Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да покажем снимките си?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Как да покажем снимките си?

    Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
    Не мисля, че е толкова сложно. Долу в дясно имаш бутон "Иди в Напреднали" Цъкаш там и под полето за мнение имаш бутон "Управление на прикачените файлове" Цъкаш на въпросния бутон и ти се отваря в нов прозорец под името Файл ъплоудер мениджър. В дясно имаш бутон "добавяне на файлове". След като селектираш файла(от плюса можеш да селектираш още, не само един файл) и дадеш изпращане той автоматично слиза в полето за прикачване, накрая само трябва да цъкнеш "добави в текста" и си готов
    За съжаление и този начин не дава възможност за ъплодване на повече от една снимка на селектиране.
    Чудно ми е как колегите с големите пътеписи имат нерви да качват 100-200-300-400 снимки.
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

    Коментар


    • #47
      От: Как да покажем снимките си?

      Можеш да селектираш повече от 1 снимка

      Коментар


      • #48
        От: Как да покажем снимките си?

        Веднъж качени във папката или стъпка 1 - да, мога да селектирам повече от една и да ги местя във долният прозорец или стъпка 2. Но процеса на качване от моя компютър (използвайки +Добавяне на файлове и после browse бутона) не ми позволява да селектна повече от една
        Или аз нещо бъркам
        Последно редактирано от Mitko69; 25-06-14, 02:39.
        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

        Коментар


        • #49
          От: Как да покажем снимките си?

          Тези 5 снимки ги добавях една по една използвайки browse бутона, от папката на Ъплодер мениджър ги качих тук наведъж...
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0898.jpg
Прегледи:1
Размер:244.9 КБ
ID:5595735Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0905.jpg
Прегледи:1
Размер:139.8 КБ
ID:5595736Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0913.jpg
Прегледи:1
Размер:114.4 КБ
ID:5595737Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0884.jpg
Прегледи:1
Размер:194.3 КБ
ID:5595734Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9110887.jpg
Прегледи:1
Размер:141.2 КБ
ID:5595738
          The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

          Коментар


          • #50
            От: Как да покажем снимките си?

            Използвай този + пред "изпращане" за да добавиш още файлове и ще ги качиш на веднъж
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:forum.jpg
Прегледи:1
Размер:100.6 КБ
ID:5595739

            Коментар


            • #51
              От: Как да покажем снимките си?

              Ок разбрах, мерси.
              The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

              Коментар


              • #52
                От: Как да покажем снимките си?

                Проба..

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:33-23.jpg
Прегледи:1
Размер:236.5 КБ
ID:5641058

                Коментар


                • #53
                  Честита пролет, приятели!!!! Карайте си моторите и хич да не ви пука за разни вируси!!!

                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • #54
                    Ше караме, ама за сега само градско. Безавариен сезон на всички. И да не се разболявате!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #55
                      Тая снимка, дето я качих по-горе е точно от 21-ви март.
                      Вчера ходих до Пазарджик да купя два чувала въглища, че зимата се завърна. Не ме пускат да вляза в града?!?! Имахме известна разправия там на поста пред града и после ме пуснаха. Искаха ми някаква декларация от фирмата, където работя... Ама аз съм пенсионер... Пуснаха ме, както вече казах без декларацията, купих си въглища и на излизане от града, никой не ми обърна внимание, когато минах през поста и се прибрах на село. Ама вчера от един ксерокс в града си взех празни декларации.
                      Днес пак ми се наложи да ходя в града, за да си извадя медицинско, че си намерих работа. Попълних си чинно декларацията, за какво влизам в града. Спряха ме. Дадох им декларацията и веднага ме пуснаха да вляза в Пазарджик. След близо 40 минути си свърших работа и тръгнах да си ходя. Поста извън града ме спря и сега пък не искат да ме пуснат да излезна от града?!?! Адреса ми в личната карта е пазарджишки, а аз живея във Величково на 12 км от Пазарджик. Нямал съм декларация от кмета, че живея във Величково. Пак имахме разправии на висок глас и накрая ме пуснаха да си ходя на село...
                      Та сега с чиста съвест мога да напиша: - Да ви еба майката на всички управляващи и на извънредното ви положение и на дебилните мерки, които сте измислили, "за да ме пазите" от грипа.....
                      Последно редактирано от ВладиЧ; 26-03-20, 10:54.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • BENZBOSS
                        BENZBOSS коментира
                        Редактиране на коментар
                        Не са прави,им майките им не са прави......нали го знаеш вица.
                        Онова старото правило и то важи - най-много мразя някой друг да мисли вместо мен.

                    • #56
                      не се сещам откъде точно беше, но цитирам "един ден и я че изокам". нЕкои неща просто не са както трябва. отново!

                      Коментар


                      • #57
                        Чудомир!https://chitanka.info/text/14480-i-j...okam-nekoj-den Не съм ОК, ама "каквото за всички турци, това и за гол Хасан". Надявам се скоро да мине. Тъкмо си харесах мотор за разходка до Босна и е го на!
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #58
                          Разправят, че пролетта я няма тази година, защото са я върнали на поста на Драгичево пред София, че нямала декларация и бележка от месторабота....
                          А който не носи маска и има само две топчета таолетна хартия в къщи, е от Съпротивата...

                          Вчера (събота) са глобили няколко човека по 5000 лева (пет хиляди лева) за това, че са се разхождали в Морската градина на Варна?!?!?! Така ги пазели от вируси?!?!
                          Та, ако някой иска да подари 5000 лева на държавата безвъзмездно, може да се разходи в Морската градина на Варна.
                          Последно редактирано от ВладиЧ; 29-03-20, 09:17.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #59
                            Един човек тегли кредит от 10 000 лв. Служителят в банката го пита:
                            - Основание за кредита?
                            - Разходка с гаджето в Морската градина.


                            Имаше много хора да се разхождат в Морската градина (в това число и аз), но реално са глобени тези, които са отказали да напуснат градината (и предполагам са се правили на бабаити) след направените препоръки от общинска полиция.
                            Последно редактирано от Zois; 29-03-20, 14:48.

                            Коментар


                            • #60
                              Днес изкарах мотора и с един приятел минахме над 150 км. Далече от областни градове и от тъпи насилствено-фатмашки изпълнения... Разходихме се из Средна гора. Вируси не ни атакуваха и нямаше неприятни изненади от "силно загрижената за нас" държава. Хората си пръскаха дръвчетата, гледаха си кошерите с пчелите, оряха... Изобщо животът си течеше най-нормално за това време на годината. Разбира се това се отнасяше само за тия, които по някакъв начин се бяха измъкнали от блокадите на градовете. Останалите си висяха по апартаментите, ръкопляскаха на докторите от терасите си и гледаха пресконференциите на ЩАБА. Имам чувството, че това са два съвсем отделни свята, почти без никаква връзка по между си Ето една снимка от днес.
                              Последно редактирано от ВладиЧ; 29-03-20, 18:06.
                              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                              Златомир Попов - Forry

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X