Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лов на сърна?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лов на сърна?

    Какъв ли трябва да е човек че да има желание да убие сърна?Убил съм една като войник 19годишен и още съжалявам за товаЛовното дело в Европа и ловът на сърни е на космическо растояние от нашата действителност казвам го от близко растояние до шайка тепачи
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #17
      До: Лов на сърна?

      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      Какъв ли трябва да е човек че да има желание да убие сърна?Убил съм една като войник 19годишен и още съжалявам за товаЛовното дело в Европа и ловът на сърни е на космическо растояние от нашата действителност казвам го от близко растояние до шайка тепачи
      Старши на пълно те подкрепям запален съм по лова но още не съм законен ходенето ми на лов ме прави бракониер но по-добре да са повечето като мене като видят сърна,сръндак,елен.... и така на татък да му се полюбуват а не веднага да стрелят преди година и нещо бях на разходка и ми скочиха на поляната една сърна с две малки така сладко ме гледаха Съгласен съм човек да стреля но семейството му да се препитава така ... ама ние ни сме умрели от глад ни пък има месна криза
      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

      Коментар


      • #18
        До: Лов на сърна?

        В случая коментираме законовите възможности за лов на сърна, а не личните предпочитания на ловеца. От началото на този сезон съм видял над 20 сърни и 3 елена, а съм стрелял само по 2 чакала и 1 лисица. Имам и разрешително за подболен отстрел за всички животни, но както казах - въпрос на личен избор.
        sigpic

        Коментар


        • #19
          До: Лов на сърна?

          Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
          Старши на пълно те подкрепям запален съм по лова но още не съм законен ходенето ми на лов ме прави бракониер но по-добре да са повечето като мене като видят сърна,сръндак,елен.... и така на татък да му се полюбуват а не веднага да стрелят преди година и нещо бях на разходка и ми скочиха на поляната една сърна с две малки така сладко ме гледаха Съгласен съм човек да стреля но семейството му да се препитава така ... ама ние ни сме умрели от глад ни пък има месна криза
          Евалла Пеливанче оня ден ядохме малко сърнешко сигурно последните сърниДнеска малко глиганчеПа после нема животни па нема като избиеш всичкоТия хора не се успокояват като им обяснявам че като избият всичко и край
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • #20
            До: Лов на сърна?

            Абе всички се пишете големи природозащитници ама като отворим фризерите после рогата пречат да се затворят...айде хем се знаем Не на мене тия! - На котка ряпа ще давате!!!

            Коментар


            • #21
              До: Лов на сърна?

              На котка ряпа ще давате!!!
              Те затова и я дават /ряпата/.
              Тази земя, по която тъпча сега,
              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
              тази земя – не е моя земя,
              тази земя, простете, е чужда.

              Коментар


              • #22
                До: Лов на сърна?

                Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                Абе всички се пишете големи природозащитници ама като отворим фризерите после рогата пречат да се затворят...айде хем се знаем Не на мене тия! - На котка ряпа ще давате!!!
                рогата можеш да си ги държиш отвън фризера - не се развалят

                Коментар


                • #23
                  До: Лов на сърна?

                  Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                  Тази година дадаха бележка(групова) за сърна!!! Чак се учудих! Така че не се изказвайте неподготвени...
                  Бихте ли написали от кое горско стопанство?
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #24
                    До: Лов на сърна?

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    Бихте ли написали от кое горско стопанство?
                    Немога да те поканя...Избихме ги!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Лов на сърна?

                      Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                      Немога да те поканя...Избихме ги!
                      Герои .... Няма що ...
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • #26
                        До: Лов на сърна?

                        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                        Герои .... Няма що ...
                        Abe колеги.Нещо сте се объркали в тази тема.Да припомня че темата е лов на сърна в раздела "лов и риболов и подраздел "лов на едър дивеч".Темата за "Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология " е ТУК.

                        Стига с това заяждане.Който не желае да убива сърни,да не го прави.Дори в момента двама мои колеги са на лов за Лопатари.Плащат си хората по 2300 лв.и стрелят.Ако иска някой трофей от сръндак или месо от сърна,когато е разрешено стреля,когато не е се плаща и пак стреля.

                        Извинявам се за тона,но не може шепа любители на сърната да се заяждат с ловците във форума,а нас да ни е "страх" да пишем във темата.
                        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Лов на сърна?

                          Няма ли друго за отстрел,че точно наи-красивото и беззащитно животно трябва да гръмнете. Или не ви се хабят патрони за чакали,лисици и подивели кучета.Ако някой съм обидил, да извинява,а ако започне да мисли като мен с удоволствие ще му стисна ръката.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Лов на сърна?

                            Колеги, лова си има Закони, и те в определен период от годината и при определени условия разрешават ловуване на сърна и сръндак. Ако нещо в това не харесва на някой, нека не пише тук и не се заяжда с колегите ловци в техния Подфорум, а да потърси друго място и начин да изрази неодобрението си.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #29
                              До: Лов на сърна?

                              Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                              Немога да те поканя...Избихме ги!
                              Колега мен и да ме поканиш на групов лов на сърна няма да дойда но ако желаеш сподели с нас ...непросветените къде в България се провежда групхов лов на сърна?
                              Цветан Петров
                              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                              0888865583

                              Коментар


                              • #30
                                До: Лов на сърна?

                                Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                                Колега мен и да ме поканиш на групов лов на сърна няма да дойда но ако желаеш сподели с нас ...непросветените къде в България се провежда групхов лов на сърна?
                                Цецо ти си по прасетата. мани ги тия ципи така им викаме при нас. наслука тази седмица.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X