Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2006 Suzuki GV мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2006 Suzuki GV мнения

    Здравейте колеги,
    Вече се реших да си вземем 2006 GV, но се колебая за избора и вида на автомобила. Четейки из разни чужди форуми (особено английски) не бяха много ласкави отзивите за 1.6 3 врати- много шумен и недостатъчно мощен мотор за това купе. От друга страна 5 вратия ми е голям, а бих предпочел да е бензин, защото ще се кара повече в София и в околните планини около нея. От друга страна и за двата бензинови мотори се пише за някаква вибрация при набиране скорост между 50-70 км. или работа на свободен ход.
    Ако някой управлява такъв автомобил, бил бих благодарен, ако сподели неговите наблюдения от използването му. Най вече ме интересуват експлоатационните разходи и общото мнение като цяло.
    Благодаря предварително!
    AUDI Q5, 2TDI

  • #2
    Здравейте,
    мога да споделя само и моите терзания. Проблема ми беше същия - къса или дълга Витара. Еми разликата е огромна - единствено при късия дизели и дългите (без значение от мотора) е налична системата 4 mode 4x4. Това е механична система 2Н (заден мост) -> 4Н (режим 4х4), включвани по всяко време в движение, след това 4H Lock (заключване на диференциала 50/50) и 4L Lock (заключване и бавни), включвани при ниска скорост. При 3-вратката с бензиновия 1.6 тази система я няма, и съответно усещането е по-"паркетно". Направете и тестдрайв - аз поне направих такъв и не усетих никакви вибрациии (2.0 бензин дълга база). Като цяло бих предпочел дългата база, независимо бензин или дизел, освен това за 41 000 лева няма друг такъв автомобил. Най-близкия по "характер" е Нисан Х-Трейл, ама не ми харесa отношението към клиента ...

    ПП Утре си взимам от Сузуки един Суифт 4х4, май има да разказвам "усещания"

    Коментар


    • #3
      Виж тук - ще ти просветнат доста неща.http://forum1.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=7642
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X