Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въздух в горивото - VM WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въздух в горивото - VM WJ

    Отнякъде влиза въздух - много малко, защото след като запали после цял ден няма проблеми. Влизаше малко от пласмасовата капачка на инжектора при горивния филтър, направиха ми ново при стругар, но пак го има проблема. Някой да знае начин по който да проверя откъде влиза въздух?

  • #2
    До: Въздух в горивото - VM WJ

    Провери като помпиш с ежектора дали покраи стеблото излиза нафта или въздух.Аз имах такъв проблем и го реших с един О-пръстен.
    Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
    Grand 3.1TD
    0898 620 306 Стоян

    Коментар


    • #3
      До: Въздух в горивото - VM WJ

      Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
      Провери като помпиш с ежектора дали покраи стеблото излиза нафта или въздух.Аз имах такъв проблем и го реших с един О-пръстен.
      е аз него го направих метално на стругар. То върху филтъра има - едно което се помпи, един болт който е за обезвъздушаване и още едно което е на винт и има уплътнение на него?

      Коментар


      • #4
        До: Въздух в горивото - VM WJ

        Прегледай внимателно горивопровода от резервоара до помпата. Ако нямаш помпа в резервоара, там е подналягане и няма да се виждат видими течове. Ако има гумени маркучи - смени ги и да видим.

        Коментар


        • #5
          До: Въздух в горивото - VM WJ

          Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
          Провери като помпиш с ежектора дали покраи стеблото излиза нафта или въздух.Аз имах такъв проблем и го реших с един О-пръстен.
          Здравей колега,

          И аз го имам проблема. Смених филтъра а О прястена на тръбичката на високо налягане не знам къде се намира и проблема остана....

          Аз като помпам с инжектора и ми излиза яко въздух. Имаш ли идея какво е решението?

          Ще сменя и тази пластмасова тапа която колегата е сменил
          VW Touareg R5 2005
          Ford Ranger 2.5 Double Cab 2005 Х 2 PC
          Ford Everest 2,5 2006
          Крис

          Коментар


          • #6
            До: Въздух в горивото - VM WJ

            Първоначално публикуван от kpaliev Преглед на мнение
            Здравей колега,

            И аз го имам проблема. Смених филтъра а О прястена на тръбичката на високо налягане не знам къде се намира и проблема остана....

            Аз като помпам с инжектора и ми излиза яко въздух. Имаш ли идея какво е решението?

            Ще сменя и тази пластмасова тапа която колегата е сменил
            Развиваш ежектора ,издърпваш в горно положение ,мериш диаметъра на резбата,намираш О-пръстен със същия диаметър и дебелина около 1,5мм,напъваш го да мине през ръкохватката да мине отдолу на резбата и завиваш.
            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
            Grand 3.1TD
            0898 620 306 Стоян

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X