Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прекъсване на Фероза, помагайте!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Прекъсване на Фероза, помагайте!!!

    Е тогава е някоя жица, според мен. Я прекъсната, я кофти клема. Нещо такова бих търсил аз.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: Прекъсване на Фероза, помагайте!!!

      Първоначално публикуван от angeldoikov Преглед на мнение
      Имам следния проблем,ферозата ми прекъсва от време на време,сменях два комплекта свещи,запалителни кабели,дистрибутурна капачка,бубина,и продължава да го прави,когато се получи проблема, ако подам по малко газ огасва и после се дави и трябва да изчакам две- три минути докато запали.Прекъсва и на газ и на бензин.
      Моята се опита да ми прави подобен номер след като смених водния радиатор-на газ не щеше,а на бензин работеше само на високи обороти,на ниски "Прелапваше" и прекъсваше.Мислех за разни безумия от рода на заседнал клапан газ/бензин и т.н.Накрая намерих едно мизерно вакуумно маркуче точно до възходящата тръба от радиатора,което явно бях изскубал при демонтажа и монтажа.Двигателят лапаше въздух и т.н.Пъхнах го на мястото му и сега пее.
      VENI-VIDI-VICI!

      Коментар


      • #18
        До: Прекъсване на Фероза, помагайте!!!

        Даа, и това е вариант. Виж за напукани или извадени маркучета. То не е като да няма прилично количество.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: Прекъсване на Фероза, помагайте!!!

          Оказа се температурен дачик,този който е под делкото(зеления)
          От къде мога да си купя тъкъв, или от каква кола мога да го заменя?Някой сменял ли е такъв да сподели инфо.

          Коментар


          • #20
            До: Прекъсване на Фероза, помагайте!!!

            Евро07. Обаче са 2 вида. Най-добре иди със стария, да гледат по него.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X