Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с турбото на Исузу Трупер 2.8тд - помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с турбото на Исузу Трупер 2.8тд - помощ

    Колеги, онзи ден както си го карах се получи едно странно свистене от към турбината ! Когато остава двигателя на ниски обороти това свистене го няма, получава се при подаване на газ. Друго странично свързано с това свистене засега няма, има си мощност каквато и преди. Дайте съвет какво може да е и какво да направя. Между другото ако е тръгнала да свършва турбината тя ремонтира ли се или трябва нова /каква им е цената/. Къде могат да ми е погледнат, аз съм от Пазарджик. Помагайте!!! Благодаря предварително !!!

  • #2
    До: Проблем с турбото на Исузу Трупер 2.8тд - помощ

    Kолега свали маркуча за въздуха от към турбото,хвани с ръка турбинката и провери дали има голям луфт на осичкатаАко има виж перките да не са станали на бръснарски ножчетаЗапали без маркуча турбото и изфорсираи леко да чуеш дали има стърженеТака като се убедиш,че е турбото рециклирано струва 800-1000лв и изкарва от три месеца до 2-3години без гаранция
    JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с турбото на Исузу Трупер 2.8тд - помощ

      Преди това вдигни капака и подай газ. Виж откъде духа
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с турбото на Исузу Трупер 2.8тд - помощ

        здравей,аз имам турбо ако искаш да го сменяш цената не е 800-1000 което ми искаха и на мен на времето,с малко търсене се намира всичко.0886741784 Владо,

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X