Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Спийд камери Европа

    Работят - май месец бях в Гърция.
    Друг е въпросът, че изглежда камерите им не работят, защото май само аз спазвах ограниченията

    Коментар


    • #92
      От: Спийд камери Европа

      Здравейте. Предстой ми пътуване в Турция. Някой може ли да ми помогне с камерите за там. Къде ли не ги търсих, но нещо не ги откривам. Благодаря предварително!

      Коментар


      • #93
        От: Спийд камери Европа

        Избери си някой от долните , но аз най-вече разчитам на радар детектора , май в Ka банда се обаждаше. Внимавай за необозначени автомобили спрели край пътя. С камера и радар са , а полицейския пост е 1 км след това.

        П.П. От 3 години карам ( по веднъж, дваж лятото на почивка) с неплатен акт за 140 лири и до сега никой не ми е направил проблем.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #94
          От: Спийд камери Европа

          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
          Избери си някой от долните , но аз най-вече разчитам на радар детектора , май в Ka банда се обаждаше. Внимавай за необозначени автомобили спрели край пътя. С камера и радар са , а полицейския пост е 1 км след това.

          П.П. От 3 години карам ( по веднъж, дваж лятото на почивка) с неплатен акт за 140 лири и до сега никой не ми е направил проблем.
          Благодаря много за бързия отговор и за съвета.

          Коментар


          • #95
            От: Спийд камери Европа

            Само да вметна, внимавай с радар детектора, мисля, че са забранени в Турция. По магистралата за Истанбул за около 25-30 преминавания трафик полиция не съм видял и ограничението от 120 км/ч не съм спазвал. Само един път имаше полиция заради ПТП.

            Коментар


            • #96
              От: Спийд камери Европа

              Мен всяка година ме спират за проверка на документи надолу към Анталия и не са ми направили проблем за радардетектора , но всеки сам си решава.

              Коментар


              • #97
                От: Спийд камери Европа

                Първоначално публикуван от kles Преглед на мнение
                Ето.
                Благодарение на колегите от ипмарта.

                Cyclops_April-05-2013-UnLocked
                https://anonfiles.com/file/da923de73...e8b8dcf1f8f5d6
                един въпрос - в папката POI на Гармин ХТ - има файл speedcamsEU - трябва ли да го изтрия или да сложа просто допълнителните за Европа?

                Коментар


                • #98
                  От: Спийд камери Европа

                  Последна версия от колегите от ипмарта.


                  Garmin Cyclops 2013-12-20 Unlocked

                  Коментар


                  • #99
                    От: Спийд камери Европа

                    Първоначално публикуван от kles Преглед на мнение
                    Последна версия от колегите от ипмарта.


                    Garmin Cyclops 2013-12-20 Unlocked
                    Благодаря! ЧНГ 2014! С най-добри пожелания!
                    (въпрос - в папката POI на Гармин ХТ - има файл speedcamsEU - трябва ли да го изтрия или да сложа просто допълнителните за Европа?І

                    Коментар


                    • От: Спийд камери Европа

                      Нямам идея какъв е тоя файл, но спокойно може да го копираш на компа и да направиш проба.
                      Ако е някакъв важен или бекъп файлче, гармина ще си го направи пак.
                      Важни са само .гпи файлчетата и щом с тях няма нищо друго, просто само тях заместваш всеки път.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери Европа

                        Може ли работещ линк на последните отключени циклопи?

                        Коментар


                        • От: Спийд камери Европа

                          Каквото го няма тук, го има на noeman.
                          http://www.noeman.org/gsm/pois-voice...as-garmin.html

                          Коментар


                          • От: Спийд камери Европа

                            Може да следиш и тук
                            Има си важни теми за карти и камери и доста инфо.
                            http://www.ipmart-bg.com/forumdispla...83%D0%B5%D1%80

                            Коментар


                            • От: Спийд камери Европа

                              Свалих си от някъде спийд камери европа, но всички са файл ---.txt
                              Как да ги вкарам в гармина???

                              Коментар


                              • От: Спийд камери Европа

                                Да съживим малко темата...
                                Първо приемаме, че Турция е в Европа - тя си е де.

                                От последното пътуване:
                                Стационарните спийд камери в Турция са различни от нашите.
                                Закачени са по магистралите на рамките, на които са табелите за посоките над пътя, по една камера за всяко платно.
                                Тези камери работят и съответно колите с чужда регистрация не получават честитки, но тези с местна - определено получават.

                                За мобилните камери е писано много: Кола, която не ти прави нищо, но засича скоростта ти и друга полицейска кола те спира и ти пише акта.
                                В тази връзка, понеже е трудно да се намерят камерите за Турция, прилагам един файл за цяла Европа + Турция и един само за Гърция, Кипър и Турция.
                                Базата данни е на SCDB и е последната за момента /20.03.2016/. Заслугата е изцяло на FireFox58 от gpspower.
                                Последно редактирано от ISG; 18-04-16, 13:04. Причина: decription key included
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X