Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

    Чакаме Вальо Пантев да подреди всчки класирания, че са много.
    Имайте малко повече търпение тоя път.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #62
      До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

      пичове много може да се говори и коментира но истината е че тоя път КЕ бяха поставени в много лоша ситуация
      при създалото се положение и с наличният ресурс хора пари и техника поне успяха да спасят кръга ..което си бе постижение
      с толкова малко хора и подготовка ..много трудно би могло да стане нещо по читаво
      ..трасето наистина беше много приятно и на ниво
      а ГОЛЯМАТА излагация която се очертаваше да стане пред чужденците ..все пак премина в не толкова голяма и що годе поносима такава
      като хубавото трасе дори съвсем смекчи положението и мненията на чужденците..в никакъв случай не омолаважам някои от критиките още по малко пък съм адвокат на Жоро но в създалата се ситуация повече от това трудно би могло да се направи
      а и какво..събрахме се покарахме..не се ядосвайте толкова времето бе хубаво природата също..не станаха големи сакътлъци..въпреки някои предпоставки за това
      на мен ми се струва че все пак при такива международни прояви бива и ..големия брат от БФМ да удря по едно рамо ..защото с 3 ма души ...на война не се ходи ..а за домакините ..нищо лошо да не се е чуло защото и при това разцепление в клуба им и то точно сега евала на хората за самообладанието
      .. това състезание минава и заминава но Хисаря и околностите така или иначе си остават едно от най добрите места в страната за организиране на такива мероприятия..а догодина пак ще ни се ходи там..не ги познавам лично но все пак най добре не им убивайте желанието и амбициите ..не знам за друг път но този специално предлагам да кредитираме цялата работа с малко мълчание и разбиране и да се подчертае положителното а вече за вопросите отностно КЕ шампионати и прочее има май в много други теми
      Последно редактирано от mitkov; 28-09-09, 13:23.

      Коментар


      • #63
        До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

        За Моторите не знам а и не искам да коментирам, за АТВ часта ЕВАЛА на Коча макар трасето да се препокриваше в голяма част от трасето преди две години за АТВ експерт като бяха вкарани по интересните неща също и нови такива ,и пропуснати в голяма част дългите равни, прашни, и скучни пътища. Но определено нищо общо с проявата от преди 2 години, сега не мога да го оприлича изобщо на кръг от РШЕ скука, за организацията се каза по горе, откъм съзтезатели много постно без почти никаква интрига и определено АТВ секцията във РШЕ си отива на умирачка ако не се направи нещо радикално, единственното нещо което много ми хареса във тазгодишния правилник е че има опознавателна обиколка и елемента който се оправя най-добре с навигацията а не с карането е премахнат, но това не ме грее особенно тъй като надали ще отида повече на кръг от РШ.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #64
          До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

          Уважаеми колеги ,скъпи приятели на ендурото и мотоциклетния спорт:много може да се говори и коментира но КЕ беше поставена в много лоша ситуация

          Имахме малко хора и подготовка ...... незнам ако Вие бяхте на нашето място дали изобщо бихте се справилите поне до тази степен която ние се справихме:
          Много е лесно да се каже, че това е най-лошият кръг до този момент в ЕШ на Р.България да ...... А Вие не можахте ли поне малко да помогнете за да не се излагаме пред чужденците:
          Подкрепям мисълта на Митков(колегата) че на война не може да се ходи с 3 човека -камо ли няма и за рота да се очертае:
          Вие много добре знаете че нашите земи тук а и не само Хисаря са възродителите на Мотоциклетния спорт и той живее в нашата кръв.Правим изключение че 2 поредни години вече времето не е с нас и се получи на този кръг голям прахоляк-жалко за това но няма как да се бориш с/у природата.
          и Цитирам Митков----догодина пак ще ни се ходи там..не ги познавам лично но все пак най добре не им убивайте желанието и амбициите ..не знам за друг път но този специално предлагам да кредитираме цялата работа с малко мълчание и разбиране и да се подчертае положителното а вече за вопросите отностно КЕ шампионати и прочее има май в много други теми

          Желая на всички успех и дано занапред отново ни събере Хисаря
          Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 28-09-09, 16:15.

          Коментар


          • #65
            До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

            Много мога да кажа за незгодите, покрай това състезание, но ме мързи да пиша!
            Ще ви кажа само, че не виждам кой друг на мястото на Жоро Хаджиев, в тази ситуация, би свършил и 50% от това, че и без да истеряса

            В четвъртък имахме уверение, за здраво подкрепление, но...никой, вечерта почнахме да звъним на познати с молба за помощ, но и там ударихме на камък...абе как стана изобщо състезание още не ми е ясно

            Ей ся ва почвам със снимки и клипове
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • #66
              До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

              Неделя:

















              Някои намираха време и автографи да раздават



















              Данко и той за автографи се отби



              Доката и Ради са се подгонили нещо!







































              Следват АТВ-тата!!!
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • #67
                До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                за това догодина 5 кръга ендуро и 5 кръга атв .да няма сръдни и оправдания

                Коментар


                • #68
                  До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                  Старт АТВ, същевременно и отговор на някои въпроси защо не искахме да въртим цялата писта























                  Тук Марин беше полегнал за малко, но бързо се събуди!



























                  Следва по-интересната в случая част, клиповете!!!
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #69
                    До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                    Здравеите ,момчета и момичета с мъжки сърца!!!!Пропуснах това състезание по известни причини но от снимките и репортажите ви добих представа за какво става дума. Мисълта ми е за това че типично в Български стил е наи лесно на свършена работа да се намери кусур!!! Що бре??Ами в тоя стил които и да прави трасетата,които и да организира нещата,все ще е крив!!! Ами аджеба даите предложение к'во да праим като тоя и оня не стават??На кои да наденем хомота,и тогава само да викаме :АШКОЛСУН.
                    А к'о ша каите ,даите предложение!!!!!
                    Амежду другото до като умните се наумуват-лудите ...знаете к'воАми кво??Усилено се водят преговори за ендуро шампионат в Судан...дааа в Судан там поне няма да има проблем със съдиите на всеки клон съдия уууухаааа:Няма маитап:



                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • #70
                      До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                      Снощи като се прибирахме от Хисаря 2009 въпреки че нито аз нито Васко сме ловджии ударихме диво прасе! За съжаление прасето избяга, но за още по голямо съжаление Сценика на Васко понесе големи щети и се наложи да го прибираме на платформа. Въпреки че е извън темата ще помоля който може да предложи оферта за долуизложените части да се обади на Васко:0888818123 -
                      рамка радиатор; калник ляв; преден капак; предна броня; решетки в броня; фар - ляв и десен; кутия във фар; воден радиатор; радиатор климатик; табло бушони

                      Коментар


                      • #71
                        До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                        Принципно ми е ясна ситуацията в която са изпаднали Жоро и организаторите и ги разбирам. Не ми е ясно защо се дава право на кръг от РШЕ и ИЕЕШ на хора които не са сигурни в това дали ще имат ресурс да го организират. Аз лично мисля като един организатор от Шумен който всички познавате , че ако няма сили , хора, пари или каквото и да е за организирането на подобен кръг е по добре го няма от колкото да се прави колкото да се отбие номера. Бих искал в България да има по малко състезания с много по големи такси но да са качествени, смятам това ще е подкрепено от голяма част от състезателите.

                        Може ли да ми каже някой как може да няма елементарното ОХРАНА на машините в закрития парк??????????? Нормално ли е това?

                        Давам пример със Стара Загора: Бяхме останали два - три мотора в закрития парк но имаше две коли на СОТ които ни ги пазеха и въпреки че ни познаваха и ни знаеха ние нямахме право да ходим при тях от 21 00 до 08 00 на другия ден.

                        Дали КЕ ще възтанови липсите по моторите макар и дребни?

                        Разберете , че в този спорт не всички сме богаташи и можем да си позволим да плащаме грешни пари заради това , че някой не си върши работата....


                        Наистина искам да ме извините и да не приемате всичко като нападка към някого , но и ние имаме право да си искаме нашето.

                        Поздрави на всички които са вложили много труд за трасетата които на мен ми харесаха много но приемете забележките като съвет а не като критика...

                        Коментар


                        • #72
                          До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                          Старт АТВ, същевременно и отговор на някои въпроси защо не искахме да въртим цялата писта
                          филчев пускай клиповете че нямаме тарпение
                          Последно редактирано от Goblin; 29-09-09, 01:39.

                          Коментар


                          • #73
                            До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                            Видеото!!!























                            Старт юноши и жени!!!

                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • #74
                              До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                              Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
                              Принципно ми е ясна ситуацията в която са изпаднали Жоро и организаторите и ги разбирам. Не ми е ясно защо се дава право на кръг от РШЕ и ИЕЕШ на хора които не са сигурни в това дали ще имат ресурс да го организират. Аз лично мисля като един организатор от Шумен който всички познавате , че ако няма сили , хора, пари или каквото и да е за организирането на подобен кръг е по добре го няма от колкото да се прави колкото да се отбие номера. Бих искал в България да има по малко състезания с много по големи такси но да са качествени, смятам това ще е подкрепено от голяма част от състезателите.

                              Може ли да ми каже някой как може да няма елементарното ОХРАНА на машините в закрития парк??????????? Нормално ли е това?

                              Давам пример със Стара Загора: Бяхме останали два - три мотора в закрития парк но имаше две коли на СОТ които ни ги пазеха и въпреки че ни познаваха и ни знаеха ние нямахме право да ходим при тях от 21 00 до 08 00 на другия ден.

                              Дали КЕ ще възтанови липсите по моторите макар и дребни?

                              Разберете , че в този спорт не всички сме богаташи и можем да си позволим да плащаме грешни пари заради това , че някой не си върши работата....


                              Наистина искам да ме извините и да не приемате всичко като нападка към някого , но и ние имаме право да си искаме нашето.

                              Поздрави на всички които са вложили много труд за трасетата които на мен ми харесаха много но приемете забележките като съвет а не като критика...

                              На 100% съм съгласен, но проблема е, че няма чуваемост
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • #75
                                До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.








                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X