Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

    Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
    Поради работният и учебен ден дали ще е вьзможно да участваме само в неделя
    На мен пък много ми се ходеше да гледам първия ден но заради училището май ще пропусна. Затова се надявам да има доста снимки за такива като мен.
    Some call it a hobby, we call it a way of life!
    Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

    Коментар


    • #17
      До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

      Първоначално публикуван от vatko Преглед на мнение
      На мен пък много ми се ходеше да гледам първия ден но заради училището май ще пропусна. Затова се надявам да има доста снимки за такива като мен.
      Mен пък учителката не ме пуска
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • #18
        До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

        Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
        Поради работният и учебен ден дали ще е вьзможно да участваме само в неделя
        Тачка, записвай се, няма страшно аз няма да идвам, няма да има кой да гониш .
        Много ми се идва, но още не съм оправил проблемите от Търново.

        Коментар


        • #19
          До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

          Утре сутринта заминаваме с Жоро Хаджиев, да маркираме и да доизясним някои подробности. Вечерта сигурно ще дадем още информация.
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #20
            До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

            Ако може дайте малко снимки на Х-трака. За това състезание информацията май е строго секретна да чакаме ли изненади?

            Коментар


            • #21
              До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

              Явно са осетили, че се каня да карам и държат всичко в тайна!
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • #22
                До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                Ще има ли застраховател на място???
                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                Коментар


                • #23
                  До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                  Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                  ...

                  Моля, S_S1 и всички останали да задават своите въпроси, ако нещо не им е ясно !
                  Благодаря за предоставената възможност. Информацията за кръга е стегната и почти достатъчна, и въпроси почти нямам.

                  Но все пак, да кажете/напишете ще има ли охраняем парк за машините и къде се намира той /карта и/или координати/, ако не Ви затруднява много.

                  За кетъринга много държа белите покривки да бъдат защипани с щипки, за да не ги отвее вятъра, заедно с шатрата, като в спомените ми, макар, че прогнозата за сега не е дъждовна, но знаели човек Божите работи...
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #24
                    До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                    Х-трака е лек, както беше миналата година ! Утре ще се реди окончателно, днес успяхме само с половината.

                    Застраховател на място ще има, но застраховката трябва да се направи в петък, за да важи за събота и неделя !

                    Специално за S_S1 ще пусна трак към мястото на старта, макар като питате за мотополигона, всеки ще ви насочи.
                    Утре сутрин ще чакам да отворят магазина и ще взема щипки ! А на някой да му трябват вибратори ?

                    Току-що пристигнаха първите румънци и ги пратихме на баня, т.е. да поплуват в басейна на хотела.
                    И да честитите всички на Филчев рождения ден ! Ние отиваме да го отпразнуваме след малко в близката сладкарница.
                    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 24-09-09, 18:45.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #25
                      До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                      Старт-финала---N42.52932 E24.70726
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • #26
                        До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                        Ето и "мини тракът" от хотел Аугуста до старта ! Може да се хване и от пътя Пловдив - Карлово, защото част от трака върви и по него.

                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/J...%20Hisaria.gdb
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #27
                          До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                          Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                          Тачка, записвай се, няма страшно аз няма да идвам, няма да има кой да гониш .
                          Много ми се идва, но още не съм оправил проблемите от Търново.
                          А защо мислиш,че аз сьм ги оправил поне 20дена ще отнеса докато намерим и инсталираме новата полуоска.Доколкото за гонката трябва да ти каже три дни след това влизах на една страна в колата ама стана Яко газ
                          [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #28
                            До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                            Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                            А защо мислиш,че аз сьм ги оправил поне 20дена ще отнеса докато намерим и инсталираме новата полуоска.Доколкото за гонката трябва да ти каже три дни след това влизах на една страна в колата ама стана Яко газ
                            Май ако ще ме гониш за напред ще трябва да усилиш /тунинговаш/ полуоските и малко ФП .
                            Пожелавам ти успех

                            Коментар


                            • #29
                              До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                              направо се пребихте от информация за този ИЕШ

                              Коментар


                              • #30
                                До: "ХИСАРЯ 2009" - ИЕЕШ и РШ Ендуро, 26 и 27 септември 2009 г.

                                Заявки подадени OnLine до 24.09.2009 23:59:
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от vpantev; 25-09-09, 07:26.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X