Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация и данъци на ретро автомобили

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Регистрация и данъци на ретро автомобили

    Годишния техинически имах предвид. Съжелявам, че не съм се изразил тончо. Намерих закона, но не ми стана ясно дали е в сила или има някакви новости. Интересно е защо тогава въпреки новите затегнати мерки никой не видя, че съм преди 60та година ? Другото което ми е интересно е трябва ли да се явявам за някакъв стикер или мога да карам без стикер за преминат годишен технически преглед ?
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

    Коментар


    • #17
      От: Регистрация и данъци на ретро автомобили

      които се използват за движение по пътищата, отворени за обществено ползване само в изключителни случаи.

      Тука е заровено кучето. Имаше някаква врътка с талоните но не помня точно.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Регистрация и данъци на ретро автомобили

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        които се използват за движение по пътищата, отворени за обществено ползване само в изключителни случаи.

        Тука е заровено кучето. Имаше някаква врътка с талоните но не помня точно.
        Май тия закони са така написани, че да може да се тълкуват според на кой му изнася повече
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #19
          От: Регистрация и данъци на ретро автомобили

          Да така е, може да се тълкува различно,но с тази реплика -само в изключителни случаи- си оставят правото да те санкционират, та според мен ако си караш редовно колата минавай си я на ГТП и не го мисли
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • #20
            От: Регистрация и данъци на ретро автомобили

            Според мен ако докажеш че отиваш на ретро парад ще минеш иначе не. Сподели за каква машина говориш?

            Коментар


            • #21
              От: Регистрация и данъци на ретро автомобили

              Тази от аватара ми. Тя ходи само по горите и чат пат из града.
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • #22
                От: Регистрация и данъци на ретро автомобили

                Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение

                3) Не се подлагат на периодичен преглед за проверка на техническата изправност ППС, които са произведени преди 1.I.1960 г. или представляват музеен или исторически интерес, които се използват за движение по пътищата, отворени за обществено ползване само в изключителни случаи.

                Преди, няколко години разпитвах катаджии по улиците за тоя закон, после питах и в самият КАТ, след, като и от там не отговориха нищо ме препратиха в ДАИ, там потвърдиха, че ППС произведени преди 1960 г. са освободени от преглед. На въпроса, как да управлявам ППС произведено преди 1960 г., без то да е минало преглед , след, като КАТ не знаят за този закон, ми бе даден съвет да нося копие на закона...
                VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                SXS-Restorations 0886513079
                Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                Коментар


                • #23
                  От: Регистрация и данъци на ретро автомобили

                  Здравейте колеги. Искам да попитам, че не знам как е с тези ргистрации. Взех си Варшава 223 която е регистрирана но искам да я понаправя, като я направя с 2 врати, да снижа тавана и т.н. Ако някой може да ми каже дали ще мога да я регистрирам после?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X