Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предимството да имаш тЕглич на джипа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предимството да имаш тЕглич на джипа

    Е днес се убедих в това предимство.Тъй като каръка явно не ме е напускал днес за пореден трети път в рамките на месец и половина ме блъснаха.Един млад колега явно не е гледкал където трябва и при спряло положение така зверски се наниза в задницата на джипа ,че направо ми откачи главата.Бесен слизам и готов за разправии установявам, че на джипа няма и драскотина ако не се брой лекото ужулване по теглича.А младежа направо го съжалих,на неговият автомобил предницата беше грозна гледка.Той направо се ужаси и недоумяваше как е възможно на джипа да няма и драскотина а неговият автомобил определено беше с унищожена предница /броня ,маска ,фарове,халогени,мигачи,радиатори,капак-капака се беше сгънал от половината/.За съжаление забравих да направя едно фото.Съжалих го момчето но само си е виновно.Пък аз ще трябва да правя рекламации дето си лях куршум след предните две катастрофи.
    Последно редактирано от Ясен; 03-10-09, 23:02. Причина: тиглич не знам какво е.
    Гранд Чероки 5.2 ZJ
    Гранд Чероки 3.7 WK

  • #2
    До: Предимството да имаш тиглич на джипа

    Първоначално публикуван от ddpetrov Преглед на мнение
    Е днес се убедих в това предимство.Тъй като каръка явно не ме е напускал днес за пореден трети път в рамките на месец и половина ме блъснаха.Един млад колега явно не е гледкал където трябва и при спряло положение така зверски се наниза в задницата на джипа ,че направо ми откачи главата.Бесен слизам и готов за разправии установявам, че на джипа няма и драскотина ако не се брой лекото ужулване по теглича.А младежа направо го съжалих,на неговият автомобил предницата беше грозна гледка.Той направо се ужаси и недоумяваше как е възможно на джипа да няма и драскотина а неговият автомобил определено беше с унищожена предница /броня ,маска ,фарове,халогени,мигачи,радиатори,капак-капака се беше сгънал от половината/.За съжаление забравих да направя едно фото.Съжалих го момчето но само си е виновно.Пък аз ще трябва да правя рекламации дето си лях куршум след предните две катастрофи.
    Предимство е също, че можеш да го ползваш като парктроник.

    Коментар


    • #3
      До: Предимството да имаш тиглич на джипа

      За едни предимство, за други - брадва

      Преди 2 години паркирам Алфата си на една тиха уличка и след половин час я намирам в това състояние





      Разпитах едни лапетии, дето ритаха топка в градинката, и те ми обясниха, че някакво червено комби с теглич потеглило с мръсна газ, ама вместо напред - назад. Чул се як трясък и оня офейкал. Явно е объркал предна и задна идиота му с идиот...

      Щетите от теглича бяха за над 4000 лева - броня, фар, фар за мъгла, интеркулер и още сума ти дребни детайли, които бяха изпочупени, както и боядисване. Застрахователя си плати всичко (въпреки че беше заведено като паркинг-щета), но бях без кола близо 2 месеца - най-много се забави бронята, щото през август в Италия никой не работи
      Последно редактирано от Carburettor; 03-10-09, 23:06.
      ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
      Volvo XC90 D5 Executive '12
      Volvo XC60 D5 Summum '11
      Alfa Romeo Spider 2.0 '90

      Коментар


      • #4
        До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

        Благодаря на модератора за бързата корекция на заглавието.Все пак "е" и "и" са една до друга.Да си призная и аз не знам какво е "тиглич".
        Гранд Чероки 5.2 ZJ
        Гранд Чероки 3.7 WK

        Коментар


        • #5
          До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

          ZJ-я има изненадващо здрава задна броня. Предната не съм я пробвал.
          Чак нереално ми се струва като гледам пластмасовата облицовка и като знам какви тънки ламаринки са отдолу.
          Жена ми прасна една Лада, и после бая и изправях подкалника за да влезне фара. На джипа имаше само няколко малки драскотини.

          Коментар


          • #6
            До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

            макар че теглич нямам, но не ми попречи аз на моето чероки да заздравя (още) задната броня като вварих във нея профил 60х40х6 стоманена тръба Огъна се Опела които се опита да паркира и да ме бутне "малко" за да се намести
            понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
            ********************************
            JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
            Honda Shadow VLX 600 - 1999
            FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


            0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
            Влади

            Коментар


            • #7
              До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              ZJ-я има изненадващо здрава задна броня. Предната не съм я пробвал.
              Чак нереално ми се струва като гледам пластмасовата облицовка и като знам какви тънки ламаринки са отдолу.
              Бронята е здрава,убедих се но се счупи светлоотразителчето.Май го има само на европейците.В БС е 47лв.Дайте някакви идеи,"че ме заболява сърцето",като се сетя.
              Дизелов Jeep, не е Jeep.

              Коментар


              • #8
                До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

                Хич не се чудете... на ПОЧТИ всяка нормална кола задната броня е по-твърда и здрава от предната... май само на фордчетата всичко е слабо и крехко... целта е предницата да е мека, за да поеме удъра... доста се коментира темата при краш тестовете

                Коментар


                • #9
                  До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

                  За Фордчетата съм съгласен. Аз съм с Мондео и броните са им под всякаква критика, то е някакъв супер крехък материал при тях. За 2 години- 2 предни брони и 1 задна смених А като бях на Пампорово един виден фолклорен родопски певец се вряза отзад на Гранда понеже не можа да спре на леден наклок и като слязох, бронята беше доста огъната и се бях ядосал, но след като дръпнаха Ланд Крузера му, тя си се самоизправи и останаха само 2-3 драскотини! Много хубав и гъвкав материал. Относно теглича, иска ми се да сложа не само на Гранда, но визията отзад ще се промени и не съм сигурен, че ще ми хареса... за това като ми трябва да тегля нещо, ще се надявам познати с теглич да ми предостъпват возилото.
                  R 727cc BB KIT
                  ZJ V8
                  WK2 V6

                  Коментар


                  • #10
                    До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

                    Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                    А като бях на Пампорово един виден фолклорен родопски певец се вряза отзад на Гранда
                    и после ти е рекъл "О-Боже, извинявайте.... извинявайте... извинявайте...." леко замислен и с дълга коса )) Фамилията му като мойта ли е

                    Коментар


                    • #11
                      До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

                      пък на един познат като го блъснаха отзад му счупиха теглича (освен бронята и аздната врата)

                      Аз недоумявам защо още се произвеждат коли не-комби и без теглич... Ама явно има и любители на такива екзотики...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

                        Ми всъщност е този виден фолклорен изпълнител- http://www.google.bg/search?hl=bg&q=...=&oq=&gs_rfai= В интерес на истината той дори беше с преден ролбар, който обаче не го спаси, защото неговата броня беше за смяна, а човека точно я беше сменил наскоро преди удара... Най изнервящи бяха "бързащите" зад нас и щях да набия един упорит чичка, дето се правеше на оборотен, ама се размина. Явно трябва да слагаме не един, ами 3 теглича- по средата и в 2-та края
                        R 727cc BB KIT
                        ZJ V8
                        WK2 V6

                        Коментар


                        • #13
                          До: Предимството да имаш тЕглич на джипа

                          Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
                          Фамилията му като мойта ли е
                          Тоя е пирински и, честно казано, съмнявам се, че кара каквото и да е!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #14
                            От: Предимството да имаш тЕглич на джипа

                            Аналогичен случай!Онзи ден в събота си карам зад един автобус и някакъв образ се опитваше да ме изпревари от дясно и познайте... наложи се да намаля и... аврааам!Излизам и що да видя - младежа беше с някакво Citroen-че,което беше със смляна предница(фар,решетка,калник,капак и броня),а при мене щетата беше хлътнало бомбе на бронята,което оправих вчера със сешоар за 10 мин.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X