Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover P38 турбина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Range Rover P38 турбина

    Колеги имам едно питане след оглед се оказа че турбината на моя П38 се е оляла в масло и като тръгвам ако подам повечко газ изпушва доста а и масалцето ми намалява. Въпроса ми е как да процедирам да го ремонтирам ли и ако да къде да я дам на ремонт или да търся втора употреба или да не се занимавам и да си поръчвам нова турбина и ако някой знае кави са цените горе-долу на нова, втора употреба или ремонт.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

  • #2
    До: Range Rover P38 турбина

    Колега iignatov,
    до колкото си спомням в София до ТЕЦ-а на гробищата има сервиз,
    които в бмв форума много са го похвалили, за ремонт на турбини,
    а понеже и ние сме с такива агрегати смятам, че е актуално.
    По спомен се говореше за около 350-500лв за ремонт,
    но аз лично мисля, че е май-добре да си поръчаш нова.
    Пак по спомен се говореше за около 800-900лв. за нова на Диско,
    и трябвало това да е цената и тук, но не съм сигурен.
    Поздрави

    А той колегата 5-ракиев ти е дал и точна цена, така че си направи сметка кое ще ти е по-изгодно.
    Последно редактирано от valdivladi; 20-09-09, 10:38. Причина: допълнение
    "Bis dat qui cito dat"

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от iignatov Преглед на мнение
      ..... и ако някой знае кави са цените горе-долу на нова, втора употреба или ремонт.
      Цена в PADDOCK:
      http://www.paddockspares.com/pp/RANG....5_Diesel.html
      Цена в FAMOUS:
      http://www.famousfour.co.uk/new_part...x=0&Button.y=0

      ...иначе,ако напишеш в търсачката "турбо" ще ти излезнат почти 2-ве страници с теми,в някой е коментирано за това като проблем и сервиз.


      И за какво е турбото:
      http://www.arturbo.co.uk/watch-how-turbo-works.asp
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-09-09, 12:55.
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • #4
        Здрасти,сега влизам във форума и видях поста ти,относно турбините до сега съм правил ремонт на три(на различни машини и автомобили) и съм доволен. Ако те интересува ще ти дам номера на човека,абе забравих да ти кажа,че е във Варна,относно цената,преди месец правихме едно турбо на един класик и излезе 350 лева.

        На обед ще ти го пусна,защото е във визитника ми в гаража.

        Моля да ме извиниш,но днес ми беше адски скапан ден(аварий,аварий и...) и не ми остана време да си отида до офиса,но утре на обед ще ти дам телефона на майстора и още веднъж се извинявам
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-09-09, 11:18.
        Големите мъже си играят с големи играчки

        Коментар


        • #5
          До: Range Rover P38 турбина

          Мерси Пепи, дай ми номерчето ако обичаш.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-09-09, 21:27.
          [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

          Коментар


          • #6
            До: Range Rover P38 турбина

            Първоначално публикуван от pepo 75 Преглед на мнение
            Здрасти,сега влизам във форума и видях поста ти,относно турбините до сега съм правил ремонт на три(на различни машини и автомобили) и съм доволен. Ако те интересува ще ти дам номера на човека,абе забравих да ти кажа,че е във Варна,относно цената,преди месец правихме едно турбо на един класик и излезе 350 лева.
            Пиши кой е и къде във Варна, а и телефон ако може. Не се знае кога може да дотрябва.
            Дискавъри 300 тди ръчка
            Витара тди автомат
            XT660R

            Коментар


            • #7
              До: Range Rover P38 турбина

              Този път спазих обещанието. И така по въпроса:1)телефона на човека е 0888838217-казва се Йовчо(забравих фамилията);2)намира се между Варна и Златни пясъци,или по точно по посока златните в ляво има бензиностанция ЕКО точно до нея,значи малко след бензиностанцията се връшташ посока Варна . Дано съм ти бил полезен,поздрави.
              Големите мъже си играят с големи играчки

              Коментар


              • #8
                До: Range Rover P38 турбина

                Много благодаря колега ще се обадя на човека да се разберем
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 24-09-09, 19:36.
                [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

                Коментар


                • #9
                  До: Range Rover P38 турбина

                  Нещо ново по въпроса с турбото имали.
                  Големите мъже си играят с големи играчки

                  Коментар


                  • #10
                    До: Range Rover P38 турбина

                    Засега няма, не ми остава време да се занимавам с него. А и то се оказа според майсторите, че има много хляб в него ))
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-10-09, 09:03.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Range Rover P38 турбина

                      Моито го отремонтираха в турция за 800лв дефакто от мойто са останали само охлювите турбината (поне на моя) е митсибуши и от там и цената се дига. Успех ако не те притеснява маслото в интеркулера може и така да си го караш Аз така си го покарах доста.
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-09-10, 19:12.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X