Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Придобивки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Вчера си купих Фиат 128,1976г.на 49 000 км реални.Има ли стойност тази кола? аз я взех защото е много запазена ,и много ми хареса.Сега незнам какво да я правя.
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #17
      До: Придобивки...

      Е това им е проблема на ретрото.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #18
        До: Придобивки...

        Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
        Вчера си купих Фиат 128,1976г.на 49 000 км реални.Има ли стойност тази кола? аз я взех защото е много запазена ,и много ми хареса.Сега незнам какво да я правя.
        ако е то този модел, ясно какво ще я правиш

        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #19
          До: Придобивки...

          Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
          Вчера си купих Фиат 128,1976г.на 49 000 км реални.Има ли стойност тази кола? аз я взех защото е много запазена ,и много ми хареса.Сега незнам какво да я правя.
          Качи някои снимки,да видим придобивката ти.Иначе на възраст е вече в графата ретро.Лично според мен е интересен,красив и практичен масов автомобил,макар и да не е от най-привлекателните за ретрофеновете.А ако се чудиш какво да го правиш има раздел:Купува-продава.Там може да се намери някой ,който примерно да му се радва.Поздравления,че си го купил,защото ти е харесал и така вероятно си го спасил от предаване на вторични суровини.

          Коментар


          • #20
            До: Придобивки...

            Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
            Качи някои снимки,да видим придобивката ти.Иначе на възраст е вече в графата ретро.Лично според мен е интересен,красив и практичен масов автомобил,макар и да не е от най-привлекателните за ретрофеновете.А ако се чудиш какво да го правиш има раздел:Купува-продава.Там може да се намери някой ,който примерно да му се радва.Поздравления,че си го купил,защото ти е харесал и така вероятно си го спасил от предаване на вторични суровини.
            След понеделник ще кача и снимки,да си кажете мнението.
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • #21
              До: Придобивки...

              здравейте, не знам дали тука трябва да питам но купих два стари симсона,които мисля да възтоновя.Единият няма двигател но е в оносително добро състояние а другият двигателя работи,някой има ли идея от къде мога да намеря двигател и евентуално други части за тях
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от pet.5_rov; 03-10-09, 20:25.

              Коментар


              • #22
                До: Придобивки...

                Отскоро имам Симсон SR2e-1961г.Има няколко липси, но скоро се надявам да ги набавя и да върнем оригиналният вид
                Инак колега от форумът си е купувал оттук:
                http://www.dietel-fahrzeugteile.de/shop/
                Погледни и тук
                http://forum.moto-zone.bg/index.php/topic,46234.0.html
                Части за двигателя нови трудничко ще намериш.Някои ползват бутало и сегменти от новите модели.2 мм е разликата.
                На панаирът в Пловдив участваше фирма от Унгария, която предлага части и за първите модели, но не е проверено.Унгарката говореше български и ме разбра, но не съм сигурен доколко.Като проверя ще пиша
                Последно редактирано от exton; 03-10-09, 22:41.

                Коментар


                • #23
                  До: Придобивки...

                  balkanmotors.portbb.com

                  Изключително ценни находки може да намериш там

                  Коментар


                  • #24
                    До: Придобивки...

                    Ето и обещаните снимки. Фиат 128, 1976 г. в отлично състояние. Всичко по него е оригинално. На 49 000 км.
                    Прикачени файлове
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар


                    • #25
                      До: Придобивки...

                      Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                      Ето и обещаните снимки. Фиат 128, 1976 г. в отлично състояние. Всичко по него е оригинално. На 49 000 км.
                      От къде са крали сърбите за Заставата
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #26
                        До: Придобивки...

                        Браво, хубава придобивка, със здраве да си е караш. Иначе не само Заставата прилича, но и на ВАЗ 2101 Жигули

                        Коментар


                        • #27
                          До: Придобивки...

                          Не са крали ,лиценз е на фиат.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Придобивки...

                            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                            От къде са крали сърбите за Заставата
                            Не са крали,платили са си лиценза. До преди 5-6 години ги правеха все още сърбите,с лек фейслифт. Оригинала е по-готин,разбира се. Със здраве да си я караш!
                            Животът е харизан кон според мен...

                            Теди

                            Коментар


                            • #29
                              От: Придобивки...

                              Добър ден ... имам едно въпросче , накой има ли координати на ретро клуба в Габрово , че искма да наема ретро кола ...
                              Благодаря предварително.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X