Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия ми паркетник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Надявай се
    Освен това са горе на волана, така че няма шанс
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #62
      Има. Има.
      Прочети му подписа.

      Коментар


      • #63
        Първоначално публикуван от quadra
        Първоначално публикуван от Tramp
        Честито! Със здраве и без ядове да си я караш.
        No replacement for displacement - 5.0 Ford
        Нещо такова, тези дни ще има промени в аватара и подписа...
        Само плашиш...
        A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

        Коментар


        • #64
          Първоначално публикуван от quadra
          По-интирисното е че колкото повече го карам по асфалт, толкова повече ми харесва. Ако щете вярвайте, но толкова стабирен джип от този клас още не съм виждал - няма и намек за накланяне в завоите...
          Офроъда няма да го отказвам, но ще е много по-софт...докато не взема още нещо злобно да го допълва
          нали за това го нарече паркетник.. сравнително ниско окачване, само заден мост, малки гуми..

          а и този В8 помага. гледах го, гледах (след първоначалният шок) и това е доста запазен екземпляр. много да си го караш


          Коментар


          • #65
            Дима, честито и от мен! Предаде клуба, но някак си ще ти простим, но само при едно уговорка - че един ден ще се сдобиеш с едно хубавичко Вранглерче . Много безаварийни километри и леко с тоя самолет

            П.С. И аз бих врътнал едно "леко" кръгче
            RB Patrol Team

            Коментар


            • #66
              Няма проблеми, знаеш ме къде съм, ще се повозим
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #67
                kuadra,разясни моля ти се за мощноста че спорим тук с един.ти писа че е 308 коня в първия пост,а той ми обяснява че в мустанга и в експолорера е един и същ мотор и е 218 коня.подкрепи ме че изгарям с една бутилка уиски.
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • #68
                  Брътчет кажи му на твоя познат че тва не е линейка а патрулка.
                  Наздраве.

                  Коментар


                  • #69
                    Пацо моля те,обясни ми по-подробно.трябва да се аргументирам.
                    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                    Коментар


                    • #70
                      Първоначално публикуван от братчеда
                      kuadra,разясни моля ти се за мощноста че спорим тук с един.ти писа че е 308 коня в първия пост,а той ми обяснява че в мустанга и в експолорера е един и същ мотор и е 218 коня.подкрепи ме че изгарям с една бутилка уиски.
                      Абсолютно вярно, в Мустанга и в Експлоръра, а също така и в Краун Виктори е един и същи двигател и стандартно е около 220кс. Обаче същия този двигател съществува във версии с 250кс, 275кс и 306 кс. Последната е на разположение в някои модификации Мустанг а също така някои полицейски Краун Виктори, и в моя случай. Освен двигателя Полис Интерцептор Пакиджа включва и разни дивотии по окачването, ама още не знам кое е стандартно а кое е заводски тунинг. За стабилизатора съм сигурен, друго ще разбера, още нямах време да я разгледам подробно. Но като я качих на канала вчера се ококорих - отдолу е като кола на няколко месеца - даже хартиените лепенки по всички агрегати си седят...
                      И въпреки че е ниска навсякъде има щитове - за такова нещо можех само да мечтая при Гранда.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #71
                        Първоначално публикуван от kinex
                        Дима????
                        К`во
                        Уплаши ме бре човек, що крещиш
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #72
                          Сорка

                          Коментар


                          • #73
                            тю,благодарско момчета изясни ми се.
                            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                            Коментар


                            • #74
                              Честито Куадра!
                              Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X