Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камерите на КАТ в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Камерите на КАТ в София

    Първоначално публикуван от MAD NENO Преглед на мнение
    Във Варна камерите са навсякаде и са 299 на брои,скоро гледах по телевизията че щяли да слагат и още.А пък тук столицата нямаме на половината.
    Aми ловците на вместо да ходят на лов/и без туй нищо нехващат/да сложат по една оптика и да ги почват.Във Финикс-Аризона преди 3 години,някой беше разтрелял десетина камери,имаше награда $100000 за този,който посочи извършителя.

    Коментар


    • #17
      До: Камерите на КАТ в София

      Преди месец на Шела на Казичене ме спират на радар,превишена скорост с 33 км.Слизам и си мисла ,,нема ядове,малко по....ка и пак гас,, , обаче изненада-за радара вързана камера,показва часа,номера и лицето на шофъора.
      Поразпитах след това и ми казаха,че снимката отива веднага в КАТ,записвала и разговор.
      Познаите каква греда-150лв глоба и 1 месец без книжка.

      Коментар


      • #18
        До: Камерите на КАТ в София

        Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
        Aми ловците на вместо да ходят на лов/и без туй нищо нехващат/да сложат по една оптика и да ги почват.Във Финикс-Аризона преди 3 години,някой беше разтрелял десетина камери,имаше награда $100000 за този,който посочи извършителя.
        Пушка със съчми дали ще върши работа? Че имам лична ненавист към камерите - как в КАТ не видях 1 самовлюбено леке, което да си чака талона с номер в ръчичка, а все оръфляци като мен?

        Коментар


        • #19
          До: Камерите на КАТ в София

          Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
          как в КАТ не видях 1 самовлюбено леке, което да си чака талона с номер в ръчичка, а все оръфляци като мен?
          Лекетата ходят в една стая, показват им там на запис какво са съгрешили, мъмрят ги за къде бързат толкова и колко е опасно и т.н. Накрая те изпровождат до колата, "ръкостискате се" /мин 50 лв./ и така приключва всичко. Не че несъм оръфляк като теб, ама минах като леке. Нямам избор. Остана ли без книжка 1 месец съм аут от работа. А всъщото време никой не ми плаща да вися в задръстванията например. А кажете какво да правя
          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

          Коментар


          • #20
            До: Камерите на КАТ в София

            Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
            Дано не ти се налага да попаднеш в спешна ситуация и да чакаш някой ,,оторизиран превозвач"... смятам, че е ясно в каква насока е предходното ми мнение и не мисля да коментирам повече. За ,,спешните обувки" - преценката е била на сина ти, също не коментирам...
            Прав си, ако работата наистина е спешна ще ми е през .... дали ще ми вземат книжката после и/или каква глоба ще ми тръснат. Обаче за да не се случва всеки втори да бърза по спешност през ден, глобите и отнемането на книжки трябва да са гарантирани.

            Коментар


            • #21
              До: Камерите на КАТ в София

              Всъщност, пропуснал съм да добавя, че камера има и на кръстовището "Патриарх Евтимий" и "Васил Левски". Дебна за минаване на червено. Там ме закърпиха. А всъщност не минах на червено, а на зелено се задръсти кръстовището и когато червеното светна дадох заден, за да не преча на пешаците - и щрак! Фотозаснеха ме ментално ощетените. Ако бях изфорсирал и минал на червено, най-вероятно намяше да съм нарушител.

              Коментар


              • #22
                До: Камерите на КАТ в София

                Братушките са измислили и по-странен вариант-шапка "невидимка". За камерите, разбира се. Камерата не вижда лицето на носещия шапката. Трикът: Много на брой мощни IR светодиоди, наредени отпред и управлявани импулсно. Резултатът е едно голямо светло петно вместо лице...

                Коментар


                • #23
                  До: Камерите на КАТ в София

                  Eдин приятел е замислил да разстрелва камерите с мощен лазер...Проблема е в насочването,но според мен скоро ще има повишено търсене на лазери по 1w
                  Пътят е целта.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X