не трябва гумата да е много окопана щото пак кофти, с две думи умряла работа. Най ефикасния и евтин начин за излизане от кофти ситуация е HI lifta или по нашенски "Дажака".
                  Ако има водачи за въжето на бронята, няма значение къде е дървото.
                  И това е добро, ама малко слабичко.http://www.youtube.com/watch?v=O-A9k...eature=related
                  Вече си имам ел. лебедка, ама ще взема да направя една като хората за Дифендъра.
                  Последно редактирано от targa; 31-12-09, 13:06.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Какво ли би станало,ако вържа .....

                    Първоначално публикуван от silentrat Преглед на мнение
                    Не съм ползвал такова нещо, но мисля, че ще ви е интересно да видите това, ако не сте го гледали.
                    http://www.youtube.com/watch?v=JY4cKc4FKSM
                    Това е интересно. Колко ли струва едно такова за тестове?
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Какво ли би станало,ако вържа .....

                      Поне да го бяха направили да не стърчи толкова
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #41
                        До: Какво ли би станало,ако вържа .....

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Това е интересно. Колко ли струва едно такова за тестове?
                        Ами ако кажа цена ще ви излъжа, но преди като бях заинтересован да си взимам такова нещо и като се ровех из сайтовеете за да му търся цена, беше някъде кам 500-600 $ ако не ме лъже паметта.
                        Предполагам, че може да си го направиш за много по малка цена.
                        Михаил Филипов 0887895169
                        As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
                        Lockem in low and over the hills we go!!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Какво ли би станало,ако вържа .....

                          Ами ако е тая цена то Варн лебедка в Америчко е толкова, излиза че няма сми. А и това реално са няколко лазерно отрязани парчета и 24 по дълги гайки.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Какво ли би станало,ако вържа .....

                            Даже съм излъгал за цената...
                            ето тук има подробности по нея...
                            http://www.bushwinch.com.au/products.html
                            Излиза, че целия комплект струва около 700-900 долара, което определено не си заслужава.
                            По-добре да си вземеш една лебедка за тези пари
                            Михаил Филипов 0887895169
                            As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
                            Lockem in low and over the hills we go!!!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Какво ли би станало,ако вържа .....

                              Тия са изтрещели бре. Ако е за пробата вземам една джанта, модифицирам я, правя гайките на струг и аз съм човека. Само се чеша като ми са закопани в коловоза джантите до праговете, как ще си монтирам нещото. Не ми се вижда много приложимо за нашия тип офф.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Какво ли би станало,ако вържа .....

                                Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                                Тия са изтрещели бре. Ако е за пробата вземам една джанта, модифицирам я, правя гайките на струг и аз съм човека. Само се чеша като ми са закопани в коловоза джантите до праговете, как ще си монтирам нещото. Не ми се вижда много приложимо за нашия тип офф.
                                Ако си с хубави джанти ти трябва само една щанга
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X