Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на "Бар Наздраве"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Сбирка на "Бар Наздраве"

    Датата си е супер Пиши Дедо Поп ,че без благословия нема как да стане
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • #32
      До: Сбирка на "Бар Наздраве"

      Мещера да е записан!
      Не държа да съм на първо място в списъка,ама и много назад да не съм...

      И казвайте,да нося ли професионални пособия за хапка-пийка на открито-скари,валандари,системка за наливна биричка и так далее.Наемам се да отговарям за хранително-питателно-вкусовата част на купона.
      Ако сте съгласни,де.
      Очаквам с нетърпение...

      ПП от Дулово ще сме най-малко 3-ма.Ще има къде да спим,но все пак,поне едно место в хижата да се брои.Или стая ли е,не знам.
      Последно редактирано от Мещера; 25-04-10, 22:49.

      Коментар


      • #33
        До: Сбирка на "Бар Наздраве"

        Пиши ме и мен, ще попитам Радо(gadev) дали ще има възможност да дойде!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • #34
          До: Сбирка на "Бар Наздраве"

          Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
          Мещера да е записан!
          Не държа да съм на първо място в списъка,ама и и много назад да не съм...

          И казвайте,да нося ли професионални пособия за хапка-пийка на открито-скари,валандари,системка за наливна биричка и так далее.Наемам се да отговарям за хранително-питателно-вкусовата част на купона.
          Ако сте съгласни,де.
          Очаквам с нетърпение...

          ПП от Дулово ще сме най-малко 3-ма.Ще има къде да спим,но все пак,поне едно место в хижата да се брои.Или стая ли е,не знам.
          Идеята е всеки да си донесе яденето и пиеньето. А ако му се доправи нещо друго-да си го доведе
          За хижата още не знам, идната седмица ще отида до там, и ще обявя цени и места в стаите. Доколкото си спомням от ученическите години-имаше две общи спални, малка и голяма, ама оттогава са минали повече от 20 години, може и да има сериозни промени в интериора.
          Първоначално публикуван от RFF Преглед на мнение
          Пиши ме и мен, ще попитам Радо(gadev) дали ще има възможност да дойде!
          Ще се радвам ако може Радо да присъства. В Приморско не можах да им устискам-аз си легнах, а те с trajal останаха да си допиват. Ама си спомням, че е добър събеседник, и сериозен човек.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #35
            До: Сбирка на "Бар Наздраве"

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Идеята е всеки да си донесе яденето и пиеньето. А ако му се доправи нещо друго-да си го доведе
            Що да си го водим бе Коле, нема ли мечки в гората?


            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Ще се радвам ако може Радо да присъства. В Приморско не можах да им устискам-аз си легнах, а те с trajal останаха да си допиват. Ама си спомням, че е добър събеседник, и сериозен човек.
            Радо ще го попитам, незнам дали не е на работа, ще говоря с него.
            Р.П.(RFF) 0898677590
            Пътна помощ
            ДЕНОНОЩНО

            Коментар


            • #36
              До: Сбирка на "Бар Наздраве"

              В Шумен, че и на платото! Не можахте ли да измислите нещо по наблизо? Аз там по принцип си пия следобедната бира и мога от там да са се прибера и пълзешком. Естествено бройте ме и мен а в списъка ако може номер 13, по традиция винаги съм с него в списъци. С каквото мога ще помагам в организацията. За хижите, бил съм няколко пъти в тази на ОДК до Стария град но мисля че е само за ученици цената за групи мисля че над 15 човека беше е 12 или 15 лв. или нещо подобно има и прилична зала при лошо време.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #37
                До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                Първоначално публикуван от RFF Преглед на мнение
                Що да си го водим бе Коле, нема ли мечки в гората?



                Радо ще го попитам, незнам дали не е на работа, ще говоря с него.
                Попита гооо, попита ;-)

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Идеята е всеки да си донесе яденето и пиеньето. А ако му се доправи нещо друго-да си го доведе
                За хижата още не знам, идната седмица ще отида до там, и ще обявя цени и места в стаите. Доколкото си спомням от ученическите години-имаше две общи спални, малка и голяма, ама оттогава са минали повече от 20 години, може и да има сериозни промени в интериора.

                Ще се радвам ако може Радо да присъства. В Приморско не можах да им устискам-аз си легнах, а те с trajal останаха да си допиват. Ама си спомням, че е добър събеседник, и сериозен човек.
                Сурьозен че направо цирозен
                Аз май после ходих още някъде да си допивам, като се гътна и Траялчето... май..

                Да доживеем до тогава..
                Палатки има ли къде да се разпъват..
                Най ми е кеф да се приберем кат' змИя..
                Айде, наздравеее
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • #38
                  До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                  Място за палатки има в пъти повече от Приморско. Има много заслони и полянки.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                    Абе място за палаъки да искаш. Ама все още е студено мисля, да не ви размразяваме сутринта.
                    Ако има мераклии-може да ви спретнем една разходка из терена. А за най-смелите мога д предложа да ги повозя на бъгито. Засега мераклиите се отдръпват като ме видят как карам из полигона. Обещавам добро преживяване, и наистина незабравими спомени.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                      Колеги,очертават ми се излизания бира-скара на 1-ви,на 8-ми,и на 9-ти май.Много кофти се получава,но ако има промяна ще дойда разбира се.
                      На 8-ми е най-силното.На центъра на града,ще има раздаване на бира и скарата ще я пека аз.Случаят е откриване дни на моя град.Ако нещо се обърка обаче,ще дойда.Не ме бройте за хижа,комбито е голямо и може да се спи вътре.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                        Освежавам темата.
                        Това, че няма нова информация не означава, че сбирката няма да се състои. Имама малко ангажименти, затова не съм проверил за хижи за пане и цените им, но при всички случаи ще има къде да се преспи вечерта. Идната седмица ще обиколя някоя друга хижа, и ще кажа информацията.

                        Снощи с Дедо Поп си поговорихме за часа на започване на събитието. Аз отначало мислех да е вечерта, но май ще е по-добре да започнем от обед.
                        Казвайте мнения, може и двата варианта. Както си решим-така ще го направим.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Освежавам темата.
                          Това, че няма нова информация не означава, че сбирката няма да се състои. Имама малко ангажименти, затова не съм проверил за хижи за пане и цените им, но при всички случаи ще има къде да се преспи вечерта. Идната седмица ще обиколя някоя друга хижа, и ще кажа информацията.

                          Снощи с Дедо Поп си поговорихме за часа на започване на събитието. Аз отначало мислех да е вечерта, но май ще е по-добре да започнем от обед.
                          Казвайте мнения, може и двата варианта. Както си решим-така ще го направим.
                          Моето мнение е че най-добре ще е събиране в събота по обят(12-13 часа) защото някои от колегите са на далеко. Докато се съберем ще стане 14-15 и докато опънем масите 16 часа и да се почваме, имайки предвит че най-вероятно ще сме на открито не е хубаво да почваме късно и мисля че това е най-добрият вариант.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                            Ами и мен ме устройва часът на срещата. Тъкмо като тръгнем към 10:00 часа от Балчик, със кафетата и заглеждането по бензинджийки и стопаджийки в 12:00 сме в Шумен. Само да се разберем къде ще се събираме и какво да носим. Мога за взема пържолки, кърначета, зеленчуци (домати и краставици) минерална вода (за пиене и за миене) кафета (3 в 1 и нескафе)
                            Р.П.(RFF) 0898677590
                            Пътна помощ
                            ДЕНОНОЩНО

                            Коментар


                            • #44
                              До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                              Ами да определим тогава часа-12 по обяд.
                              За място на срещата мисля да е на паркинга на Кауфланд. Голям е, освен това през почивните дни няма да е толкова пълен, а и всеки би го намерил с лекота. За незнаещите пояснявам-Като се влиза в Шумен от посока Варна се кара по булевард с разделителна ивица между платната(градинка). Все по булеварда, и на втория светофар вдясно. Светофара беше поставен там малко с рекламна цел за Кауфланд, отколкото от нужда, ама това е друга тема.

                              И така-на 8 Май в 12 по обяд-на паркинга на Кауфланд. Аз ще съм с витарата, оглеждайте се за скоклеста зелена витара...
                              Ако има проблеми-ей го къде е телефона-звънкайте.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Сбирка на "Бар Наздраве"

                                Днес питах в едната хижа(която си бях заплюл и отначало де) дали има свободни места за преспиване на 8 Май вечерта-има. Цената е 8 лв на легло. Условията са сравнително добри, но все пак не е хотел. Но след няколко часа "сбирка" на никого няма да му прави впечатление къде ще спи
                                Разбира се остава и опцията палатки, но мисля, че все още е малко студено.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X